18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
S................e 2014-05-23, 1:17
kacimierz napisał/a:



ty kurwa w ogóle oglądałeś ten film i słuchałeś jak ten chłop tlumaczył genezę powstania mocnych piw? :|



Tylko to już nie jest piwo, tylko bardziej ekstrakt piwny.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-05-23, 2:02
67% to już nie piwo. Tak samo jak 10% to nie wódka
Zgłoś
Avatar
wieczór 2014-05-23, 5:23
Nieprawda, ze jak cos jest tak mocne, to musi miec jakis palacy smak. Wujas pedzil z czarnej porzeczki, nazywa to "Pociag do Sankt Petersburga". Sprzet ma zawodowy, wychodzi ciemnowisniowy "likierek" o mocy ok 60%. W smaku - alkohol czuc, ale jest mocno owocowy i mozna spokojnie to sobie saczyc bez zapojki. Tylko "chyta" szybciej niz wodka - takze z tym smakiem to nie tak.
Zgłoś
Avatar
etler 2014-05-23, 6:28
idź ty kurwa pacanie, testować piwo z kieliszka, to prawie to samo jakby ruchać faceta..
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-05-23, 14:10
wieczór napisał/a:

Nieprawda, ze jak cos jest tak mocne, to musi miec jakis palacy smak. Wujas pedzil z czarnej porzeczki, nazywa to "Pociag do Sankt Petersburga". Sprzet ma zawodowy, wychodzi ciemnowisniowy "likierek" o mocy ok 60%. W smaku - alkohol czuc, ale jest mocno owocowy i mozna spokojnie to sobie saczyc bez zapojki. Tylko "chyta" szybciej niz wodka - takze z tym smakiem to nie tak.



Moja babcia robi nalewkę z wiśni, moc z 40-50%, bo na spirycie, a wchodzi jak soczek, tylko przez to jest zdradliwa.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-05-23, 17:02 1
etlerznawca, co penie opierdala harnasia puszkowego z dziurką zrobioną kluczem. Głąbie nawet nie wiesz jak to naczynie się nazywa...
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2014-05-23, 18:40 1
Na początku się podśmiewałem z gościa że w taki sposób obchodzi się z piwem, ale teraz dla niego wielki szacunek bo widać że ma pasję i traktuje ją bardzo poważnie Respect +50
Zgłoś
Avatar
chamak231 2014-05-24, 19:58 1
14:08 - podziwiam
Zgłoś