18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
kamikadze 2019-07-31, 13:01
Huj. Może nie w temacie ale co to kurwa za reklamy wedla na sadolu?
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2019-07-31, 13:27 4
Pies winien być zabity, właściciel również.
Zgłoś
Avatar
sereja3 2019-07-31, 13:28
On pewno biegł by zobazcyć co można coś ukraść, ale piesek się nim bardziej zainteresował, Gówno nie bohater
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-31, 13:49 7
wujekslepy napisał/a:

Razem z wiewiórami.
Jest to rasa trudna do ułożenia i wychowania, agresje ma w naturze i poluje na słabsze osobniki. Wszystko zależy od wychowania, ile masz filmików na youtubie z pitbullami, amstaffami jak bawią się z dziećmi ? To, że właściciel pizda i wychował agresora, nie znaczy że każdy taki jest. Jak właściciel debil to nawet jamnika wychowa tak, że będzie sie rzucał na wszystko co się rusza, nawet jebane mrówki.



To rasa stworzona tylko w jednym celu, do walki, do zabijania i okaleczania innych zwierząt, nie są to psy strózujące jak dobermann czy rotweiller (dziwne jak rzadko słyszy się o ataku akurat tych psów prawda? Tylko one słuchanie komend mają zakodowane genetycznie), nie są to też psy stworzone do ochrony stad jak kaukaz czy kangal, te psy mają z kolei zakodowaną obronę powierzonego terenu i tego co się na nim znajduje. Więc jedne i drugie mają rację bytu. Pittbulle czy amstaffy jedyne co mają zakodowane we łbach to agresja, nie ważne jak będą chowane może im w każdym momencie odjebać. To nie ich wina, takimi stworzył je człowiek poprzez selekcję i rozmnażanie najsilniejszych, najbardziej agresywnych psów. I człowiek powinien ten błąd naprawić i wygasic tą rasę, łącznie z każdym mieszancem. Wszystkie powinny być wyeliminowane, razem z właścicielami.
Zgłoś
Avatar
tomek1175 2019-07-31, 16:32 2
Miałem Rotweilera, Dobermana, Amstaffa i teraz mam Border Colie.

Co je wszystkie laczy? Wszystkie mialy nalezyta opieke, duzo uwagi i uczucia (kazdy spal w lozku z domownikami, nie gdzies na lancuchu kolo domu).

Żaden, ale to żaden z nich nigdy nie podjął ataku, amstaff wydał mi się być nawet najbardziej tchórzliwy. Trzeba było nad nim pracować i co jakis czas pokazać że jesteś w stanie sobie z nim poradzić ale dzięki temu szanował nas, była hierarchia i każdy znał panujące reguły

Mój kolega ma 3 pitbulle w domu z małym dzieckiem. Wystarczy je odpowiednio wychować, wysterylizować i psiaki są jak zwykłe przytulanki

Naprawde, nie trzeba robic cudów tylko troche dowiedzieć się o psie przed jego zakupem.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-07-31, 16:44
Odpalili kundla, czy nie?
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2019-07-31, 17:13 1
tomek1175 napisał/a:

Miałem Rotweilera, Dobermana, Amstaffa i teraz mam Border Colie.
Co je wszystkie laczy? Wszystkie mialy nalezyta opieke, duzo uwagi i uczucia (kazdy spal w lozku z domownikami, nie gdzies na lancuchu kolo domu).
Żaden, ale to żaden z nich nigdy nie podjął ataku, amstaff wydał mi się być nawet najbardziej tchórzliwy. Trzeba było nad nim pracować i co jakis czas pokazać że jesteś w stanie sobie z nim poradzić ale dzięki temu szanował nas, była hierarchia i każdy znał panujące reguły
Mój kolega ma 3 pitbulle w domu z małym dzieckiem. Wystarczy je odpowiednio wychować, wysterylizować i psiaki są jak zwykłe przytulanki
Naprawde, nie trzeba robic cudów tylko troche dowiedzieć się o psie przed jego zakupem.



