18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Piotr Żyła o ciapatych
d................t • 2013-12-02, 17:16
Nasz Piotrek zaszalał, umieścił zdjęcie w nietypowej czapce i skwitował je jednym zdaniem:

Cytat:

Jutro tej skoczni może już nie być



No i rozpętali burzę ciapatofile....



Tutaj macie linka do jego facebooka - dziesiątki oburzonych zwolenników islamu , itp.

Cytat:

EDIT: Złośliwe komentarze w artykule, nie na facebooku



https://www.facebook.com/pages/Piotr-%C5%BBy%C5%82a-Official/419219738138922

A tutaj święte oburzenie na WP.PL - LINK

W jakim my kraju żyjemy?
Tak swoją drogą, dla Piotra krata browara

Zdjęcie wstawione z tego babola, czy srabola, czyli z wp.pl, ale oni też zajebali, z facebooka
Zgłoś
Avatar
BonuzNiqczen 2013-12-02, 19:05
Bombowy dowcip. A ci co bronią dziczy to pewnie pajace z redakcji żeby zrobić większą zadymę wokół tematu. Ale tu jest Polska a nie wielka ciapania ślepa na to co się dzieje
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-12-02, 19:25 4
Cytat:

Autor artykułu Piotr Hochsztapler

lubię jak rzeczy nazywa się po imieniu (w tym wypadku ludzi)

btw cytat z encyklopedii
Cytat:

hochsztapler - oszust, aferzysta, kanciarz, szachraj, szalbierz, wydrwigrosz, niebieski ptak.

Etym. - nm. Hochstapler 'oszust, aferzysta na wielką skalę'; hoch 'wysoki, dostojny, wytworny'; Stapler 'dawn. żebrak'.

Zgłoś
Avatar
pawel1550 2013-12-02, 19:26
Za dojebanie brudasom zawsze piwo !
Zgłoś
Avatar
C................e 2013-12-02, 19:47
Piotrek pozytywnie jebnięty chłopak. Jeszcze jedzie po tym . Ideał
Zgłoś
Avatar
AstaMan 2013-12-02, 19:47
"Swoim żartem Żyła oburzył internautów."
Wp chyba sobie jaja robi
Zgłoś
Avatar
paciobdg 2013-12-02, 20:02
Jedną z czapek (z czarną "brodą") sfotografował na sobie i podpisał: "jutro tej skoczni już może nie być". Nawiązał oczywiście do specyficznego wyglądu muzułmańskich fundamentalistów, którzy noszą obfity zarost. -wycinak z WP.PL.
ALE TO POWIEDZIELI ONI- Nawiązał oczywiście do specyficznego wyglądu muzułmańskich fundamentalistów, którzy noszą obfity zarost. -wycinak z WP.PL.
I to im nie Piotrowi pękła żyłka w dupie na temat "ciapatofilii"
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-12-02, 20:02 1
A kogo on w ogóle obraził? Czy napisał w komentarzu "jebać Allaha", albo "jestem ciapaty i wysadzę tę skocznię"? NIE. Wstawił tylko zdjęcie z dorysowaną albo doczepianą brodą z dopiskiem "jutro tej skoczni może nie być". A głodnemu chleb na myśli. Kto chce się obrazić, to niech się obraża, a kto się uśmiechnął (bo taka powinna być normalna reakcja na tego typu obrazek) ten jest normalny. Ale nie, teraz prowokacyjne portale i media będą szukać dziury w całym, a "tolerancyjny" facebook pewnie to zdjęcie usunie... tak samo jak mój komentarz zaraz usunął, po słowach, które znajdują się w pierwszej linijce w cudzysłowie;).
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-12-02, 20:09
Co tak dupy spinacie, polaky-cebulaky.
Wy jak nie napiszecie w ciągu dnia 94276286125321 razy 'ciapaty' to pewnie kurwicy dostajecie. Wszędzie tylko 'ciapaki'. Kompleksy kurwa! Sadistic przeszło od końca 2010r. zaczyna mnie wkurwiać. Nauczcie się zdania "muzułmański ekstremista", bo jestem pewien, że przed oczami macie obraz uzbrojonego typa z Koranem w ręku.. Z ciapatowścią może być tak, że Serba za ciapaka weźmiecie i co wtedy?

Miejcie kurwy poziom. Skończcie z cebulaczeniem.

PS: ten gość obok wygląda jak Osama. Żaden sadistolog ds. "ciapatowości" tego nie zauważył?!
Zgłoś
Avatar
smagal 2013-12-02, 20:17
żart Żyły spoko ale dlaczego mówicie, że to artykuł z WP.PL skoro to jakiś babol.pl ?
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-12-02, 20:27 2
smagal napisał/a:

żart Żyły spoko ale dlaczego mówicie, że to artykuł z WP.PL skoro to jakiś babol.pl ?



Bo babola tworzą redaktorzy z wp.
Zgłoś
Avatar
niebylowolnychnickow 2013-12-02, 20:35
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy, wystosowałem własną rozprawkę na ten temat ale stwierdziłem że i tak nikt się nie zainteresuje moim bólem dupy w tej sprawie dla tego skwituje następujące oskarżenia Piotra Żyły o "sprowokowanie ataku terrorystycznego" trzema słowami. Chyba ich pojebało
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-12-02, 20:43
Szlachcic_Cygański napisał/a:


Bo babola tworzą redaktorzy z wp.


Dokładnie tak, babol.pl to część wp.pl
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-12-02, 21:30
Ja pierdole nie wierze ze pismaki taki smrod robia. mam tylko nadzieje ze za nic nie bedzie przepraszal. Won z kozojebcami z Polski!
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-12-02, 21:34 2
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Co tak dupy spinacie, polaky-cebulaky.
Wy jak nie napiszecie w ciągu dnia 94276286125321 razy 'ciapaty' to pewnie kurwicy dostajecie. Wszędzie tylko 'ciapaki'. Kompleksy kurwa! Sadistic przeszło od końca 2010r. zaczyna mnie wkurwiać. Nauczcie się zdania "muzułmański ekstremista", bo jestem pewien, że przed oczami macie obraz uzbrojonego typa z Koranem w ręku.. Z ciapatowścią może być tak, że Serba za ciapaka weźmiecie i co wtedy?

Miejcie kurwy poziom. Skończcie z cebulaczeniem.

PS: ten gość obok wygląda jak Osama. Żaden sadistolog ds. "ciapatowości" tego nie zauważył?!



Nie będzie mi żaden cygan twojego pokroju mówił co mam mówić i myśleć. Jak ci się sadistic.pl nie podoba to znajdź sobie inną stronę albo spierdalaj do swojego kraju... O sorry, zapomniałem że jesteś włóczęgą pasożytniczym.
Zgłoś
Avatar
alejajO 2013-12-02, 21:35
nazwisko redaktora chyba nieprzypadkowe; hochsztapler - z niemieckiego oszust, aferzysta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie