18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Płonące BMW
Marian_Koniuszko • 2023-01-29, 0:30
LAS VEGAS: Oficer i świadek zdarzenia pomogli uratować kierowcę z płonącego samochodu w piątek wieczorem (27.01.2023 r.).
Departament Policji Las Vegas opublikował wideo przedstawiające dramatyczne chwile na Las Vegas Strip.
Według KVVU biały sedan zapalił się po tym, jak kierowca uderzył w palmę w pobliżu hoteli Venetian i Mirage.
Policja z Las Vegas powiedziała, że ​​funkcjonariusz i świadek zdarzenia wyciągnęli kierowcę w bezpieczne miejsce, zanim płomienie nasiliły się i rozprzestrzeniły na wnętrze pojazdu.
Według władz kierowca pojazdu został zabrany do szpitala na leczenie po incydencie, podczas gdy funkcjonariusz został przebadany pod kątem zatrucia dymem.



Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-01-29, 19:36
Black_Hole napisał/a:

ja mam nowe x5 i 440i a ty co najwyzej starym golfem i syfikiem jezdzisz i reprezentuje kulture na drodze



buahahahaha ty masz nie będę pisał co ...... ja mam 5 żon 2 wille z basenem i m3,m5, ferari,porsche dużo by wymieniać !
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-01-29, 22:54
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2023-01-30, 21:55
spaliło się ze wstydu po tym wiejskim tuningu
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2023-01-31, 8:17
A murzyn z przyzwyczajenia w gaśnicy benzyna. Musiał dolać do ognia bo przygasało
Zgłoś