18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Pobicie polska młodzież
YppakHonolo • 2023-05-18, 14:49
nic wiecej chyba nie musze pisać.

PS. Nie wiedzialem jaki dział dlatego tak dodałem.


Ps. filmik z pobicia w trakcie kiedy chciał to przerwac jeden z chlopakow

Zgłoś
Avatar
tomnbb 2023-05-18, 18:21 9
Do szkoły chodziłem w latach 90. Solówki po lekcjach za szkoła były normą ale wtedy jednak były jakieś zasady i leżącego już się nie napierdalało. Przegrywał, wszyscy to widzieli i to wystarczyło - a jak nie to następnego dnia była dogrywka. Zdarzały się też walki na inną szkole lub osiedle - wtedy jak wjeżdżalismy ekipą to napierdalalismy aż uciekną lub się poddadzą ale bez jakiegoś katowania leżących itp. Ci pizdeusze z tego filmiku szybko by przy nas wymiekli
Zgłoś
Avatar
Indyk 2023-05-18, 18:35 2
Brak słów, patologia , co dzieje się z tymi szczylami
Zgłoś
Avatar
lukassior 2023-05-18, 18:48 7
kubol napisał/a:

@up nie popieram bójek zwlaszcza wsrod dziewczyn, ale tak bylo zawsze tylko dawniej nikt tego nie nagrywal i nie wrzucal w czeluscia internetow. Tu akurat bylo dosc spokojnie i moim zdaniem sprawiedliwie wiec po co angazowac pały?



Pierdolisz jak potłuczony u mnie w szkole też były solówki ale takiej patoli to nie było, nie tłukli po głowie lężącego nawet najbardziej zaprawieni w bitkach nie odpierdalali takiej maniany, dostałeś po łbie i leżałeś to był koniec nikt nie pozwolił na lanie po łbie 2 minuty w ten sposób.
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-05-18, 18:51 2
[quote="tomnbb"wtedy jednak były jakieś zasady i leżącego już się nie napierdalało.



Teraz pełno filmów lata po necie zwierząt z ameryki co sobie po głowach na betonie skaczą. ciosy z przyczajki etc.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-05-18, 19:41
To chyba na Jaskowej Dolinie w Gdańsku. Zacna miejscówa.
Zgłoś
Avatar
Mokebe 2023-05-18, 19:48
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



widać kto tu nie chodził do szkoły w polsce

Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-05-18, 19:50 5
I na to każde gówno od nowego roku 800+ będzie iść z naszych podatków.... Stfu, jebać starą Kaczke i wszystkich PISiorów...
Zgłoś
Avatar
Murgrabia 2023-05-18, 20:13 1
Nie ma już ratunku dla tej planety małp.
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2023-05-18, 20:48
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



ja ci powiem, to nie jest problem Tv, gier czy filmów to problem zjebanej młodzieży wychowanej bezstresowo, a wystarczyło jebnąć pasem czy kijem i by taki gówniarz nie fikał. W naszym pięknym kraju nie trzeba MMA wystarczy domowe występy patusów a ich bękarty potem to powtarzają.
Zgłoś
Avatar
kwk222 2023-05-18, 20:57
Miejsce akcji miasto Gorlice
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2023-05-18, 21:24
wunhei napisał/a:

od dziś zaczynam chodzić z nożem będzie miał smark zdziwko jak mu zrobię dziurkę w brzuchu.



A ty potem będziesz miał powiększaną dziurkę koledzy z celi XD
Zgłoś
Avatar
Raider 2023-05-18, 21:29 1
Clistwood napisał/a:

A ty potem będziesz miał powiększaną dziurkę koledzy z celi XD



Czytaj od początku co jest napisane baranie
Zgłoś
Avatar
rolnik1985 2023-05-18, 21:40 2
gdyby to takie coś spotkało moją córkę to świadom konsekwencji wyrywam chwasta w postaci tej dziewuchy i chłopaka , który pobił koleszkę broniącego pobitej
Zgłoś
Avatar
Patron_Choroszczy 2023-05-18, 22:14 4
Co za patologia, przykro patrzeć. Cała tą chorobę która tak się domagała, dalszego bicia umieścił bym przy pracach przymusowych na parę lat i zakazał kontynuowania nauki w publicznych szkolach. Takie gady powinny płacić za edukacje
Zgłoś
Avatar
outline 2023-05-18, 22:29 3
"ej nie wyzywaj kurwa dziewczyn...." Weźcie tego co trzyma telefon to od razu zutylizować jebanego sebka. Właściwie każde gówno co tam dres nosi to do drzewa na gwoździe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie