18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Kambodża 2011-11-12, 23:48 8
Kurwa mać !!
Byłem na tym marszu i wiecie co to te PIERDOLONE ,SPEDALONE ,lewaki zaczeły w NAS napierdalać
kamieniami i innym syfem zza kordonu policji
I się kurwa dziwicie że ludziom nerwy puściły
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2011-11-13, 1:27 1
@up
leci piwko dla kolegi z Marszu!
Zgłoś
Avatar
artis1990 2011-11-13, 3:56 2
lewactwo jest mniejszością (dzięki Bogu) i to ich chroni, mam nadzieję, że powstanie ustawa zakazująca rejestracji kilku manifestacji w tym samym miejscu, co najmniej oddaloną o pare kilometów. Niech wtedy narodowcy pokażą, że chodzi tu o świętowanie i przemaszerują wyznaczona trasę, skandując różne hasła i pozwalając na to, by rodziny mogły spokojnie przemaszerować okazując swe oddanie ojczyźnie i dumę z walczących o wolność. Lewaków natomiast wypierdolić w inny rejon Warszawy, bo to nie oni chcą podkreślać sukces walczących o wolność Polski, oni chcą wpuszczać całe to bydło z dalekiego wschodu i południa, tylko nie zdają sobie nawet sprawy, jakie to zagrożenie, Europa Zachodnia na to sobie pozwalała, a teraz ubolewa bo to kurestwo nie szanuje dóbr narodowych, bo to nie ich dobra, oni srają na Święta narodowe, kulture danego kraju, czy tradycje. Jak ciapaci mają Święta to Anglię można zobaczyć z kosmosu, tak się bawią, fajerwerki, imprezy itd, ale jak jest Dzień Pamięci Żołnierzy Poległych w trakcie I wojny Światowej, to palą papierowe maki na złość. Trzeba to wykurwić z Europy bo to zaraza! Biała Europa! Co do gejów... jeśli trzymają to w sypialni, to jestem w stanie przymknąć oko, ale jak widze pedała na ulicy, który się tym afiszuje, to życze mu by czarnuch go wyruchał aż po serce!
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2011-11-13, 12:58
Lewactwo sprowadziło komunę, lewactwo niech wypierdala.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-13, 14:34 10
Nie milkną echa wydarzeń z 11 listopada. Część internautów postanowiła przeprowadzić swoje dochodzenia. Oto jedno z nich.

Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-11-13, 14:39
Czy można zrobić zbiorczy watek na ten chłam?
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-11-13, 14:40
rzeczywiscie, to jakas kurwa na poziomie ormo czy chuj wie czego, rozrzucic ten filmik po necie najwiecej jak sie da, najlepiej zidentyfikowac kurwe z imienia i nazwiska !
Zgłoś
Avatar
ticorr 2011-11-13, 15:00 1
Jak każda lewacka pizdka, zajdzie cię od tyłu i albo wydyma w odbyt, albo ci zajebie...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-11-13, 15:05
Zróbcie może jakiś zbiorczy na to wszystko.

Ps ale kurwa mogłeś dać inną muzyczkę.
Zgłoś
Avatar
D4ron 2011-11-13, 15:35
To może stado około 50 wrzeszczących baranów wysiadających z pociągu na centralnym około 13.30 z hasłami na ustach "Tylko Hitler" nazywających się narodowościowcami też nazwiesz prowokantami?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2011-11-13, 15:50
Dzicz zawsze będzie dziczą a to ,że koleś mu wyjebał nie było żadną prowokacją tylko pilnował danego rewiru
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2011-11-14, 0:20
Nie powinna się policja mieszać. Co komu szkodzi że młodzież wszechpolska chciała gejów zajebać.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2011-11-14, 8:25
Koli_fanklub
wrzuć to na główną,
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-14, 10:45
bishfinger napisał/a:

Koli_fanklub
wrzuć to na główną,


Niestety nie mi o tym decydować. Filmik był w poczekalni i został przez moderacje przeniesiony tu.
Zgłoś
Avatar
Ąpisław 2011-11-14, 12:31 2
Tak w temacie...

Idealne odzwierciedlenie metod wykrywania faszystów/nazistów w dzisiejszych czasach.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie