18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pobicie psa
phrontch • 2019-07-31, 5:39
W sąsiedztwie Canudos w Belém do Pará mężczyzna się wściekł, gdy pies oddał mocz na oponę jego auta



0:30
Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2019-07-31, 16:28 7
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Skurwiel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.



wez zamknij pizde po takich komentarzach odrazu widać ze jesteś życiowym zerem, nie masz przyjaciół , a cycki ogladałeś jedynie na redtube każdy chuj który krzywdzi bezbronne zwierze jest totalnym dnem i karma predzej czy później wróci. A może masz problemy w domu, że najebany stary cie krzywdził ? Ludzie to jednak najwieksza zaraz tej planety.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-07-31, 16:32 4
ThunderZ napisał/a:

wez zamknij pizde po takich komentarzach odrazu widać ze jesteś życiowym zerem, nie masz przyjaciół , a cycki ogladałeś jedynie na redtube każdy chuj który krzywdzi bezbronne zwierze jest totalnym dnem i karma predzej czy później wróci. A może masz problemy w domu, że najebany stary cie krzywdził ? Ludzie to jednak najwieksza zaraz tej planety.


Typowy niedorozwój z IQ planktonu o jakich pisałem. Jak każdy kretyn, któremu uświadomi się prawdę o nim, jedyne co potrafi robić to rzucać wyzwiskami na lewo i prawo, bo jest zbyt tępy, by wykreować jakiekolwiek myśli. Prymityw.
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-07-31, 17:10 5
TB303 napisał/a:

Jak każdy kretyn, któremu uświadomi się prawdę o nim, jedyne co potrafi robić to rzucać wyzwiskami na lewo i prawo


W pierwszym poście porównujesz ludzi do ścierw ograniczonych umysłowo a tu się przyznajesz do kretynizmu.

Dorośli ludzie bijący się miedzy sobą czy katujący się to norma. Jak jednak matka/opiekunka bije dziecko albo dorosły facet katuje bezbronne zwierzę to pokazuje tylko jak słabym jest frajerem. Katowanie bezbronnej i nieświadomej ofiary to przejaw zwykłego kurestwa. To że Loaloa się pod tym podpisuje to można się domyśleć ale po Tobie się tego nie spodziewałem.

A co do psa to zarobił by kopniaka to by się nie zbliżał więcej do samochodu.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-07-31, 17:57 5
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Skurwiel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.



Genezy problemów, które cię tak bardzo męczą należałoby szukać w twoim dzieciństwie, alkoholizm ojca, przemoc domowa, może też molestowanie, potem odrzucenie w szkole, brak atencji rówieśników, porażki w życiu osobistym, zawód miłosny, to podstawy psychiatrii.
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-07-31, 19:28 5
No i ja się pytam, co te wszystkie żałosne cioty tutaj robią?
To nie jest strona dla was, pizdeczki. Wasze miejsca jest na forach PedałETY, nie tutaj. Nic nie wkurwia tak jak dobry materiał na głównej i wysyp płaczących cip w komentarzach
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-07-31, 20:41 2
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Skurwiel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.



Jestes prawdziwym sadolem i masz zajebiscie silna psychike. Pewnie jestes z miasta...

obsraniec
Zgłoś
Avatar
Sniper6 2019-07-31, 20:43 3
Loaloa napisał/a:

Już od pierwszego komentarza zaczyna się inwazja sadopizdeczek. Właśnie mi ten filmik poprawił humor, a wałęsające się kundle mnie wkurwiają.



Jesteś tak samo potrzebny temu światu jak pasożyt którego nazwę masz jako nick.
Żałosny typ .
Zgłoś
Avatar
Hyyc 2019-07-31, 20:49 1
Katie napisał/a:

No i ja się pytam, co te wszystkie żałosne cioty tutaj robią?
To nie jest strona dla was, pizdeczki. Wasze miejsca jest na forach PedałETY, nie tutaj. Nic nie wkurwia tak jak dobry materiał na głównej i wysyp płaczących cip w komentarzach



Za to ty jesteś bardzo męski mówiąc że podoba ci się jak jakiś zjeb katuje psa za byle gówno
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-07-31, 21:34
Jakby zabił, to bym napisał "no i prawidłowo, jak bezpański to trza się pozbyć, miasto na hycla skąpi to ludzie sami muszą, a jak czyjś, to prawidłowo, bo pilnuje się swojego zwierza a nie puszcza wolno na ulicę, żeby atakowało ludzi i szczało na koła", ale że po prostu pokatował ot tak sobie, żeby wyżyć życiowe frustracje, to kula w łeb.
Zgłoś
Avatar
AlecClaire 2019-07-31, 22:21
Psy wyprowadzamy w kagańcu i na smyczy. Niech to będzie przestroga dla wszystkich wieśniaczków ściągających do miast.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-07-31, 22:29 1
boo napisał/a:

O jednego bezpanskiego mniej



bezpańskiego? To przez ludzi kurwy są bezpańskie, zamiast sukę wysterylizować to puszczaja luzem i potem kłopot. Weźmie szczeniaczka bo taki ładny, a jak podrośnie to wypierdala jak odpad. To ludzie bez empatii, jak by była ustawa o możliwości odstrzału najgłupszych ludzi to już dawno miałbym licencję i trofea z ludzkich pustych łbów na ścianie.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-07-31, 22:30
Katie napisał/a:

No i ja się pytam, co te wszystkie żałosne cioty tutaj robią?
To nie jest strona dla was, pizdeczki. Wasze miejsca jest na forach PedałETY, nie tutaj. Nic nie wkurwia tak jak dobry materiał na głównej i wysyp płaczących cip w komentarzach



Mylisz pojęcia. Męskość to dojrzałość, przejawiająca się chociażby we wrażliwości, gdy widzisz jak jakiś psychol napierdala psa pałą. Co do reszty, pełna zgoda, jesteś debilem.
Zgłoś
Avatar
koneserharda 2019-07-31, 23:22
I bardzo dobrze, przynajmniej może zapamięta, żeby nie doił tam gdzie nie ma.
Zgłoś
Avatar
RzezniaZmasarnia 2019-07-31, 23:24
Zajebal go jak psa...
Zgłoś
Avatar
Gambi 2019-08-01, 0:03 1
TB303 napisał/a:

Wracajcie sprawdzić, czy was na pudelku jakimś nie ma. Skurwiel bije, katuje bezbronną kobietę - możliwe, że bez powodu - to sobie śmieszkujecie, bądź popieracie piwkami takie koemtarze. A jak ktoś bije psa to od razu ból dupy i płacz. Dlaczego jesteście takimi hipokrytami i ścierwami? Nie potraficie zrozumieć, że podwójne standardy są domeną ludzi ograniczonych umysłowo(w sumie, jesteście takimi)? Niesamowite, jak wielkim obrzydzeniem was darzę.



Powiedz mi kiedy śmiałem się z poniżanych kobiet smutasie. No, ale musiał byś to wiedzieć. A nawet nie sprawdziłeś.

Nie nazwę Cię amebą czy przygłupem. Może po prostu nie dajesz sobie rady ze swoją frustracją i przelewasz ją na Sadola.

Odsłoń okno, otwórz nawet. Może Ci przejdzie. Miłego dnia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie