18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Lordzik92 2013-03-29, 11:50
Tarvil napisał/a:



Bo co, taka prawda, ćwoki powtarzające jaki to Hitler nie był spoko i jak dużo dla nas nie zrobił i jak to dzięki niemu nie musimy pracować "u Żyda" zapominają że gdyby skończył z Żydami, zabrał by się za nas. Powiedz proszę, wojowniku o czystość narodu, fajnie było by urodzić się i żyć pod butem pana Hansa? Bez edukacji, bez pracy lepszej niż pomywacz/kopacz rowów? Albo jeszcze lepiej, nie urodzić się w ogóle, bo po co Polaczki mają zajmować przestrzeń życiową aryjskich panów?

Nie jestem fanem Żydów, ale kurwica mnie łapie jak widzę jak łatwo niektórym wyłączyć myślenie.



To teraz popatrz na obecna sytuacje w Polsce i powiedz ze jestesmy wolnym krajem, ktorych wszyscy szanuja, ktory zajmuje najwyzsze stanowiska w EU, a dzietnosc wynosi ponad 2.1 ...
Polacy sa w UE traktowani jak obywatele III kategorii, gorzej niz murzyni czy arabii, mozesz tupac nogami ale wystarczy przejsc sie do pierwszego lepszego urzedu zagranica by odczuc ze kolorowego obsluza lepiej niz ciebie...
Zgłoś