18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pawil006 2013-12-18, 14:15
@teken: Pół prezentu masz w necie. Ściągnij se abletona live. Jak sie postarasz to zrobisz to samo i bez launchpada.
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2013-12-18, 15:17
Nie wiedziałem, że launchpady potrafią takie efekty świetlne. Ogólnie wydaje mi się, że to fake - nie mówię, że muzyka nie jest zrobiona na launchpadzie, tylko, że kamera nie pokazuje tego jak utwór został nagrany. Wiecej tu światełek i różnych efektownych pierdół, ale jak tak śledze naciskane przyciski, to mi się dźwięki nie zgadzają....
Zgłoś
Avatar
Catch_22 2013-12-18, 15:58 1
Prawda jest taka, że najwięcej pracy pochłania przygotowanie, dobór oraz obróbka sampli w jakimś programie (w launchpadach zazwyczaj Ableton) a potem dopiero zgranie ich i zaaranżowanie. A filmik fejk, sam takowego posiadam i nie robi takich sztuczek
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-12-18, 16:09
Nigdy nie zrozumiem fenomenu tego urządzenia. Dla mnie jest to coś co "samo gra" tylko trzeba wcześniej coś predefiniować itd. itp. Czy jak mam włączony Windows Media Player i jakiś utwór na pauzie, to wciskając play na klawiaturze multimedialnej jestem muzykiem?
Zgłoś
Avatar
ksylen 2013-12-18, 16:15
^up tak dziala kazdy instrument
Zgłoś
Avatar
BPG 2013-12-18, 16:27 13
teoma napisał/a:

prawdziwa muzyka płynie z instrumentów, nie z elektronicznego gówna.



Ale im powiedziałeś!

Standardowo dla takich jak Ty 2 obrazki



Zgłoś
Avatar
L................6 2013-12-18, 16:42 9
Bitch please!! Tym to możesz najwyżej gimbazjum pocieszyć. Naciśnie 2 przyciski i myśli że muzyk a prawda jest taka że napierdala z gotowca. Z gówna bata nie ukręcisz...
Coś dla lubiących klimatyczną muzykę a nie wiertarki udarowe z przesterem i reverbem
Zgłoś
Avatar
2morrow 2013-12-18, 17:42 1
prawda jest taka, że przeważnie ciężej ogarnąć launchpada niż zwykły instrument.
true story.
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-12-18, 20:46 4
2morrow napisał/a:

prawda jest taka, że przeważnie ciężej ogarnąć launchpada niż zwykły instrument.
true story.

Launchpad to kwestia zapamiętanie, gdzie masz zapisany konkretny model wiertarki z konkretnym wiertłem a na gitarze to kwestia wprawy i dobrego słuchu. Z gitarą, skrzypcami lub innym instrumentem strunowym nigdy nie miałeś do czynienia i widać to po twoim komentarzu.
Zgłoś
Avatar
ryhuskaua 2013-12-19, 20:51 1
I po chuj ten dubstep wpierdalać tam gdzie nie trzeba, ile jest piosenek z fajnym bitem a tu nagle jeb dubstep aż odechciewa się jej słuchać !!!!
Ni chuja blać !!!
Zgłoś
Avatar
2morrow 2013-12-21, 13:21
Listek666 napisał/a:

Launchpad to kwestia zapamiętanie, gdzie masz zapisany konkretny model wiertarki z konkretnym wiertłem a na gitarze to kwestia wprawy i dobrego słuchu. Z gitarą, skrzypcami lub innym instrumentem strunowym nigdy nie miałeś do czynienia i widać to po twoim komentarzu.



I tutaj jesteś w wielkim błędzie. Gdybym nie miał porównania nie wypowiadałbym się.
Zgłoś