18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
lajka 2014-01-31, 9:44
Te żaby niech ogarnie a pózniej niech kreci filmiki sobie zwyciezca pierdolony
Zgłoś
Avatar
nervous-_- 2014-01-31, 10:37 9
Ależ mi się smakowity kadr trafił
Zgłoś
Avatar
P................e 2014-01-31, 11:06 2
spoko koza.
Zgłoś
Avatar
pauauek 2014-01-31, 12:31
Biegnę do moich serów
Zgłoś
Avatar
lew3k 2014-01-31, 13:55 1
wezcie mnie tego niedorozwoja stąd.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-31, 14:16
Kurna, miał swoje 5 minut za to "Jesteś zwycięzcą", ludzie się z tego śmiali, bo traktowali go jak debila, a on chce na tym budować jeszcze jakąś sławę, dziwi się, że nikt nie traktuje tego jak wielkiego osiągnięcia i nie potrafi "zejść ze sceny". Jeszcze sobie sklep internetowy otworzył z koszulką z tym cytatem i może parę ludzi kupiło to dla "beki", większość z pieniędzy mamy, bo są jeszcze w gimnazjum. Wszystko co staje się hitem interenetu trwa krótko i nie ma co ciągle uwracać o tym samym. Niech nie robi teraz z siebie większego błazna niż był.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-01-31, 14:25
kkndkkndkknd napisał/a:

Słabe jak chuj. Widać wycwaniakował, że za robienie z siebie debila na YT można dostać parę złociszy i teraz będzie zamieszczał takie gówno licząc na kolejne wyświetlenia. Oglądając to badziewie zasilamy jego kieszeń, na czym właśnie mu zależy...

taka medialna prostytucja dzisiejsza. Chuj z honorem, za niego nie kupie Ferrari...



ta, zarobki miliony.
Zgłoś
Avatar
emka1990 2014-01-31, 17:03
nachodził się na to oranie głowy w stylu FM, Avon czy Oriflame i już wie jak psychicznie rozgryźć każdego. Na pewno dojdzie do celu i kupi sobie to ferrari...

źle mu nie życzę, ale nich przestanie myśleć korporacyjnie, niech przestanie jadać lunche tylko obiad, niech nie ma coffe break tylko przerwa śniadaniowa, niech nie jada sandwichy tylko kanapki. I niech nie ora ludziom bani, tylko niech się weźmie do roboty!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-01, 12:36
zwykła szara człowiek
Zgłoś