18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aparacik 2021-08-19, 18:27 1
Czemu te kurwy zawsze atakują dzieci?
Zgłoś
Avatar
ZbigniewZbych 2021-08-19, 19:19
Najlepsi są Ci co zawsze spierdalają jak się coś dzieje zamiast pomóc... kijem był bym napierdalał tak aby dzieci płodzić nie mogli...
Zgłoś
Avatar
antisol123 2021-08-19, 22:21 1
niezły cover.
Zgłoś
Avatar
aleksan.Dra-mal 2021-08-20, 2:03
Dobry pies
Zgłoś
Avatar
Nert 2021-08-20, 9:18
Nikt_nie napisał/a:

Prawda, biedne 45kg amstafki, pitbulki, rotwailerki, dobermanki i bulterierki, jeśli pominąłem jakaś przyjazna rasę to przepraszam z mojego całego antyhomosemirasistowskiego serduszka


zaden amstaff, pitt czy bultterier nie zbliza się wagą do 45kg jak coś to są jakieś miksy z psuedo gdzie chuj wie co ten pies ma w głowie i w jakich warunkach był trzymany. Najwięcej pogryzień jest przez labladory i goldeny, tylko efekt tych pogryzień jest kiepski, ze względu na to że psy bullowate mają mordy jak imadła.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2021-08-20, 10:14
Nert napisał/a:

zaden amstaff, pitt czy bultterier nie zbliza się wagą do 45kg jak coś to są jakieś miksy z psuedo gdzie chuj wie co ten pies ma w głowie i w jakich warunkach był trzymany. Najwięcej pogryzień jest przez labladory i goldeny, tylko efekt tych pogryzień jest kiepski, ze względu na to że psy bullowate mają mordy jak imadła.



Nooo, przecież rasy agresywne nie są agresywne tylko prowokowane przez bachory, a najwięcej ugryzień i amputacji to przez Yorki, Shitzu, Cziłały, Jamniki i inne takie małe szczekate gówna tylko że o takich tragediach się nie mówi, temat tabu na miarę XXI w.



Na pierwszy rzutu oka widać że to morderca, kawał skurwola i patusa.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-08-20, 21:08
Dziwi mnie, że facet nie ma w samochodzie noża (ja taki wożę do pasów) albo jakiegoś klucza. Myślę, że śrubokręt w oko wbity do końca rozwiązałby sytuację. I na odchodne kop paniusi w ryj też byłby mile widziany.
Zgłoś
Avatar
JasiekSadisti 2021-08-21, 11:50
Zauważyliście że kurwysyn odrazu zaatakował najmniejsza ofiarę? Jebany młotem po łbie odrazu
Zgłoś
Avatar
c................2 2021-08-21, 11:59
czlowieknoz napisał/a:

klasycznie, do odstrzału



A psa uśpić
Zgłoś