18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Piłkarskie urodziny
~Angel • 2010-10-30, 20:44


Kiedy napastnik brazylijskiego klubu Santos FC szedł poczęstować kolegów z drużyny urodzinowym tortem, na pewno nie spodziewał się, jak zostanie przez nich powitany. Ze Eduardo został rzucony na ziemię, skopano go i obrzucono jajkami. W jego obronie stanął jedynie kolega z ofensywy, Neymar.

Zadowolony Ze Eduardo chciał uczcić swoje 23-cie urodziny, dlatego przyniósł na trening okazały tort. Koledzy wcale jednak świętować nie chcieli. A może inaczej - chcieli, tylko... w nieludzki sposób. Jak się okazuje w brazylijskim Santosie panują bardzo dziwne zwyczaje...

Piłkarze Santosu najpierw rzucili jubilata na ziemię. Po tym jak go skopali i poszarpali, wzięli go za ręce i nogi, przenosząc na boisko. Tam Ze Eduardo został przywiązany za ręce do bramki. Koledzy rozbijali na jego głowie jajka, a najbardziej agresywny - Marcel - rzucił się na jubilata z pięściami. Chętnie "poczęstowałby" bezbronnego Ze Eduardo kolejnymi ciosami, ale interweniował Neymar, który nakazał zakończyć idiotyczną zabawę.

Piłkarze Santosu założyli sobie chyba, że zrobią Ze Eduardo "małe Guantanamo". W związku z tym na głowie piłkarza wylądowała lodowata woda z wiadra, a potem samo wiadro, Ze Eduardo został też obsypany mąką. Tortury ewidentnie sprawiały zawodnikom radość, niewiele brakowało, by zrobili napastnikowi krzywdę - czytamy w serwisie yahoo.com.

Po tym, jak film ze "świętowania" znalazł się w sieci, kibice domagają się, by władze Santosu zajęły się sprawą i ukarały "żartownisiów".
Zgłoś
Avatar
Popielniczka 2010-11-01, 0:04
Jak to widzę to mnie krew zalewa. Przecież na drugi dzień załatwiłbym se kumpli i rozpierdolił ich tak o te bramki że pogotowie by nie pomogło...
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2010-11-01, 0:23
na początku to normalne poszturchiwanie w takich grupkach ale później już nie którzy nie znają umiaru a reszta w owczym pędzie. Jajka,mąka i woda to już upokarzanie...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2010-11-01, 0:47
ja bym im wpuścił sarin do szatni,też dobry żart ale ja jestem mściwy - kiedyś zapomniałem w robocie zabrać ze sobą wodę z szatni i ktoś mi ją podprowadził więc na drugi dzień wlałem do butelki wodę utlenioną i zostawiłem...2 osoby wylądowały w szpitalu,mnie wywalili,ale od tamtej pory żaden z moich znajomych nie ważył się mi czegokolwiek wziąć bez pytania tutaj zalecałbym sarin lub iperyt i nikt by mu więcej urodzin nie spierdolił
Zgłoś
Avatar
soczekichuj 2010-11-06, 1:42
a na samym końcu `Eye of the Tiger`,piosenka symbolizująca walkę z losem.czyżby zbieg okolicznosci ?
Zgłoś
Avatar
19Michael48 2010-11-27, 14:21
Tak to jest jak sie bydlo wypusci
Zgłoś
Avatar
wodzu89 2011-11-16, 22:38
przeciez neymar to ta mąką go sypał
Zgłoś