18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Pobicie polska młodzież
YppakHonolo • 2023-05-18, 14:49
nic wiecej chyba nie musze pisać.

PS. Nie wiedzialem jaki dział dlatego tak dodałem.


Ps. filmik z pobicia w trakcie kiedy chciał to przerwac jeden z chlopakow

Zgłoś
Avatar
Adrian92 2023-05-19, 9:09 1
Nie no 2 laski się umówiły na solówke i widac że obie tego chciały i nawet nic tutaj brutalnego nie było. 3 strony lamentu płaczków z sadola
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2023-05-19, 10:00
Kurwa szkoła specialna na kolonii. Drą te mordy jak, by oblewali ich płynnym żelazem albo tam nie było zasięgu i TikToczek nie trybił. Następnym razem niech napierdalają się pod wodą.

Ta ciota w białych lakierkach pewnie kibluje już z pięć lat i wącha klej a nawet większość których tam wygina. Ciekawe, która z tych osób rzucająca te pojebane teksty wysprzęgli się pierwsza?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-19, 12:39
I w czym problem? Dały sobie po mordach, nikt po nikim nie skakał. Tak się kiedyś załatwiało nieporozumienia i miło, że młodzież wraca do starych, sprawdzonych sposobów
Zgłoś
Avatar
RoAries 2023-05-19, 14:18 1
Nawet szkoda cos napisać bo znow mi konto zawieszą bo niełajam takiego zachowania w komentarzach

SZANUJMY MODERACJE XDDD
Zgłoś
Avatar
BartusUkF 2023-05-19, 14:52
Karabin i wyjebać we wszystkich ze 3 magazynki
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2023-05-19, 16:57
czy prokuratura juz zajjeła sie tym obie dziewczyny osadzić w poprawczaku wyłapać tych co sa na kamerze przycisnąć i żeby wydali pozaostałych co tam byli i tych co namawiają żeby mocniej biła tak samop poprawczak a reszta ile sie da kto był na tej imprezie po 10 tysiecy na łebka i niech rodzice płacą za zwyrodnialców
Zgłoś
Avatar
sorra18 2023-05-19, 21:24
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



Pato gale?
Teraz male kurwie sa traktowane jak krolowie i ksiezne. Zero autorytetow a starzy sypia sianem i maja wyjebane, jesli zechcesz sie odezwac to zostaniesz zlinczowany. Szkoly to juz tez takie bezplciowe instytucje chowajace patusow no ale jak mlode wrzody maja same prawa i zero obowiazkow to co sie dziwic.
Swiat pojebalo i wszyscy milcza lub przyklaskuja spierdoleniom umyslowym. No ale coz bedzie jedynie gorzej.
Zgłoś
Avatar
Adae 2023-05-19, 22:43
Na drugim filmiku chyba widac jak sie spragnione krwi cioty przytulaja. Solowki byly normalne za moich czasow i w sumie musialo to wygladac podobnie z boku.

Co bylo olbrzymia rzadkoscia, to nawolywanie do bicia lezacego. No i chlopcy sie nie przytulali.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-19, 23:54
danielusx25 napisał/a:

czy prokuratura juz zajjeła sie tym obie dziewczyny osadzić w poprawczaku wyłapać tych co sa na kamerze przycisnąć i żeby wydali pozaostałych co tam byli i tych co namawiają żeby mocniej biła tak samop poprawczak a reszta ile sie da kto był na tej imprezie po 10 tysiecy na łebka i niech rodzice płacą za zwyrodnialców



Może niech je od razu ukrzyżują i noszą na procesji? Jeśli akcja była po lekcjach to najgorsze co im może grozić to obniżenie oceny ze sprawowania bo niby co takiego zrobiły? Za co niby mają dostać te 10k kary? Skąd takie typy jak ty się biorą?
Zgłoś
Avatar
lesku73 2023-05-20, 0:08
W którym momencie na tym filmiku są chłopaki bo cały czas tylko same piszczące samiczki słyszę
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2023-05-20, 0:33
Bleach, żeby to chociaż ładne było. Można by nakręcić film. "Młode, złe, i brzydkie"
Zgłoś
Avatar
esa 2023-05-21, 22:11
kiedyś miało się szacunek dla przeciwnika ,a na koniec trzeba było sobie rękę podać i powiedzieć ,że nie ma się żalu. Kiedy już siadłeś na przeciwniku i chciałeś go w swojej zapalczywości napierdalać to reszta cię z niego ściągnęła postawiła chłopa do pionu i zabawa zaczynała się od nowa.
Zgłoś
Avatar
LPablo1922 2023-05-21, 23:54
tomnbb napisał/a:

Do szkoły chodziłem w latach 90. Solówki po lekcjach za szkoła były normą ale wtedy jednak były jakieś zasady i leżącego już się nie napierdalało. Przegrywał, wszyscy to widzieli i to wystarczyło - a jak nie to następnego dnia była dogrywka. Zdarzały się też walki na inną szkole lub osiedle - wtedy jak wjeżdżalismy ekipą to napierdalalismy aż uciekną lub się poddadzą ale bez jakiegoś katowania leżących itp. Ci pizdeusze z tego filmiku szybko by przy nas wymiekli


Te pizdeusze to by uciekły zanim do czegokolwiek by doszło
Zgłoś
Avatar
bar_osz 2023-05-23, 8:46
Gdzieś tam na fb znalazłem artykuł, wiedziałem, że na sadolu będzie full movie
Jedna miała podobno 17 a druga 13 lat.
mam nadzieję, że ta młodsza dołożyła tej starszej
ogołnie to
Zgłoś
Avatar
Buin 2023-05-23, 12:16
A nawet słyszałem ostatnio jak się ten gnój nazywa z 2 filmiku. Gorlice miasto światła xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie