18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Terapia korygująca dla tranwestyty.


2024-04-15, 11:14
Janko napisał/a:

Kolego/koleżanko mi wystarczy że ty wszystko wiesz



Mnie wystarczy żebyś nie używał słów, których znaczenia nie znasz.

2024-04-15, 11:16
Nawet Żukowska mu nie pomoże xD

2024-04-15, 12:22
Po pierwsze to żadna osoba transpłciowa tylko złodziej, którego zatłukli na śmierć, było już tutaj.
Po drugie, moje dziecko jest transpłciowe i ch*ja wiesz na ten temat, jesteś typowym przedstawicielem tępego polskiego ch*jka, który nie wie nic bo jest po prostu za głupi.

2024-04-15, 12:24
Taki wpie**ol dla pedofila to OK ale za złodziejstwo czy tam tranzystorowanie to trochę przegięcie. To już bardziej podchodzi pod próbę morderstwa a tak naprawdę wykonujący wyrok też mają raczej nierówno pod sufitem skoro bez skrupułów potrafią tak katować nieprzytomnego.

2024-04-15, 12:30
Było + wg poprzedniego opisu chodziło o kradzież.Chłop nie przeżył.

Edit znalazłem https://www.sadistic.pl/przekopany-za-kradziez-vt589257.htm

2024-04-15, 18:48
Veni_Vidi napisał/a:

Podaj adres, podjedziemy do ciebie.



Centralnie wschodnia część Europy. Tuż pod morzem bałtyckim i nad pasmem Karpat. Otwórz atlas wyraźnie widać.

baronturbina napisał/a:

Ty wiesz co znaczy słowo „korekturą”? Masz dwie opcje: Google ,albo co polecam nauka języka polskiego z „native speakerem”.



Słownik mówi że to: storno, poprawka, korekta.
Czyli wszystko się zgadza. Wyprostowanie skrzywionego psychicznie, to przecież nic innego jak korekta umysłu. Niepotrzebnie się czepiasz.