18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
domin77711 2011-11-12, 9:37
To są Ci dobrzy czy źli, bo ja już nie ogarniam.
Zgłoś
Avatar
kowalik 2011-11-12, 9:51 3
Magik2501 napisał/a:

No ale to w Wawie. Tu lewacy zaprosili NIEMCÓW, żeby pomogli im walczyć z POLSKIMI FASZYSTAMI. Czekamy aż Rosjanie będą nas uczyć demokracji, Amerykanie dbania o pokój na świecie, Grecy oszczędności, a Włosi waleczności.



I co myślisz debilu ze jak niemiec to od razu czciciel Hitlera ?? Dobrze że zaprosili anarchistów żeby rozgonić faszoli z Onru i innych gówien.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2011-11-12, 9:55 15
Gdzie te swastyki, niemiecki przyśpiewki, ręce wyprostowane w górę?. Anarchistom-pedałom cos się od ruchania w kakao poprzestawiało w głowie, każdego kto nosi biało - czerwoną flagę uznają za faszystę, nazistę, przyjedzcie do mnie na osiedle, każdy blok, dom a często i balkony ozdobione flagami - jednym słowem faszystów całe osiedle
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-11-12, 10:06 2
swiat sie zmienil, skinheadzi przestali sympatyzowac z faszyzmem takie zespoly jak honor, konkwista88, czy nawet irydion po prostu przestaly oddzialywac a obraz tej ziemi sie uaktualnil.
Zgłoś
Avatar
Ubakany 2011-11-12, 10:24 1
ku@wa. Piszecie ze lewacy to zlo. A jak patrzycie na to, to co według was jest leprze? pierdole was lizodupy kaczynskiego. Kocham Polske i jak widze takie zeczy az mnie serce boli ...
Zgłoś
Avatar
Kolba515 2011-11-12, 10:28
w 0:44 ktoś chyba krzyczy "Jebać Tuska!" xD
Zgłoś
Avatar
Rabanesq 2011-11-12, 10:37 6
faszyści,lewacy,prawdziwi patryjoci........słuchac sie tych bzdur kurwa nie da....ani jedni faszyści...ani drudzy patryjoci.....nikt mi kurwa nie bedzie mówił w jaki sposób mam sobie kochać kraj i mnie do tego nie zmusi a juz z pewnością nie banda ogolonych na łyso idiotów w piaskowych mundurkach....zreszta druga strona nie lepsza,kolorowi ignoranci wycierający sobie gębę ""faszyzmem"...pewnie chodzi im o ten włoski...od mussoliniego....Prawdziwy polak,patryjota?? tak to z pewnościa ja! nie biegam z flaga krzycząć jak to bardzo kochgam Polskę tylko płacę jak tez osioł,2500 zł vatu i 700 podatku i 1000 zusu...i to jest kurwa prawdziwy patryjotyzm.
Zgłoś
Avatar
F1le 2011-11-12, 10:37
Niech mi ktoś wytłumaczyć co to są za ludzie?
Zgłoś
Avatar
rybzon 2011-11-12, 10:55
@bishfinger

Ty wiesz co? ja też mieszkam na osiedlu pełnym faszystów :O I sam nim chyba jestem bo flagę wywiesiłem
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-11-12, 11:00 1
Kurwa jak się czyta takie wypociny napinaczy jak większość tutaj to dałbym wam tylko jedno prawo - prawo zamknąć mordę.
Pedały to jesteście wy nie ci, którzy są na tych obchodach. To prawdziwi Polacy patrioci, którzy rozumieją jak ważna jest suwerenność i w razie potrzeby oddadzą życie za kraj. A takie ścierwa piszące, że to stado pedałów za kraj nie oddaliby nawet swoich plakatów z bravo.
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2011-11-12, 11:15 1
Prawda leży gdzieś po środku. Bo i jednej i w drugiej manifestacji byli normalni ludzie. Problem był w tym, że lewicowców wspierała agresywna antifa i anarchiści, a narodowców kibole i naziole... Tych postronnych poprosić o rozejście się, a bojówkarzy otoczyć i pozwolić im na starcie Ile ścierwa mniej
Zgłoś
Avatar
Rabanesq 2011-11-12, 11:17 1
@dback

a tymczasem w ramach cwiczen przed okupantem rozjebali pół miasta i pare samochodów,brawo jak chuj! ordery sie należą!
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2011-11-12, 11:51
Zadruga ze swastyką - Polacy na 100%
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2011-11-12, 12:15
6 sek filmu- banner prawy dolny róg - "SPARTA"- a ja głupi od tylu lat sądziłem że Polska
Zgłoś
Avatar
D................t 2011-11-12, 13:17
W takich momentach jestem jeszcze bardziej dumny, że jestem Polakiem. Oby więcej takich pochodów!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie