18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
minetek 2013-02-10, 21:11
Kolo ma klasycznie wyjebane na wszystko
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-02-10, 21:12
@gabriela czepiam się raczej tych dziewczyn/kobiet, które nie powinny wychodzić z kuchni, bo kurwa nie umieją nawet poprawnie napisać, ze chciały by obciągnąć kolesiowi
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-02-10, 21:20 1
@Hacerking a Ty co masz do zaoferowania? wyśrubowane teksty typu "baby do kuchni"? gratulacje zabłysnąłeś , jesteś taki fajny.
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-02-10, 21:23
@Up, a żebyś wiedziała, że jestem fajny, bo znam zasady pisowni i nie popełniam błędów rodem z przedszkola, wiec jeszcze raz, wyjazd do kuchni ugotować coś, a jak nie umiesz to chociaż siedź tam ze słownikiem i naucz się pisać albo książką kucharską, sama wiesz do czego
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-02-10, 21:26
@up popraw moje błędy mistrzu ortografii
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-02-10, 21:28
@up można spytać jakie, bo jestem tak słaby, ze ledwo pisze po polsku
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-10, 21:43
androgenius napisał/a:



Jak ty mnie zaczynasz wkurwiać, jebańcze. Mistrz retoryki wszelakiej się znalazł. Ten twój awatar też mnie wkurwia, nawet bardziej niż posty twe zjebane.

Drugi kurwa Mularz, jak nie ten sam głąb pod drugim nickiem, jebnij się kurwa w łeb.



Nie wchodź na Sadola, to nie będę cię wkurwiać. A jeśli awatar cię wkurwia, to znaczy, że dobrze spełnia założoną z góry rolę.
No niestety, owego Mularza nawet nie znam.
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-02-10, 21:43
więc o co Ci chodzi? kolego zluzuj trochę, bo Ci żyłka pęknie
Zgłoś
Avatar
Eraden 2013-02-10, 22:43
K***a, ale mi idol. Niedorobiony kretyn co nie umie pisać i mówić. Owszem dobrze skacze, ale co z tego? Małpa też za**biście skacze i nikt nie robi z niej bohatera. Wiedziałem, że sporej części tutejszej flory (tak, flory, nie pomyliłem się) imponują zwierzęta, co wykazują się siłą i bezrozumnością, ale proszę. Ten to już istne zboczenie.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2013-02-10, 23:12 2
@rusofil

Twój problem polega na tym, że wszędzie jęczysz jak to coś nie pasuje do tej strony i jakie to nie jest zjebane, a sama nie robisz NIC by dać tej stronie coś dobrego. Jedyne czego nie mam ci za złe, to przypierdalania się do poprawności pisowni, choć robisz to dość natarczywie.

PS: celem avatara nie jest wkurwianie innych, a wyrażenie pewnej cząstki siebie/swojego proflu. To jakie wywołuje emocje to inna kwestia.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-11, 1:12 1
Hacerking napisał/a:

@Up, a żebyś wiedziała, że jestem fajny, bo znam zasady pisowni i nie popełniam błędów rodem z przedszkola, wiec jeszcze raz, wyjazd do kuchni ugotować coś, a jak nie umiesz to chociaż siedź tam ze słownikiem i naucz się pisać albo książką kucharską, sama wiesz do czego



Napisałeś "chciał by" (pisze się razem), stosujesz się do dziwacznych zasad interpunkcji (nie stawiasz czasem przecinków), pisałeś "pisze", miast "piszę". Do tego perełka w stylu: "k***a i jesteś dowodem na to(...), bo k***a nie umiecie pisać", gdzie zmieniasz liczbę podmiotu.

Zielka zaś oprócz braku wielkich liter + spacji przed znakiem interpunkcyjnym + braku jednego przecinka, nie popełniła błędów (chyba, że zaliczę do błędów jeszcze "ci" z wielkiej litery; ta forma uznawana jest wyłącznie w listach).

Także... Nie poprawiaj innych, jeśli sam nie świecisz przykładem.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-02-11, 3:04
@up

dokładnie, taka jęcząca marta
Zgłoś
Avatar
m................3 2013-02-11, 4:16
Wam to już jebie naprawde a dekiel, zamiast sie skupić na kontekście strony i komentować filmiki to sadzicie jakieś zbędne wywody na temat ortografi jeden do drugiego, zluzujta zwieracze...
Zgłoś