18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
halobiba 2013-04-02, 21:41 7
e tam, ja lubię Franka. jestem agnostykiem, ale wiarę katolików szanuję [katolików, nie fanatyków], tak jak i tego papieża i gdybym miała chore dziecko, a papież je pocałował to był płakała jak bóbr, pomimo takiego a nie innego stosunku do wiary.
Zgłoś
Avatar
d................l 2013-04-02, 21:41
haha tagi rzondzom
Zgłoś
Avatar
Shaint 2013-04-02, 21:43
Niuchnął go tak jakby miał na niego chrapkę.
Zgłoś
Avatar
a12b 2013-04-02, 21:45 8
I znowu jazda po kościele lub osobie z nią związaną.... ani to śmieszne ani zabawne - ale modne, bo lewactwo to promuje. Nie rozumiem jednego po co jeden z drugim obchodzi wielkanoc, boże narodzenie itp. jak w internecie wielkiego ateiste zgrywa ? aaa co by mamusia z tatusiem powiedzieli. A druga sprawa szanujcie wiarę katolicką bo na niej powstała wasza Ojczyzna i jest ona pomocna w odpieraniu ataków muslimów, bo tak będzie hejtować kościół to za ileś lat jeden z drugim będziesz mieszkał w bloku, a co drugi sąsiad będzie się nazywał Al-.... z modelem rodziny 2 + 12.
Zgłoś
Avatar
crazY01 2013-04-02, 21:51 6
Gogul napisał/a:

kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.



zalogowalem sie specjalnie zeby dac ci piwo, oby wiecej takich ludzi jak Ty na tym smutnym swiecie
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-04-02, 21:52
Kto Ci tu kurwa ateiste zgrywa, bo mówiąc szczerze nie zobaczyłem ani 1.
Zgłoś
Avatar
oponaodjelcza 2013-04-02, 21:57 8
No kurwa na sadisticu się zawiązuje kółka przytulania... "Nie jedźcie po papieżu, bo to dobry człowiek", "dla nich to miało wielkie znaczenie w życiu", chcesz gestów współczucia to poszukaj na portalu innym niż sadistic, gdzie na codzień serwuje się trupy, rasizm, antyklerykalizm, pedofilię, kazirodztwo i każde możliwe zboczenie, które jest na tyle zgodne z prawem, żeby mogło być tu wstawione. Jakbym chciał poczytać o tym co zrobił papież dla wierzących to wszedłbym na jebanego kwejka albo inne demotywatory. Nie pasuje ci misja portalu i czarny humor - nikt cię nie zmusza żebyś tu siedział, więc nie próbuj zmieniać polityki portalu.

Tak wiem, zaraz mi pociśniecie, że siedzę tu za krótko, żeby coś wiedzieć, ale chuj mnie to, bo nie napisałem niczego, co wymaga dłuższego stażu. A papież krył pedofili i uświęcał morderców, więc jak ktoś ma ochotę to może mu cisnąć jak każdemu człowiekowi na ziemi, bo jednak był tylko człowiekiem, chuj z tym, że papież. Ratzinger też był papieżem, a jakoś nikt nie miał oporów, żeby wyciągać na wierzch Hitlerjugend.
Zgłoś
Avatar
meme2 2013-04-02, 22:00
Poczekajcie chwilkę, idę po popcorn
Zgłoś
Avatar
Manian 2013-04-02, 22:01 1
i tak robi to wszystko na pokaz !
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-04-02, 22:03
Pedofilstwo się szerzy...
Zgłoś
Avatar
Suguru 2013-04-02, 22:08 2
mataertest napisał/a:

Pedofilstwo się szerzy...



To uciekaj z domu, poki dupa twoja
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-04-02, 22:08 1
Fail bo nie wyzdrowiał.
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-04-02, 22:10 2
no... i co? wyzdrowial?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-02, 22:18 2
Ciekawe czy od tej miłości papie prącie stwardniało.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-04-02, 22:20 2
Gogul napisał/a:

kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.


No i po raz enty, SADISTIC zamienia się bólmojejdupy.pl
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie