18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lukasoon15 2012-05-25, 12:38
Jaki wstyd...
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-05-25, 12:41
markop4321 napisał/a:



a skąd wiesz że wszystkie pytane dziewczyny mają maturę? może są po ohp'ie



ohp - opeirdalanie huja profesorowi?

dobrze rozszyfrowałem skrót?
Zgłoś
Avatar
Hatch 2012-05-25, 12:58 1
Rozjebał mnie Vader na początku.
Zgłoś
Avatar
blancik 2012-05-25, 13:08
mam wrażenie, że pytając o to tych wszystkich ładnych chłopaków w rurkach i z wygolonymi jajami mielibyśmy podobną skuteczność odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
thez 2012-05-25, 13:35
To teraz trzeba się znać na każdym sporcie, bo jakiś cwaniak może Ci zarzucić, że jesteś tępy?
Od kiedy to kurwa 'soccer' jest sportem narodowym?
Zgłoś
Avatar
burn1878 2012-05-25, 13:49
Soccer nigdy nie był i nie jest sportem narodowym.
Sportem narodowym jest football,czy to się komuś podoba,czy nie.
Zgłoś
Avatar
Curtis 2012-05-25, 13:59
4 piłkarzy na boisku
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-05-25, 14:24 9
Farmerx napisał/a:

I kolejny raz sie pytam, na chuj to tutaj? Btw. Niby trzeba 20 piw by wyjsc z poczekalni, a to ma siedem, WTF? Pener, ogarnij swoje łapówki.





Jeśli tak bardzo Cie to kłuje w odbyt to zaznaczyłem Ci dyskrtetnie co masz wcisnąć.

Jeszcze Ci kretynie wytłumaczę jedną rzecz: mianowicie, serwer, hosting itp. kosztuje pieniądze (to jest to, co dostajesz od mamy codziennie przed szkołą na drożdżówkę tylko, że trochę więcej i w wersji papierowej) Za coś to trzeba kurwa utrzymać, żeby takie zjeby jak Ty, mogły wchodzić na sadola i wicznie kurwa narzekać.

Po to są własnie te filmiki. Jak Ci się nie podoba to wypierdalaj z serwisu i tyle.

Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-25, 14:57 2
Pytajcie mnie o piłkę nożną. Nic nie wiem. Jestem debilem? Nie, po prostu nie interesuje mnie ten gejowski sport.

Aa i standardowo - Kupa, chuj ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-05-25, 16:40 9


Gmoch pozdrawia.
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-05-25, 17:13
Jest takie coś kurwa jak matura z WF .
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-05-25, 22:10
kerim85 napisał/a:



Obrazek

Jeśli tak bardzo Cie to kłuje w odbyt to zaznaczyłem Ci dyskrtetnie co masz wcisnąć.

Jeszcze Ci kretynie wytłumaczę jedną rzecz: mianowicie, serwer, hosting itp. kosztuje pieniądze (to jest to, co dostajesz od mamy codziennie przed szkołą na drożdżówkę tylko, że trochę więcej i w wersji papierowej) Za coś to trzeba kurwa utrzymać, żeby takie zjeby jak Ty, mogły wchodzić na sadola i wicznie kurwa narzekać.

Po to są własnie te filmiki. Jak Ci się nie podoba to wypierdalaj z serwisu i tyle.

Dziękuję za uwagę.



1. W odbyt to może cie co najwyżej kłuć twój ojciec po nocach.
2. I dobrze że kurwa narzekam, to jest do chuja Sadistic, a nie jakis jebany Kwejk czy inne gowno.
3. Myslisz, że ktoś dostaje kase, za to, że ten jebany szajs tu trafia? Kto to lubi, juz im Suba na YT dal, wstawianie tego tutaj nic nie zmieni. Poza tym stronka spokojnie utrzymuje się z reklam, więc nie zgrywaj "znawcy" bo widac, ze chuja wiesz, gruby nerdzie.
Zgłoś
Avatar
zeetox 2012-05-25, 23:30
Saafa napisał/a:

ja sie pytam, co to ma kurwa wspólnego z maturą..



Tyle co polski rząd z polityką...
Zgłoś
Avatar
bypuma 2012-05-25, 23:36
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
NieWeszles 2012-05-26, 7:30
Czterech?! Kurwa! Czy ona widziała kiedykolwiek jakiś mecz? To kurwa na oko widać, ze z dziesięciu gra
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie