18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pijany kierowca
virutz • 2014-10-06, 13:49
Wczoraj znowu wyczytałem, że jakiś wypity koleś śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. Wracała właśnie od schorowanej matki, którą nie będzie się miał kto teraz zająć. Osierociła dwójkę małych dzieci, a ponieważ nie mają ojca, ani żadnej bliskiej rodziny prawdopodobnie trafią do sierocińca.
Świadkowie mówili, że kierowca po zdarzeniu wysiadł z auta i jeszcze nawrzeszczał na ciało kobiety, że "przecież chyba widziała, że jedzie, to co wychodziła?!". Trąbili o tym potem cały dzień i wieczorem we wszystkich dziennikach temat numer jeden. Pokazali nawet twarz tego typka "ku przestrodze".
Dziwnie trochę zobaczyć swoją twarz w telewizorze, ale nie powiem, czuje się teraz sławny ))
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-10-08, 7:21
a ja kurde nie widziałem. smuteczek
Zgłoś
Avatar
janlew 2014-10-08, 9:38
Pierdolenie o tych pijanych kierowcach, codziennie ginie w Polsce 10 osób na drogach. Ogromna większość to ofiary głupoty lub skurwysyństwa trzeźwych kierowców. Ale w TVN pokazują namiętnie ofiary jedynie raz na miesiąc, jeśli akurat wypadek spowodował pijany kierowca. Znaleźli se kurwa winowajców wszystkich wypadków. Chyba tylko żeby mieć przyzwolenie społeczne na drogowe łapanki. A wszystko chuj prawda, bo najwięcej wypadków powodują baby w średnim wieku. Do garów!!!
Zgłoś
Avatar
fx21 2014-10-08, 9:47
@up

Nie prawda, ostatnio był podany raport za 2013 r. najwięcej wypadków powodują kawalerowie wiek 30-40 lat. A co do pijanych kierowców to w Polsce nie bada się przyczyn wypadków gdy u kierującego wykryje się alkohol we krwi. Z miejsca taki kierowca jest winny.
Zgłoś
Avatar
dumad 2014-10-08, 10:00
wszystko spoko ale to ostatnie zdanie psuje dowcip. Powinno być inaczej to ujęte.
Po pierwszym zdaniu myślę sobie że pewnie na samym końcu wyjdzie że to ty jesteś sprawcą ale patrząc na długość myślę sobie że pewnie nie. Ostatnie zdanie jednak mówi że pierwsza moja myśl była słuszna.
I to wkurwienie że można zjebać tak oryginalny początek i środek pisząc na końcu zwykłe zdanie. do tego głupie. Że niby dziwnie zobaczyć swoją twarz w tv.
Spodziewałem się coś w deseń że byłeś tak zalany i nie pamiętasz nic i patrzysz w tv a to ty. I jakiś strach czy coś

zjebane pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Black Joker 2014-10-08, 10:01 7
Zagapiona o mało nie wpadła pod przedzierający
się przez ciżbę ogromny furgon. Filozof chwycił ją
za ramię.
– Czy wiesz, że na każde sto śmiertelnych
wypadków spowodowanych przez ciężkie wozy
kupców aż czterdzieści jest z winy pijanych w sztok woźniców?
– Nie. – Robiąc minę dziewicy, strząsnęła jego
rękę z ramienia.
– No widzisz. Co należałoby więc zrobić, mając
ograniczone środki?
– Hm, wyłapać wszystkich pijanych woźniców i wsadzić do więzienia.
Odwzajemnił się miną nauczyciela
przemawiającego do mało pojętnego ucznia.
– Głupio myślisz. Ja bym wyłapał trzeźwych. Toż
oni powodują aż sześćdziesiąt wypadków na sto!
Kai ryknęła śmiechem. Filozof jako towarzysz podróży zdecydowanie nie był złym pomysłem.
– Sprawa jest bardzo prosta. Co należałoby zrobić,
żeby ludzie w ogóle nie ginęli pod kołami
wozów?
– Zlikwidować wszystkie wozy.
– Genialne! – Śmiał się szczerze. – A z czego wtedy będą żyli ludze?
– Umrą z głodu.
– Jesteś fantastyczna. Oczywiście, że tak. Co więc
zrobić w kwestii wypadków?
– Najlepiej nic.
– Jesteś naprawdę świetna! – Wbrew własnym słowom jednak się zasępił. – Tylko tej prawdy
głupi władcy nie zrozumieją przez tysiąclecia.
[Andrzej Ziemiański, "Pomnik cesarzowej Achai",
t. I]
Zgłoś
Avatar
janlew 2014-10-08, 10:47 2
Możliwe, że trochę się zmieniło i teraz są to trzeźwi kawalerowie.
W 2011 i 2009 były to babki. Nieistotne, nawet taki szmatławiec jak wyborcza wie, że przyczyną śmierci na drodze nie jest ani brawura, ani alkohol. wyborcza.pl/1,82949,6828746.html
Zgłoś