18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
805K1 2013-02-04, 8:47 6
Dzimboludek napisał/a:

Przy okazji powodują raka płuc, krtani, żołądka, gardła, ciul wie ile innych chorób, jebie z pyska jak po tygodniowym nie myciu zębów, śmierdzą palce, żółkną, jebie całą odzież. Z wiekiem cera zaczyna wyglądać jak wysmarowana gównem, w chuj zmarszczek w porównaniu do niepalących, zwisające powieki. Dodatkowo traci się od chuja kasy z której lwia cześć zasila pasożytów w urzędach.

Także palcie na zdrowie, budżetówka cieszy się z waszej wcześniejszej śmierci w męczarniach.

Pisze wam to ktoś kto zmądrzał po kilku miesiącach palenia tego gówna.

Jak was będzie chciała zgwałcić jakaś niepaląca baba z kutasem to nawet nie pierdniecie jak padniecie ze zmęczenia spiedalając. W sumie i tak nie pierdnęlibyście z chujem w dupie



Po pierwsze: uhuhu, mamy tu twardziela! Pare miesięcy, fiu fiu. A po drugie: nic nie zrozumiałeś z tego, co Pan na filmie mówił. Nic dziwnego, bo słyszałeś o tym pierwszy raz. To jest życie, kolego, masz je tylko jedno. Chcesz dotrzymać do 80 w dobrym zdrowiu - proszę bardzo. Ja wolę pożyć, nawet jeśli krócej, i czuć, że żyję.
Zgłoś
Avatar
riffa 2013-02-04, 9:17
Nie ma to jak dorabiac sobie filozofie do uzywek, jakby koledzy nie namowili to wiekszosc z was pewnie ani jednego ani drugiego by nie dotknela. Pogadajcie z dowolna osoba, ktora praktykuje ktorykolwiek z tych nalogow wiecej niz kilka lat (nie mowie tu o idiotach ponizej 25 roku zycia) i spytajcie czy jest z tego zadowolona lub czy komukolwiek to poleci. Ignorancja to blogoslawienstwo.
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-02-04, 9:48
debil jakich wielu
Zgłoś
Avatar
urtel 2013-02-04, 10:10 1
Dzimboludek napisał/a:

Przy okazji powodują raka płuc, krtani, żołądka, gardła, ciul wie ile innych chorób, jebie z pyska jak po tygodniowym nie myciu zębów, śmierdzą palce, żółkną, jebie całą odzież. Z wiekiem cera zaczyna wyglądać jak wysmarowana gównem, w chuj zmarszczek w porównaniu do niepalących, zwisające powieki. Dodatkowo traci się od chuja kasy z której lwia cześć zasila pasożytów w urzędach.

Także palcie na zdrowie, budżetówka cieszy się z waszej wcześniejszej śmierci w męczarniach.

Pisze wam to ktoś kto zmądrzał po kilku miesiącach palenia tego gówna.

Jak was będzie chciała zgwałcić jakaś niepaląca baba z kutasem to nawet nie pierdniecie jak padniecie ze zmęczenia spiedalając. W sumie i tak nie pierdnęlibyście z chujem w dupie



Nie widziałem zeby bohater filmu miał zółte palce, cere wysmarowaną gównem i zmarszczek w chuj w porównaniu do kogoś kto nie pali. Nie zesraj sie tylko z tym z tym straszym paleniem

riffa napisał/a:

Nie ma to jak dorabiac sobie filozofie do uzywek, jakby koledzy nie namowili to wiekszosc z was pewnie ani jednego ani drugiego by nie dotknela. Pogadajcie z dowolna osoba, ktora praktykuje ktorykolwiek z tych nalogow wiecej niz kilka lat (nie mowie tu o idiotach ponizej 25 roku zycia) i spytajcie czy jest z tego zadowolona lub czy komukolwiek to poleci. Ignorancja to blogoslawienstwo.



Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-02-04, 10:11
Hmm kolo po prostu znajduje wymówki dla swoich nałogów Ot wielkie mądrości
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-02-04, 10:38 3
A ja paliłem jakieś 6 lat. Rzuciłem i czuję dopiero teraz, że żyję. Pełny energii, nie zamulony. Ale przyznam rację, że gdybym nie zaczął palić na studiach, nie poznałbym tylu świetnych ludzi i nie poruszyłbym z nimi wielu tematów, które miały miejsce właśnie, w przerwie na papierosa ze znajomymi... albo nocne uczenie się do egzaminu, kawa i papieros. Wspomnienia początków mojej znajomości z papierosami były miłe. Ale później przyjaźń minęła, a zostało przywiązanie... :0
Ale i tak nie polecam tego ścierwa.
Zgłoś
Avatar
pansoja 2013-02-04, 12:45
Każdy głupi potrafi się upić i powiedzieć to co myśli. Sztuka to zrobić to na trzeźwo. A papierosy to ssyf.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-02-04, 13:30
stary troll
Zgłoś
Avatar
vang 2013-02-04, 14:05 1
Papierosy są mega chujowe, toż to śmierdzi strasznie, są takie fajne jak śmierdzący pierd w towarzystwie, e-papierosy jeszcze są znośne bo nie mają takiego nieprzyjemnego zapachu, jak ktoś koniecznie chce mieć coś w rękach to niech się monetą pobawi (lub pisiorem jak kto woli).
Zgłoś
Avatar
Snejku 2013-02-04, 16:37 1
@snik0
Mamy wypowiedź eksperta
Zgłoś
Avatar
sorra18 2013-02-04, 16:38
A huj mnie to ze smierdzi ludziom z mordy wali bez fajek pozatym, ludzie wala i bez tego. W huj kolesi chodzi z lojem na czuprynie z wtarym dodatkowo zelem. Ew maja taki zapach i co i kotek sro.
O gustch sie niedyskutuje. Palenie na otwartym powietrzu to nie taka tragedja ale zawsze jakas mala meska kurewka w necie pisze jakies brednie.

O ile nie pali sie jakos po chamsku i niedmucha ludziom w pysk to jest to ok, kurwa za paczke place z akcyzami i calym chlamem dla tych kurwa zlodzieji wiec dajcie zapalic w spokoju o ile tobie to po ludzku.
Zgłoś
Avatar
wsza104 2013-02-04, 16:59
Pierdolę takiego króla i taką królową... amen.
Zgłoś
Avatar
riffa 2013-02-04, 17:36 1
@urtel

Jak juz nauczysz sie wyslowic to wroc.

riffa napisał/a:

Pogadajcie z dowolna osoba[...](nie mowie tu o idiotach ponizej 25 roku zycia)



urtel napisał/a:

Wiek: 22



Uderz w stol nozyce sie odezwa. Pozdrawiam i umrzyj na raka.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2013-02-04, 17:59
Trzeba zadać sobie jeszcze jedno pytanie.
"Czy za rok też będę palił?"

I to pytanie daje nam duże pole manewru jeśli chodzi o rzucenie. Oczywiście inteligencja do tego wymagana. Żadne niccorety i inne chujstwa.
Zgłoś
Avatar
Dzimboludek 2013-02-04, 21:07
805K1 napisał/a:



Po pierwsze: uhuhu, mamy tu twardziela! Pare miesięcy, fiu fiu. A po drugie: nic nie zrozumiałeś z tego, co Pan na filmie mówił. Nic dziwnego, bo słyszałeś o tym pierwszy raz. To jest życie, kolego, masz je tylko jedno. Chcesz dotrzymać do 80 w dobrym zdrowiu - proszę bardzo. Ja wolę pożyć, nawet jeśli krócej, i czuć, że żyję.



Tak, parę miesięcy bo w porę zrozumiałem jakim pojebanym trzeba być żeby wdychać takie gówno.
Teraz grasz cwanego hedonistę, zobaczymy na łożu śmierci za xx lat.

Czuć to co najwyżej ciebie po papierosie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie