18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
evilmatt 2012-01-17, 21:19 1
W formacji liczącej jakies 100 tyś funkcjonariuszy zawsze trafi się kilku skurwysynów jak w kazdej innej grupie spolecznej. Nie ma co przypisywać tego do całości.
Co do filmu to pewnie "glina" z wysp dostaje wpierdol bo nawet broni nie ma.
Zgłoś
Avatar
Bundy 2012-01-17, 21:29
evilmatt napisał/a:

W formacji liczącej jakies 100 tyś funkcjonariuszy zawsze trafi się kilku skurwysynów jak w kazdej innej grupie spolecznej. Nie ma co przypisywać tego do całości.



Tak samo jest z Kościołem, a to jednak w przypadku policji wcale tego nie nagłaśniają :<
Zgłoś
Avatar
Aftar2 2012-01-17, 21:33
no ciekawe co by czekało policjanta jakby go pobił pałą, albo użył broni? Pewnie cioty z poprzedniej strony by dawały takie zachowanie na przykład "jaka to policja zła i bije niewinnych". Skąd policjant miał wiedzieć, że nagrywane? W dzisiejszych czasach jakby mu dał wpierdal, to by jeszcze go z pracy wywalili, bo bije bezbronnych
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-17, 21:43
ToPrzeciezJa napisał/a:

Dobrze! Niech napierdala tych lamusów co do policji idą, żeby szybciej przejść na emeryturę i powyżywać się na ludziach za to, że im w życiu nie wyszło. W większości banda debili ponad prawem.


Czyżbyś się nie dostał?
Czytając ostatnie zdanie mogę się tylko domyślać dlaczego.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-01-17, 21:47
@up Pener666 ja bym się spalił ze wstydu.
Zgłoś
Avatar
Bundy 2012-01-17, 22:35
@up

najpierw wyciągnij nos z jego dupy.
Zgłoś
Avatar
Neruviel 2012-01-18, 1:12
@evilmatt, popieram, dokładnie o coś takiego mi chodziło. zawsze się trafi paru debili. poza tym, to tez ludzie i tez miewają gorsze dni. wiem, niech się nie wyżywają na innych. wiem, kurwa! ale naprawdę, wole, żeby byli jacy są niż żeby ich w ogóle nie było. Nawet te chujowe demonstracyjki u mnie na wsi kończyły by się masakrami gdyby nie policja. Dlatego dziękuję im, że podejmują się tak nie wdzięcznej pracy za tak psie pieniądze.
Zgłoś
Avatar
R................a 2012-01-18, 9:44 2
"Pijany kierwca biję policjanta" - biję, to ty jesteś na tym filmiku? Polska mowa trudna być.
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2012-01-18, 12:36
Mam dziwne przeczucie, że osoba bijąca jest emigrantem z środkowej Europy
Zgłoś