18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Liton 2014-03-12, 23:25
[quote=krzysiekc60]TAK! dobrze widzisz rana czubka palca... może twój ojciec nie wie co to jest internet i takimi rzeczami się nie zajmuje i nie lubi mieć pamiątki(historii z życia) w postaci zdjęcia a jeśli ty dodałeś taki komentarz to chyba pomyliłeś strony www i nie wiesz do czego jest sadistic.pl są urazy małe i większe PROSTE!


Ojej - Rambo się zdenerwował )) Jestem lekarzem, mój ty dzielny pacjencie - w dodatku jednym z tych, którzy nie boją się czarnej roboty. Sekcjonowanie nienarodzonych dzieci? Zdrapiny spod pociągu (samobójca)? Gość, którego straż przywiozła jako rozwijaną rolkę po wypadku? Been there, done that. Dorzućmy jeszcze do tego urazówkę, którą widziałem w pracy - rzeczą która mnie osobiście najbardziej zemdliła to łokieć oszarpany ze skóry - pacjent machał łapą, a ty oglądałeś na żywo jego zakrwawiony staw w akcji.

Tym możesz co najwyżej manicurzystce zaimponować.
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2014-03-12, 23:25
o kurwa ale hardcore, jakieś 4 lata temu na skuterze w lato w klapkach jak debil jechałem i chcąc nie chcąc przyjebałem w auto, pech chciał że plastik przebił mi dużego palca razem z paznokciem i do tej pory jak mi się zrósł to nie da rady go złamać zniszczył jak do tej pory jeden obcinacz do paznokci oraz prześcieradło ;d
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-03-12, 23:53
W swojej pracy widziałem wiele ciekawych rzeczy - np. pana bez głowy i topielca, bez jakiś emocji, tak widok skaleczonego palca wywołuje u mnie ciarki na plecach :/
Zgłoś
Avatar
krzysiekc60 2014-03-12, 23:54
Liton napisał/a:


Ojej - Rambo się zdenerwował )) Jestem lekarzem, mój ty dzielny pacjencie - w dodatku jednym z tych, którzy nie boją się czarnej roboty. Sekcjonowanie nienarodzonych dzieci? Zdrapiny spod pociągu (samobójca)? Gość, którego straż przywiozła jako rozwijaną rolkę po wypadku? Been there, done that. Dorzućmy jeszcze do tego urazówkę, którą widziałem w pracy - rzeczą która mnie osobiście najbardziej zemdliła to łokieć oszarpany ze skóry - pacjent machał łapą, a ty oglądałeś na żywo jego zakrwawiony staw w akcji.

Tym możesz co najwyżej manicurzystce zaimponować.



chłopie jesteś lekarzem i nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie dobrze, przecież mówiłem, że są urazy małe i duże, dzięki Bogu tylko to mi się stało ja też już dużo widziałem no i co z tego nie musisz mi opowiadać historii swego życia, chcesz sobie popatrzeć na poważniejsze urazy zapraszam na hard-a.
Zgłoś
Avatar
nieja 2014-03-13, 9:00 1
Napierdalacie tabliczki dzielnych pacjentów, ale prawda jest taka, że sami osralibyście się z bólu. Niby mała rana, a w połączeniu z paznokciem musi nakurwiać niemiłosiernie. Słyszałem, że sok z cytryny zatrzyma infekcje i zniweluje ból - spróbuj .
Zgłoś
Avatar
czemas 2014-03-13, 11:10
Łłeeeee na HARDA z tym a nie tutaj!!
Zgłoś
Avatar
artek318 2014-03-13, 13:27
Takie coś to na harda nie tu ...
Zgłoś
Avatar
dzfonek 2014-03-13, 16:21
Wygląda jakbyś wydłubał gila z krwią. Za słabe na harda, a tu leszcze już płaczą.
Zgłoś
Avatar
asfalt00 2014-03-13, 23:00
palce dziwne masz
piwko
Zgłoś