18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
pijany vs 12-latka
TT4 • 2016-10-09, 23:51
Dziecko mimo pomocy zmarło nie odzyskując przytomności. Kierowca - namierzony, zatrzymany.

Zgłoś
Avatar
burzamiszcz 2016-10-10, 22:09
co tu sie odjebalo
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2016-10-10, 23:11 3
zdrowoyebne napisał/a:

to ze byl pijany mial akurat pecha


Co kurwa? Co kurwa?? Pecha to można mieć jak w drewnianym kościele cegłówka na łeb spadnie, a jak ktoś siada po pijaku za kierownicą to nie ma w tym NIC z pecha tylko jest to jego WYŁĄCZNA wina, a nie żaden pierdolony pech!
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2016-10-10, 23:20 1
Jaka wyłącznie jego wina, jakby był trzeźwy jak zegarek to i tak chuja by zrobił bo mu to głupie dziecko się wjebało centralnie pod koła - to, że był pijany to oczywiście kryminał ale akurat w tej sytuacji nieistotne, zadziałała selekcja naturalna. I to kurwa 12-letnie dziecko, takie powinno już chyba wiedzieć, że na przejściu się nie biega i się przede wszystkim kurwa rozgląda czy nie jedzie.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-10-10, 23:20
@rdaneel właśnie nigdzie tutaj nie ma winy kierowcy. W tym rzecz.
Zgłoś
Avatar
Viperal 2016-10-10, 23:44 6
No i chuj dobrze, że zdechła i tak gówno by z tego wyrosło żeby wjebać się w taki sposób pod samochód trzeba być niedojebanym i chuj mnie to obchodzi, że to dziecko.
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2016-10-11, 0:03
Bycie pijanym przynajmniej u nas w kraju nie zrzuca na nas winy jeśli ktoś w nas wjechał albo na nas wymusił etc. On dostanie za jazdę pod wpływem alkoholu, ale według mnie nie jest winny spowodowania wypadku. Osoba która szła razem z tą dziewczynką nie zmieniając tempa w momencie uderzenia znajdowała się co najmniej szerokość pasa od ciężarówki...pomijam już fakt kto w kogo uderzył.

P.S. Jebać jeżdżących po pijaku!
Zgłoś
Avatar
adrii2013r 2016-10-11, 7:34 1
Selekcja naturarna, jak każdy był młody to wiedział żeby nie przebiegać przez jezdnie, nawet nie trzeba było dziecku tłumaczyć bo samo po prostu to wiedziało, rozumiem jeszcze jak by tej ciężarówki nie było widać ani słychać, no ale kurwa, jedzie rozpędzona cieżarówka a ta centralnie się pod nią wpierdala jak by celowo chciała jebnąć samobója. Dlatego natura sworzyła nas tak że przeżyją tylko Ci najsilniejsi i rozumni, bo słabe jednostki bez rozumu same się powybijają.
Zgłoś
Avatar
koxu42 2016-10-11, 16:23
Nawet trzeżwy kierowca nie zdążył by zareagować,bo nikt nie przewiduje takiego stopnia głupoty.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-10-12, 0:37
rdaneel napisał/a:

Ale gdzie tu do cholery była wina kierowcy???????



ty też wjeżdżasz na przejście, gdy są na nim piesi? czekamy na filmik z twoim udziałem w roli mordercy...
Zgłoś