Ale pierdolisz, wszystko do czasu.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2019-07-31, 18:18
wujekslepy napisał/a:

Razem z wiewiórami.
Jest to rasa trudna do ułożenia i wychowania, agresje ma w naturze i poluje na słabsze osobniki. Wszystko zależy od wychowania, ile masz filmików na youtubie z pitbullami, amstaffami jak bawią się z dziećmi ? To, że właściciel pizda i wychował agresora, nie znaczy że każdy taki jest. Jak właściciel debil to nawet jamnika wychowa tak, że będzie sie rzucał na wszystko co się rusza, nawet jebane mrówki.



Seba...posmaruj dupę maścią
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-07-31, 19:22
To jest kurwa mega agresywne bydle.
Kiedyś takie coś mnie napadło w ok. Krakowa - miałem w ręce tylko klucze od mieszkania - zamek Gerda - wiecie taka "rurka".
Wbiłem w to czworonożne bydle chyba ze 30 razy , zanim odpuścił.
Ja we krwi - przegryziona łydka, pies w dziurach i krwi - i zataczając sie gdzieś polazł.
Szycie łydki, zastrzyki przeciw wściekliźnie (w ramie, nie w brzuch), antybiotyki i po 2 miechach tłumaczenie na komendzie, że to pies mnie napadł a nie ja psa.
Bydle wykorkowało a ja miałem na szczęście świadków jak było i tak musiałem się tłumaczyć na miejscowej komendzie, bo to pies jakiegoś wiejskiego ważniaka....
Zgłoś
Avatar
Ajhan 2019-08-01, 2:02
nie... mój pitbullek zrobiłby coś takiego? jak to aniołek, dziecka by pazurem nie dotknął
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-08-01, 9:54
tomek1175 napisał/a:

Miałem Rotweilera, Dobermana, Amstaffa i teraz mam Border Colie.
Co je wszystkie laczy? Wszystkie mialy nalezyta opieke, duzo uwagi i uczucia (kazdy spal w lozku z domownikami, nie gdzies na lancuchu kolo domu).
Żaden, ale to żaden z nich nigdy nie podjął ataku, amstaff wydał mi się być nawet najbardziej tchórzliwy. Trzeba było nad nim pracować i co jakis czas pokazać że jesteś w stanie sobie z nim poradzić ale dzięki temu szanował nas, była hierarchia i każdy znał panujące reguły
Mój kolega ma 3 pitbulle w domu z małym dzieckiem. Wystarczy je odpowiednio wychować, wysterylizować i psiaki są jak zwykłe przytulanki
Naprawde, nie trzeba robic cudów tylko troche dowiedzieć się o psie przed jego zakupem.



Rotweiller, doberman i nagle po amstafie border colie? Oaza spokoju? Amstaff coś odjebał? Czy urodziło Ci się dziecko i Ty albo Twoja żona stwierdziła że to nie jest dobra kombinacja?
Zgłoś
Avatar
mazx 2019-08-02, 10:12
Swego czasu otarłem się o towarzystwo (zwykłych skurwieli) "tresujące" psy właśnie według nich jako obronne brali za to jakieś groszowe pieniądze, za psa po "treningu" brali po 800 zł. Podstawowa zasada ? Złamać psa pies dostawał po pysku w losowych sytuacjach nie zależnie od tego co i jak robił, kołowali zwierzaka a potem uczyli na komendę atakować wszystko co się rusza. Po takim wychowaniu myślisz jeden z drugim że jak się będzie pies zachowywał ?? Przecież takie pojeby nie będą szkolić york'a ani border coli. Hodowali amstafy i pitbule...

Post hoc ergo propter hoc. Te rasy są agresywne bo w większości są do tego szkolone tresowane, nie jednokrotnie wybierają ludzie mający problem chyba ze swoim przyrodzeniem i chcących się dowartościować groźnym psem z którym i tak z uwagi na małego wacka sobie nie poradzą i to pies zdominuje ich.

Kurwa jak ja żałuję że wtedy na nich nie doniosłem ale byłem 14 letnim łebkiem...
Zgłoś