18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Po imprezie
Tuiq • 2013-09-15, 14:50
Nic sadystycznego. Chyba każdy kiedyś obudził się rano i omiatając wzrokiem miejsce, w którym się obudził nie potrafił poskładać do kupy żadnych wcześniejszych wydarzeń. To taki poranek z moimi znajomkami. Może wywoła u was cień uśmiechu, może nie. Zobaczymy.



PS "Iza" to auto mojego kumpla. Zgadujcie gdzie stoi Izka.
Zgłoś
Avatar
KrisznaMan 2013-09-16, 12:02
0.46 nawet klamka na stole leży
Zgłoś
Avatar
Sadol2000 2013-09-16, 12:28
nosz kurwa taki sam telewizor mam :/
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2013-09-16, 12:57
Haha, weszło na główną. Hejterzy niestety przegrali tą bitwę. Co do wrzucenia filmiku - miałem niezły ubaw gdy się obudziłem i zobaczyłem taki rozpierdol; klamki porozrzucane, butelki potłuczone, buty, każdy oblany wódą i browarem, znaczek audi (odnaleźliśmy jeszcze merca - nikt nie pamięta skąd).

Jeśli zaś chodzi o gimbusowe wrzuty - gimbusy nie robią imprez w domu bo rodzice nie pozwalają. Wiem, bo jak byłem gimbusem to musiałem pić po krzakach.
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-09-16, 13:02 1
Tuiq napisał/a:

Haha, weszło na główną. Hejterzy niestety przegrali tą bitwę. Co do wrzucenia filmiku - miałem niezły ubaw gdy się obudziłem i zobaczyłem taki rozpierdol; klamki porozrzucane, butelki potłuczone, buty, każdy oblany wódą i browarem, znaczek audi (odnaleźliśmy jeszcze merca - nikt nie pamięta skąd).

Jeśli zaś chodzi o gimbusowe wrzuty - gimbusy nie robią imprez w domu bo rodzice nie pozwalają. Wiem, bo jak byłem gimbusem to musiałem pić po krzakach.



A kurwa jak wyjadą to nie ma pustej chaty? Gdzie tu kurwa logika.
I to
Tuiq napisał/a:

klamki porozrzucane

jakaś gazowa zabawka, zapewne plastikowy do airsoftu.
Zresztą co to za impreza w 5 osób i na takim mały metrażu.
Może ty tego nie nazywasz "gimbusowe wrzuty" ale ja na pewno uważam to za dziecinadę.

PS. Skoro to przeszło na główną to zapewne gimby mają jeszcze mało zadań domowych. Trzeba podzwonić po nauczycielach.
Zgłoś
Avatar
P................h 2013-09-16, 13:03
Po imprezie dzieją się nawet ciekawsze rzeczy niż na niej samej
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-09-16, 13:09 1
biedota się bawi.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-09-16, 13:25
cbt57 napisał/a:

Mieszkanie mieszkaniem ale jaki monitor! Pewnie jak chodzi w zimę to grzejniki musisz zakręcać. A myszka, jak mniemam, na kulkę?



Waść się odpierdol od monitorów CRT bo to zacne bestie były (i są!)
Zgłoś
Avatar
P................h 2013-09-16, 13:27
Tylko że ogromne jak sam kij i zajmowały pół biurka i przestrzeni za nim
Zgłoś
Avatar
Małg0rzata 2013-09-16, 13:58
O, warszawscy gangsterzy.
Zgłoś
Avatar
banerr 2013-09-16, 15:21
Łódź, kurwa !!!
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-16, 15:46
Tafariel napisał/a:



Waść się odpierdol od monitorów CRT bo to zacne bestie były (i są!)



Dobrze gada. A co do grzania od monitora to plazmówki i ledy grzeją bardziej paciuloku, który się plujesz do CRT
Zgłoś
Avatar
burex666 2013-09-16, 18:16
ale Ci chujowo okno od zewnątrz obrobili, zamiast ładnie knaufem jakimś opierdzielić całego glifa to załatali dziure jakąś siną masą cementową... chuj ni fachowcy
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-09-16, 22:01
I tak gazowka na stole
Zgłoś