18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
D................z 2014-12-26, 21:58
Vuko napisał/a:


Promil? 0.2 i powinno się iść siedzieć ewentualnie auto na licytację + mandat parę tysięcy. Jest jeszcze opcja wykorzystywania takich osób do prac społecznych jak zamiatanie ulic czy udrażnianie rowów melioracyjnych. Oczywiście w odpowiednich kamizelkach - "Nietrzeźwy kierowca". Takie przypadki trzeba piętnować.



W mojej okolicy emerytowany policjant prowadzący szkołę jazdy potrącił dwie osoby na pasach jeśli dobrze kojarzę, miał 0,22 promila i stwierdzono błąd pomiarowy alkomatu
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-12-26, 22:30
takija napisał/a:

ja tam uważam np że nie powinno być wgl jakiejś granicy....masz 0.0 jedziesz, masz powyżej 0.0....dawaj prawko i kupuj miesięczny.
Ale ja nie pije alko także.....



Ja uważam, że narkotesty powinny być tak samo powszechne jak alkomaty. Odrazu problem korków w większych miastach by się rozwiązał.
Zgłoś
Avatar
P................m 2014-12-26, 23:16
PoloniaJuby napisał/a:


Nie śmieszne. Mam nadzieję że pijany kierowca rozjedzie twoje dzieci.. i żone.. i matke.


I CIEBIE ANALfabeto.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2014-12-27, 12:11 1
Zgodnie z waszymi "naukami", każdy z Was, powinien już siedzieć, bo jako sadol, jest potencjalnym zwyrodnialcem...
Karanie kogoś za to, co mógłby ktoś zrobić, to wymysł jebanych komuchów, na których sami tam płaczecie.
Prewencja to domena typowej ciemnoty i braku jakiekolwiek logiki czy konsekwencji w działaniu.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-12-27, 21:17
Hvsarz, wsiadanie za kółko po pijaku to jawne ryzykowanie swojego i co gorsza cudzego zdrowia. Takiemu ryzyku trzeba przeciwidziałać i koniec.
Zgłoś