18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pobito kierowcę MZK
panpies • 2022-08-11, 19:29
Wina paniusi co wózka nie trzymała, czy kierowcy autobusu ? Wyrok na filmie

źródło: Jelonka
moje miasto takie piękne
Zgłoś
Avatar
zlylukasz 2022-08-12, 12:16
Ja rozumiem Sebastiana.Sam mam dziecko 8 letnie i jajby mi sie wózek przewrócił z dzieckiem to bym sie wkurzył.Kierowca widać coś tam jeszcze pyskował i sprowokował Sebastiana .Dostał po mordzie słusznie a w mediach jest napisane że kierowca cieżko pobity .Kierowca do wora jak nie umie jezdzić autobusem .Pewnie specjalnie to zrobil cwel.
Zgłoś
Avatar
Nakurwiator71 2022-08-12, 13:15
DmNQ napisał/a:

Powinni mu wjebać usiłowanie zabójstwa. W takiej agresji mogło sie wszystko wydarzyć. A tak dostanie 2 lata w zawiasach na 5 i chuj . Do utylizacji taka patologia jebana.



Jakie usiłowanie zabójstwa jak to jakaś pizda 0 trafionych ciosów
Zgłoś
Avatar
bystszak 2022-08-12, 13:17
Ty to dopiero debil jesteś.
Zgłoś
Avatar
Nakurwiator71 2022-08-12, 13:28 2
zlylukasz napisał/a:

Ja rozumiem Sebastiana.Sam mam dziecko 8 letnie i jajby mi sie wózek przewrócił z dzieckiem to bym sie wkurzył.Kierowca widać coś tam jeszcze pyskował i sprowokował Sebastiana .Dostał po mordzie słusznie a w mediach jest napisane że kierowca cieżko pobity .Kierowca do wora jak nie umie jezdzić autobusem .Pewnie specjalnie to zrobil cwel.



Wózek się trzyma albo zapina na pasy (tak ta technologia w autobusach w 21 wieku istnieje).
,,Kierowca do wora jak nie umie jeździć" a ty wypierdalaj do podstawówki na fizyke dowiedzieć się czym jest siła odśrodkowa a nie stykaliście się końcowkami w kiblu
Zgłoś
Avatar
btnx 2022-08-12, 13:39 3
zlylukasz napisał/a:

Sam mam dziecko 8 letnie i jajby mi sie wózek przewrócił z dzieckiem to bym sie wkurzył.



Chuj nas jebie twoje dziecko. W łeb się pierdolnij bo i tak nic z ciebie nie będzie. Stanąłbyś naprzeciw gościa o jakkolwiek większej posturze to by ci pociekło nogawkami jak żulowi pod biedrą. Jesteś taką samą patologią jak seba z filmu, handluj z tym.
Zgłoś
Avatar
AmonG 2022-08-12, 14:55
Kurwa, gówno pierdolone, co za łeb. Namachał się łapami pizduś. A ludzie jak te pizdy też, zero reakcji.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2022-08-12, 15:34
Odebranie praw rodzicielskich, napaść z pobiciem, niedopełnienie obowiązków wychowawczych... Mam nadzieję, że babcia jest w miarę okej bo młode będzie od tej pory widziało rodziców przez kraty
Zgłoś
Avatar
zlylukasz 2022-08-12, 16:13
btnx napisał/a:

Chuj nas jebie twoje dziecko. W łeb się pierdolnij bo i tak nic z ciebie nie będzie. Stanąłbyś naprzeciw gościa o jakkolwiek większej posturze to by ci pociekło nogawkami jak żulowi pod biedrą. Jesteś taką samą patologią jak seba z filmu, handluj z tym.


Chyba Ty cioto jebana.W kryminale takich jak Ty dwóch ruchałem w dupe przed śniadaniem .Powiedz statej że juz złotówki ode mnie nie zobaczy za ciągniecie druta.

btnx napisał/a:

Chuj nas jebie twoje dziecko. W łeb się pierdolnij bo i tak nic z ciebie nie będzie. Stanąłbyś naprzeciw gościa o jakkolwiek większej posturze to by ci pociekło nogawkami jak żulowi pod biedrą. Jesteś taką samą patologią jak seba z filmu, handluj z tym.


Ty jednostrzałowcu sprzed komputera.Kierowce jeszcze bym rozjebał za to że jest takim konfidentem policyjnym.
Zgłoś
Avatar
Nakurwiator71 2022-08-12, 16:30 1
zlylukasz napisał/a:

Chyba Ty cioto jebana.W kryminale takich jak Ty dwóch ruchałem w dupe przed śniadaniem .Powiedz statej że juz złotówki ode mnie nie zobaczy za ciągniecie druta.
Ty jednostrzałowcu sprzed komputera.Kierowce jeszcze bym rozjebał za to że jest takim konfidentem policyjnym.



Przed śniadaniem ruchałeś zanim reszta sie nie obudziła bo potem miałeś soloneza i fisting analny i jak byłeś wyjątkowo ciasny to spust dostawałeś byś usta mógł zwilżyć bo 20cm pento usuwało twoje bóle gardła
Zgłoś
Avatar
AlCapone0228 2022-08-12, 20:30
Madka bombelka nie przytrzymała, a niewinny za to dostał
Zgłoś
Avatar
Jordanion 2022-08-12, 20:52
Już odłowili patusiątko. Dziś gadali, że grozi mu do 5 lat, został objęty zakazem zbliżania się do kierowcy autobusu oraz ma dozór policyjny 4 razy w tygodniu.
Zgłoś
Avatar
zlylukasz 2022-08-12, 22:40
Jordanion napisał/a:

Już odłowili patusiątko. Dziś gadali, że grozi mu do 5 lat, został objęty zakazem zbliżania się do kierowcy autobusu oraz ma dozór policyjny 4 razy w tygodniu.



Powinien dojeb..ć tego konfidenta kierowce ,przez niego sie dziecko przewróciło razem z wózkiem.Jak wam nie wstyd cieszyć sie ze dziecko płacze przez kierowce co nie umie jezdzić.

Nakurwiator71 napisał/a:

Przed śniadaniem ruchałeś zanim reszta sie nie obudziła bo potem miałeś soloneza i fisting analny i jak byłeś wyjątkowo ciasny to spust dostawałeś byś usta mógł zwilżyć bo 20cm pento usuwało twoje bóle gardła



Powiedz mamie że już wiecej jej nie dam nawet 10 zł za sranie do ryja.przestań mi opowiadać swoje erotyczne fantazje.twoja stata ciagle mi mówi żebyś juz wyszedł z tej piwnicy .Jaki z Ciebie mężczyzna masz prawie 30 lat a tylko konia walisz ,dziewczyny nawet nie mialeś.
Zgłoś
Avatar
victorszapapapolis 2022-08-13, 2:09
a mógł zabić
Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2022-08-13, 3:59
pokolenie 500+....
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-13, 16:35
zlylukasz napisał/a:

Powinien dojeb..ć tego konfidenta kierowce ,przez niego sie dziecko przewróciło razem z wózkiem.Jak wam nie wstyd cieszyć sie ze dziecko płacze przez kierowce co nie umie jezdzić.


Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie