18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Piosenka o Adamie Małyszu
Resterwers • 2011-03-17, 20:56
Piosenka o zakończeniu kariery naszego skoczka.
Pewnie znajdą się krytycy, jak się nie podoba to czekamy na waszą wersję i zobaczymy co wypadnie gorzej
Zgłoś
Avatar
kietong 2011-03-18, 13:30 1
"To najlepszy skoczek na ziemskiej orbicie", czyli że na Księżycu?
Zgłoś
Avatar
danieltrcd 2011-03-18, 13:38 1
nie wiem jak wy ale szacuneczek dla tego kolesia co zrobił ten kawałeczek ;] piwko leci!
Zgłoś
Avatar
Danam 2011-03-18, 13:46
za tekst o zamknięciu mordy niemcom leci piwsko !
Zgłoś
Avatar
elLosiu 2011-03-18, 14:00 1
Kurwa, zdziwiłbym się jakby to nie było hiphopolo, jebana moda na bycie czarnuchem niedługo hymn zaczną napierdalać pod rytmy wystukiwane na pustym pniu bo kurwa raczej muzyką tego nazwać nie można a Adam jak to usłyszy to chyba zacznie skakać na mamuciej ale na główkę
Zgłoś
Avatar
szpiqlec 2011-03-18, 15:24
Cytat:

Pewnie znajdą się krytycy, jak się nie podoba to czekamy na waszą wersję i zobaczymy co wypadnie gorzej



To tak jakby mówić że windows vista to zajebisty system operacyjny bo sam nie zrobisz lepszego, słabe to, bez polotu, miałkie - lepszy by był.... samochód chłodnia!
Zgłoś
Avatar
borniak1991 2011-03-18, 16:36
Resterwers napisał/a:


No nie lepiej postawić 2000piw i zebrać 800 jak ty



Moze i tylko 800 ale zobacz ze to tylko ostatni tydzien i tyle piw... cya
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2011-03-18, 17:04 1
Czekamy na wasze produkcje. Krytykować łatwo ale zrobić coś samemu to już nie ma komu

Od razu mówię, że nie mam nic wspólnego z tym kawałkiem więc nie posądzajcie mnie o stronniczość
Zgłoś
Avatar
spider666 2011-03-18, 18:09
krytykując ten otwór krytykujesz osiągnięcia Adama Małysza wiec nim się wypowiesz negatywnie zastanów się jak na ciebie wpłynęła jego kariera

twórcy tego kawałka we właściwy sobie sposób podziękowali mu za jej przebieg i emocje jakie ze sobą niosła

.......... chociaż ten samochód chłodnia (??)
Zgłoś
Avatar
young liberta 2011-03-18, 19:54
Fajnie, że ktoś poświęcił swój czas na to, a mógłby pisać teksty o głupich cipach dresach w bmw itp itd. Ode mnie piwko
Zgłoś