18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Płyty paktofoniki w specyficznym miejscu
L................l • 2012-10-25, 22:04
To Ci dopiero sadystyczne...

Od siebie chciałbym powiedzieć, że lubię Paktofonikę oraz Pokahontaz, mam nawet jedną płytę, ale napinka psychofanów jest warta tego zdjęcia I nie, to nie jest materiał własny.

Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-10-26, 1:14
@lifted Ty tu chyba tylko obrazki oglądasz no nie?
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-10-26, 1:30 2
zdjęcie nie ma kszty logiki, skoro ktoś wsadził płyty do sracza to znaczy, że je kupił, skoro kupił to zapewne słuchał, skoro są trzy to znaczy,ze po kupieniu pierwszej mu sie spodobało i kupił następne, gdyby serio chciał błysnąć to powinien wsadzić je w gówno a nie czysty kibel, widocznie skoro ich nie zniszczył to zależy mu na nich i jest tylko pierdolonym napinaczem.

Tak to ja mogę swoje płyty WYP3 albo Kultu położyć, ale nie zrobie tego bo mam szacunek do wykonawców.

ps Jebać was hejterzy.
Zgłoś
Avatar
skinskin 2012-10-26, 1:52
Nie obchodzi mnie, że to nie materiał własny. I tak masz wp***dol.
Zgłoś
Avatar
Pidzama 2012-10-26, 2:25 1
Macionso
Niekomercyjny Jest np o.s.t.r który bronił się pięściami żeby go nie puszczać w radiu( chodź i tak go już puszczają ) np. wszyscy są niekomercyjni oprócz takich typów jak Tede , WSZ , Jędker etc.
a co do tego że słuchając h-h tu dzież rapu słucha się tylko słów , gówno prawda , oni po prostu przykładają większą część do słuchania słów ale Bity , sample też są wyczuwalne i " słyszalne " ,
a co do wojny rock -techniawa - disco - hip hop to zawsze bedzię i jak to powiedział pewien niedoceniany i mało słyszalny raper l.u.c ( strasznie poyebany typ którego polecam ) " słucham muzyki , a nie gatunku "
ps.
Yebać hejterów ^^
Zgłoś
Avatar
ravp 2012-10-26, 4:48 1
eLUCe to jest gość, którego trudno, ot tak zaszufladkować jako rapera,on po prostu jest inny . Fakt, że koleś jest mega zajebisty (szczególnie tekstowo), nawijając o głupotach, przekazuje tyle treści, że głowa mała. Również polecam każdemu - nawet tym, którzy rapu nie trawią, bo jak już wspomniałem, on jest inny od wszystkich.

Co do komercyjności, to chodziło mi o takich raperów, którzy na siłę wpierdalają się na ekran tworząc totalną chujnię- czyli 50cent, Florida i inne gówna, których nawet nie kojarzę z nazwy. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby naprawdę dobry rap był puszczany w TV. U nas to już w ogóle nie ma na to szans, w USA, to chociaż puszczą czasem jakiegoś NASa albo KRS-One'a na jakimś "lepszym" programie muzycznym. Z tego co wiem i z tego co słyszałem, to tylko radiowa czwórka puszcza tego typu produkcje (dzisiaj sam słyszałem jak puścili One Love, czy Ain't no half steppin)

Pis joł.

Ps. Nie spinajcie pośladów o byle gówno.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-10-26, 6:15 1
ravp napisał/a:

... nie znaczy, że pod każdym kawałkiem, będę pisał "Kurwa ale chujnia, to nie jest nawet muzyka, tylko jakieś pierdolenie"...



Jesteś pewien?
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-10-26, 6:35
Wszyscy się spuszczają w tym wątku to i ja się spuszczę. Zdjęcie jak zdjęcie, (hejterów pozdrawiam środkowym palcem - czyt. nie lubisz, nie słuchaj, nie wszczynaj spin) PFK zacząłem słuchać w podstawówce (98-99 rok?) i w zasadzie mało ich utworów do mnie dotarło. Gówniarzeria tego nie pojmie. Dopiero z czasem zacząłem odczuwać wrażenie, że ich teksty są pisane o nas, o jebanej młodzieży. Nie każdemu się to musi podobać, ale i nie każdy musi wpierdalać swoje 3 grosze by podtrzymać napinkę. Szanuję ich za muzykę jaką robili i jaką robią, nie dojebie głupim tekstem, że są niekomercyjni - bitch please, kto nie jest? Ale na żadną pogardę ode mnie nie zasługują. A najśmieszniejsze w tym wszystkim to, że od zawsze słucham - jak ktoś wyżej wspomniał - brudmetalu.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-10-26, 8:24
no ale płyty kupił
Zgłoś
Avatar
qwedud 2012-10-26, 9:31
Brawo za zdjęcie!!! Cenię sobie muzykę, nie mówię nikomu czego ma słuchać, co jest dobre a co złe, ale to co się dzieje wokół tego filmu to jakaś ogólnonarodowa paranoja (kolejna z resztą).
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-10-26, 9:31
rockface123 napisał/a:

nie słucham hip gówna.


a ten tu znowu płacze ;D
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-10-26, 12:11
Pidzama,

To z radiem to może i jego filozofia ale za razem świetny zabieg marketingowy, ponieważ sporo się o tym mówi a ludzie którzy krzyczą "zła komercha" będą jeszcze chętniej kupować jego płyty. Po co jego kawałki mają lecieć w radio jeżeli ludzie kupujący jego płyty radia nie słuchają bo generalnie w mainstreamowych stacjach radiowych hiphop nie leci. Jeżeli wszyscy ci hiphopowcy nie są komercyjni - czyli nie nastawiają swojej twórczości na zysk, to powiedz jak zarabiaj? Od razu zaznaczam że cała ta nieszczęsna komercja nie jest zła... tak po prostu działa rynek. Masz swój produkt, napracowałeś się nad nim i zainwestowałeś w niego czas i pieniądze, więc dziwne by było że chcesz go rozdać za darmo.
Zgłoś
Avatar
konował 2012-10-26, 13:12
Wiem jedno, hip hop, metal, rock, nawet disco polo jest lepsze od gówna zwanego chujstep.
Zgłoś
Avatar
cozadebil 2012-10-26, 13:22
A ja, jak wiele osób, za małolata słuchałem Kalibra, Nirvany, Jacksona. Hejtujcie się o poważniejsze sprawy, np. "szachy vs warcaby". Paranoja
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2012-10-26, 15:10
To chyba bardziej krytyka debilnych kalek z angielskiego, niż muzyki (oczywiście chodzi o "check this shit out").
Ponoć dziewczyny z Sistars usłyszały kiedyś: "niezłe gówno robicie". I był to KOMPLEMENT młodego miłośnika hip-hopu.

[Uwaga, fragment nieśmieszny, nie na temat i w ogóle niesadystyczny]
Tyle lat śpiewania, że "nie damy pogrześć mowy" - a tu taki chuj. 20 lat kapitalizmu zjebało więcej niż wszystkie zabory.
Skoro wkurwia to takiego bezideowca i ateusza jak ja, to dlaczego prawdziwi patrioci nic z tym nie robią (a ponoć jest ich od groma, nawet tutaj).
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-10-26, 16:52 1
Pidzama napisał/a:

Macionso
Niekomercyjny Jest np o.s.t.r który bronił się pięściami żeby go nie puszczać w radiu( chodź i tak go już puszczają ) np. wszyscy są niekomercyjni oprócz takich typów jak Tede , WSZ , Jędker etc.
a co do tego że słuchając h-h tu dzież rapu słucha się tylko słów , gówno prawda , oni po prostu przykładają większą część do słuchania słów ale Bity , sample też są wyczuwalne i " słyszalne " ,
a co do wojny rock -techniawa - disco - hip hop to zawsze bedzię i jak to powiedział pewien niedoceniany i mało słyszalny raper l.u.c ( strasznie poyebany typ którego polecam ) " słucham muzyki , a nie gatunku "
ps.
Yebać hejterów ^^



Komercyjny jest każdy kto wydaje płyty na legalu, to jest forma zarobku i ja nic do tego nie mam a nawet lubie wspierać dobrych artystów kupując ich płyty.
Zgłoś