18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pro_avenger 2021-07-24, 4:31 2
Miota nim jak szatan.
Zgłoś
Avatar
krasnystaf 2021-07-24, 7:51 6
Niestety, ale mam złe wieści. Wąż to Coleognathus radiata, wąż właściwy, który nie jest jadowity.
Zgłoś
Avatar
suchy80 2021-07-24, 8:34 2
Ile tu kurwa debili teoretyków. Skąd wiecie matoły, że to wąż jadowity to raz a dwa nie za każdym ugryzieniem wąż wypuszcza jad tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
R................N 2021-07-24, 9:46 12
Jakby wam taki łonsz wlazł na posesje, to byście się obsrali. I kto ratuje sytuację!. Trochę szacunku do zwierząt niedojeby umysłowe... i pies was jebał
Zgłoś
Avatar
Kostor 2021-07-24, 10:34 1
A teraz pokazcie jak z wezem radzi sobie kotek Oczywiscie chuja zrobi jebany dwulicowy skurwiel tak samo bezuzyteczny jak ich wlasciciele
Zgłoś
Avatar
saves 2021-07-24, 10:54 4
Kostor napisał/a:

A teraz pokazcie jak z wezem radzi sobie kotek Oczywiscie chuja zrobi jebany dwulicowy skurwiel tak samo bezuzyteczny jak ich wlasciciele



Idź ze swoim użtyecznym cziłałą na spacer, samcu alfa.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2021-07-24, 11:12
Ten wąż to raczej dusiciel.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-07-24, 12:08 3
Henboh napisał/a:

Mam dla Ciebie złą wiadomość, tylko ~25% węży jest jadowitych, a ten na jednego z tych nie wygląda,



dziękujemy za garść informacji z dupy. Co to jest te 25% ? Gdzie? W stanach jest 50 z tego 30 jadowitych. W Polsce jest jeden na pięć obecnych. W Australii 100 jadowitych na 140 gatunków. Na świecie to około 3,5k z czego tak 600 jadowitych. Jak masz pierdolić, to milcz lepiej.
Racja co do jadowitości tego z filmiku. To jakiś pyton. Szkoda

krasnystaf napisał/a:

Niestety, ale mam złe wieści. Wąż to Coleognathus radiata, wąż właściwy, który nie jest jadowity.



niestety mam złe wieści, jesteś niedojebany. Widzisz jak ten wąż wygląda czy nie widzisz. Losowo nazwę wybrałeś?
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2021-07-24, 12:28
Po umaszczeniu to raczej pyton tygrysi więc pies przeżyje ....
Zgłoś
Avatar
Henboh 2021-07-24, 12:46 1
Kamil3l napisał/a:

dziękujemy za garść informacji z dupy. Co to jest te 25% ? Gdzie? W stanach jest 50 z tego 30 jadowitych. W Polsce jest jeden na pięć obecnych. W Australii 100 jadowitych na 140 gatunków. Na świecie to około 3,5k z czego tak 600 jadowitych. Jak masz pierdolić, to milcz lepiej.



Odezwał się ekspert od dup. Ujadasz jak kundel na łańcuchu, ale intelektem jorka nie przeganiasz.
Podaj co to za kraj to, porozmawiamy o konkretach. Ja nie wiem gdzie akcja przebiega, więc podałem dane globalne. które sam sobie znalazłeś. A gdybyś znalazł dokładniejsze, to wyszłoby ci te jebane ~25%.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-07-24, 12:58
Henboh napisał/a:

Odezwał się ekspert od dup. Ujadasz jak kundel na łańcuchu, ale intelektem jorka nie przeganiasz.
Podaj co to za kraj to, porozmawiamy o konkretach. Ja nie wiem gdzie akcja przebiega, więc podałem dane globalne. które sam sobie znalazłeś. A gdybyś znalazł dokładniejsze, to wyszłoby ci te jebane ~25%.



globalnie to jesteś z dupy wciąż. bliżej jest do 20%, tak na marginesie. Skoro nie wiesz jaki to kraj, to po co podajesz statystykę światową, nawet o tym nie wspominając? Fajnie się bronisz przed trafnymi argumentami.

Globalnie to jesteś wciąż z dupy. Z tego co wiem to bliżej jest do 20%.
Po co podajesz statystyki światowe, nawet o tym nie wspominając, jak nawet nie wiesz co to za kraj?
Widzę trafne argumenty w dyskusji palą Ci styki.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2021-07-24, 13:10
Kamil3l napisał/a:

globalnie to jesteś z dupy wciąż. bliżej jest do 20%, tak na marginesie. Skoro nie wiesz jaki to kraj, to po co podajesz statystykę światową, nawet o tym nie wspominając? Fajnie się bronisz przed trafnymi argumentami.
Globalnie to jesteś wciąż z dupy. Z tego co wiem to bliżej jest do 20%.
Po co podajesz statystyki światowe, nawet o tym nie wspominając, jak nawet nie wiesz co to za kraj?
Widzę trafne argumenty w dyskusji palą Ci styki.



Ty masz jakieś argumenty? Nawet posta poprawnie nie potrafisz napisać, dzieciaku.
Ale spoko sraj się, że ~25% to nie może być "bliżej do 20%", argument przechuj. Żałosne ujadanie, internetowego napinacza.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-07-24, 13:22 1
Kostor napisał/a:

A teraz pokazcie jak z wezem radzi sobie kotek Oczywiscie ch*ja zrobi j***ny dwulicowy sk***iel tak samo bezuzyteczny jak ich wlasciciele


Dla mnie debilami są właściciele amstafów, pitbuli i innych tego typu ścierw. Powinno się prewencyjnie odstrzelić kundla i właściciela, zanim zrobią komuś krzywdę.
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-07-24, 15:07
cuurniprime napisał/a:

I kurwa bardzo dobrze.



Chyba będzie remis
Zgłoś
Avatar
stawaza7 2021-07-24, 15:53
Juzwa napisał/a:

Jak go wonszszsz upierdolił, to pitbul skiśnie za parę godzin.



upierdolił obejżyj dokładnie!...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie