18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
k................e 2014-02-11, 21:15 3
Mnie osobiście typ rozwala na łopatki. Nie lubię zbytnio ludzi, którzy no... rozumem nie grzeszą, ale to jest taki smieszny popapraniec. Chyba mi sie udziela Żyłowatość, bo nie moge przestać się smiać z tego gifu/a. :p
Może kiedyś Żyła też wszystkich przeleci, trzymam kciuki.
Zgłoś
Avatar
kapral 2014-02-11, 21:21 3
Aaaa.... to Żyła już "be"? Teraz Stoch cacy?

jak tak na was patrzę to w sumie się cieszę że w Polsce mieszka tylu spierdolonych ludzi, konkurencja na rynku pracy jest praktycznie zerowa.
Zgłoś
Avatar
avanax 2014-02-11, 21:46 1
Teraz hejt na Żyłe, a chłopak naprawdę jest konkretny i tle innych skoczków z przeszłości wypada zajebiście. Przykład rodzinka Tajnerów... Gdyby nie skill Małysza to wielki chuj byłby ze skoków w poprzednich latach.
Zgłoś
Avatar
Susano 2014-02-11, 21:49 10
poldekmisiak napisał/a:

Założe sie że żyła spierdoli nam cały konkurs drużynowy.


Nam? a co ty kur*a zrobiłeś dla nich, w porównaniu do Piotrka jesteś tylko mało znającą istotą hejtującą w internetach.
Zgłoś
Avatar
damian010288 2014-02-11, 21:59
crystaldragon

jak sie Pani jutro w Gimbazie dowie, że masz konto na sadolu to dostaniesz uwagę do dzienniczka i wezwanie ojca do szkoły
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2014-02-11, 22:05
wg mnie to on jest strasznie sztuczny i tylko udaje takiego głupiego
Zgłoś
Avatar
silence333 2014-02-11, 22:27
A można prosić link do źródła jakiegoś? bo skąd mam wiedzieć, że to żyła a nie jakiś random? :p
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-11, 23:02
Żyła na pewno , zazdrości Wam sukcesów w życiu. Tego, że jesteście elokwentni, wysportowani, bogaci, inteligentni, że to Was pokazują w telewizji. Jest dumny , że reprezentujecie Polskę na arenie międzynarodowej... Tak kurwa sarkazm Barany jebane. Jesteście zerami w większości , szukającymi słów w słowniku, żeby dać w miarę śmieszny i rzeczowy komentarz, a z typa się śmiejecie.
Żeście się przed wojną nie urodzili, było by Was mniej znacznie...

Czytał Mariusz.T.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-11, 23:08 1
Kurwa, niby portal wielkich patriotów (pomijając fakt że większość nawet nie zna historii Polski sprzed II wojny), a plują nerdowskim jadem na ludzi którzy starają się jak mogą reprezentować swój kraj. Jak dres pod blokiem, IQ wyrównane z temperatura i dopierdoli się o byle co.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-02-12, 1:04
znawcy skoków się kurwa odezwali. internetowi hejterzy
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-02-12, 8:10
Piotrek poczuł fejm, ma parcie na szkło, zaczął się sam brandzlować własnymi wypowiedziami, poczuł że jest bardzo fajny i na topie. No i przestał dobrze skakać.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-02-12, 10:57
@wajnona połowa użytkowników tego serwisu maturę będzie pisać za parę lat... o ile w ogóle dotrwają, osobiście polecam im zawodówkę i naukę niemieckiego i angielskiego
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-12, 12:55
@up no i dobrze, wg. mnie jedynymi sensownymi kierunkami na Uniwersytecie są medycyna, prawo i przedmioty ścisłe, dla wybranych może pedagogika. Resztę da się skończyć po szkołach wyższych czy policealnych, a poziom Uniwersytetów znacznie by się podniósł, tytuł magistra znów zaczął by coś znaczyć - a nie, że teraz idzie sobie bufon na studia typu kulturoznawstwo, europeistyka, turystyka czy zarządzanie, bo jakimś cudem zdał liceum, odbębnia kilka semestrów i głupa pali, że tytuł ma przed nazwiskiem, a potem i tak zapitala nie w zawodzie, bo "to przecież nudne/pracy nie ma"
Zgłoś