18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Avatar
dwakilo 2024-10-04, 1:32
Velture napisał/a:

U kacapskich kurwiszczy to ciężko mi ocenić czy ma najebanego botoxu w ryj i pawianią dupę zamiast ust czy ma pawianią dupę zamiast ust bo dostała wpierdol.



Jednakże ma dwie nogi.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-10-04, 2:37
Velture napisał/a:

U kacapskich kurwiszczy to ciężko mi ocenić czy ma najebanego botoxu w ryj i pawianią dupę zamiast ust czy ma pawianią dupę zamiast ust bo dostała wpierdol.



Za darmo się nie biję bab
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-10-04, 5:11 1
Chciała równouprawnienia to ma.

______________

H.w.d.p.i.a
Zgłoś
Avatar
EL_Loco77 2024-10-04, 5:20 1
No i dobrze jej tak kurwie jebanej

______________

Death is close, awaiting near by , around the corner.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 2024-10-04, 11:28
Opuchlizna zejdzie to mogę ją wyruchać.. na pocieszenie.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-10-04, 11:51
Jakoś na wartości urody nie straciła
Zgłoś
Avatar
belfer87 2024-10-04, 12:06
Dobrze, ze mu nie sprzedała alkoholu, bo mógłby zrobić się agresywny
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2024-10-04, 12:11
Bo wódka jest dla zwierząt
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-10-04, 12:18 1
Antrim napisał/a:

No tak całkiem bez winy to ta pani nie była....



Niezła manipulacja z tymi przyciętymi filmikami, a sadolowi białorycerze już chcieli bronić banderowskiej księżniczki

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-10-04, 17:09
bo wiecie, kobiety są równe facetom huehuehuehuehuehuh
Zgłoś
Avatar
Danbuk 2024-10-04, 17:14
Też bym się wkurwił ,pomyśl jeśli jesteś prawdziwym samcem masz wypad z kumplami bo pierdolisz głupie baby może to nawet wypad rozwodowy albo wypad po całym roku zapierdolem w pracy i cieżko zarobionym chajsem dlatego stać cie na bar drinki no wszystko szalejesz masz w dupie ile co kosztuje ,idziesz do baru,klubu dobrze się bawicie jakaś pizda z baru słyszy was ,widzi was zadowolonych mają kase i myśli kurwa no jebani i najebani jak.mój były on też pił ,bo kurwa trafisz na głupią pizdę która nie da ci siẹ na pić nawet jebanego drinka w weekend po tygodniu pracy i jeszcze zrobiĺeś coś w domu skosiłeś ogród bo kurwa masz dom po całym remoncie masz apartament świetną lokalizacje i masz dopiero nawet 30 lat i wszystko pod ręką dom w przyszłym roku siẹgnie miliona nagle baba woli wrócic na wieś do rodzinki bo on podpija znajduje ćwiartki bo go wkurwiasz i robi to juz w ukryciu bo się nie chce wkurwiać że ona zobaczy ,wypierdala ci z domu jeszcze musisz ją spakować zabiera ci ponad roczne dziecko już wgl nie rozumiesz tych pizd ,ona nie ma planu na prace nie chce wracac do starej pracy dlatego robi z tobą dziecko seks bez gumy spuszczasz się widzisz jak wylatuje z niej twoja sperma cieszysz się bo robisz to pierwszy i jeat fajna ulegasz po przez jej erotyczną bielizne ale kurwa tu już zaczął myśleć twój chuj a nie twój mózg , nie moze znaleźc pracy na tej swojej wsi kombinuje z pracą na weekend i znalazła w twoim mieście w centrum jakiś klub ona jakaś pomoc i widzicie właśnie taką pizdę na ttm nagraniu
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła 2024-10-04, 17:26
Po chuj się rwiesz co nie twoje!
Zgłoś
Avatar
Funshi92 2024-10-06, 11:39
Sami bohaterzy tam siedzą
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-10-06, 12:43
Myślałem, że panda czerwona występuje tylko w chinach
Zgłoś