18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
ritu4l 2019-06-17, 21:04
mihauek napisał/a:

Nie wiem czy jesteście świadomi, ale ta kula na górze to piorun kulisty, no kurwa tak rzadkie zjawisko, że ja pierdole. Jeśli kiedyś taki piorun wleci wam na chatę, to najlepiej odizolować się od niego czymś, co nie przewodzi prądu, czyli nawet gazetą. Rzadsze od piorunów kulistych są tylko pioruny różańcowe.



Skąd pomysł/dowód, że piorun kulisty ma jakiekolwiek napięcie? Najbardziej prawdopodobna hipoteza mówi że to efekt utleniania gazów po uderzeniu pioruna. Skąd takie zabobony że to wlatuje do domów i straszy dzieci to ja nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem.
Zgłoś
Avatar
pawlo884 2019-06-17, 23:24
mihauek napisał/a:

Nie wiem czy jesteście świadomi, ale ta kula na górze to piorun kulisty, no kurwa tak rzadkie zjawisko, że ja pierdole. Jeśli kiedyś taki piorun wleci wam na chatę, to najlepiej odizolować się od niego czymś, co nie przewodzi prądu, czyli nawet gazetą. Rzadsze od piorunów kulistych są tylko pioruny różańcowe.



przecież to jest latarnia..
Zgłoś
Avatar
nowikoo 2019-06-18, 23:36
r0773n napisał/a:

Skąd pomysł/dowód, że piorun kulisty ma jakiekolwiek napięcie? Najbardziej prawdopodobna hipoteza mówi że to efekt utleniania gazów po uderzeniu pioruna. Skąd takie zabobony że to wlatuje do domów i straszy dzieci to ja nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem.



Tu akurat latarnia, ale piorun kulisty jest niebezpieczny. Wleciał kiedyś do mnie do domu i zajebał w żylandor. Jakąś energię niesie bo przepalił żarówki.

Właśnie się dowiedziałeś
Zgłoś
Avatar
Konkoz 2019-06-20, 20:11
Thor wpadł do Midgardu na wakacje?
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2019-06-21, 23:36
camson napisał/a:

Nie ma za co analfabeto



zawsze mogł napisać CZeba
Zgłoś