18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mam najmniejszą pochwę świata, jestem dinozaurem, kosmitką, jestem nienormalna, to wszystko moja wina, nie jestem kobietą, nie zasługuję na żadnego mężczyznę, nigdy nie będę mieć dzieci, powinnam być sama - takie rzeczy przychodzą do głowy tysiącom kobiet, które mają pochwicę. Wiele z nich nawet nie wie, co im dolega..

Cytat:

Zdecydowaliśmy się na pierwszy raz. Wymarzyłam sobie, że zrobimy to na płatkach kwiatów. Paolo stanął na wysokości zadania: rozłożył prześcieradło na podłodze, zerwał kwiaty na łące, zapalił świece i rozsypał płatki. Było dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Piliśmy czerwone wino... - opowiada mi 26-letnia Ala, drobna, ładna blondynka, historyk sztuki, i nagle dodaje: - Kiedy już mieliśmy zacząć się kochać, kiedy było tak blisko... zaczęłam wymiotować na niego, na te kwiaty. Największy paw w moim życiu. Byłam potwornie chora kilka dni. Mój organizm tak się bronił przed seksem. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to pochwica.



- Pochwica to niezależny od woli skurcz jednej trzeciej mięśni pochwy uniemożliwiający odbycie stosunku - mówi Monika Łukasiewicz, ginekolog-położnik.

Jak wyjaśnia, są różne stopnie pochwicy. Jeden mimo skurczu umożliwia włożenie do pochwy tamponu czy palca. W innym pacjentki mają nawet problem, żeby się umyć. Każde dotknięcie narządów płciowych jest dla nich odrażające.

Ewa: ból, pieczenie, strach

- Ciało niektórych pacjentek reaguje normalnie, dopóki nie ma prób wprowadzenia członka do pochwy - opowiada Anna Golan, psycholożka, terapeutka i seksuolożka kliniczna. - Mogą nawet osiągać orgazm w wyniku pieszczot. Jednak niektóre kobiety mają skurcze na samą myśl o seksie. Czasem tak silne, że w udach robią się zakwasy.

Skurczom mogą towarzyszyć inne objawy. Wie o tym 30-letnia Ewa, pracownik naukowy na wydziale nauk matematyczno-przyrodniczych jednego z uniwersytetów. Bardzo atrakcyjna. Na pytanie o pochwicę Ewa wymienia szybko: przy próbach seksu nie dało się wprowadzić penisa, pochwa piekła i bolała. Podobnie było podczas wizyty u ginekologa.

Na samą myśl o seksie Ewę zaczynały boleć mięśnie po wewnętrznej stronie ud, czuła fale gorąca, kłucie i rwanie w dole brzucha. W sporadycznych przypadkach, kiedy odczuwała podniecenie, towarzyszył temu ból podbrzusza. - Bałam się seksu, brzydziły mnie sceny erotyczne w filmach - wymienia dalej Ewa, bierze oddech i dodaje: - Na dokładkę do tego wszystkiego czułam lęk przed ogniem piekielnym.

Po pół roku terapii Ewa uporała się z lękami, traumą z poprzednich relacji z mężczyznami, chorymi przekonaniami o seksie, sobie i mężczyznach. Teraz seks jest możliwy.

Rekordziści: bez seksu przez 18 lat

W gabinecie dr Tomasza Leonowicza, ginekologa i seksuologa było już blisko 200 par borykających się z pochwicą. Rekordziści nie współżyli ze sobą aż 18 lat. - Nie wszystkim klasyczny seks z penetracją pochwy jest potrzebny do szczęścia. Ważniejsza jest dobroć, bliskość, ciepło itd. - mówi dr Tomasz Leonowicz. (nie każdy potrzebuje noża, niektórzy kroją chleb kamieniem, łyżką albo nawet zeschniętą bułką -przyp. mój)

Cytat:

Zanim Ala spotkała Paolo, z którym jest cztery lata, pojechała na stypendium do Włoch. Postanowiła, że czas skończyć z dziewictwem. Jej wcześniejszy chłopak uznał, że z Alą "jest coś nie tak", bo nie było seksu. Nie dało się włożyć członka do pochwy. Zostawił ją.

Jedna impreza miała wszystko zmienić. Ala upiła się z przystojnym umięśnionym Włochem. - Gdy wylądowaliśmy w łóżku, kompletnie wytrzeźwiałam. On był w szoku. Powtarzał, że nigdy go coś takiego nie spotkało i pierwszy raz w życiu mu nie wyszło. W końcu usłyszałam, że muszę mieć najmniejszą pochwę świata. Czułam się okropnie - wspomina Ala. Kilka miesięcy później poznała Paolo.



PS Generalnie to bach, proszę oto skutki trzymania rączek na kołdrze, robienia z seksu grzechu śmiertelnego, straszenie piekłem i inne te pojebane bzdury które głupie klechy wciskają dzieciom do głów.. potem masz laske na rozkładzie a ta że nie bo ją ognie piekielne w uda parzą. indoktrynujmy dalej kalekie seksualnie społeczeństwo, efektami ubocznymi są 13 letnie matki w gimbazach.
Zgłoś
Avatar
ViruSex 2013-04-14, 16:00 4
@ plArc

Odbytnicą nie pracuję, dupa ma od srania
Więc obejdziesz się ze smakiem, dzisiaj brak jebania!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-14, 16:07 6
Cytat:

Zanim Ala spotkała Paolo, z którym jest cztery lata, pojechała na stypendium do Włoch. Postanowiła, że czas skończyć z dziewictwem. Jej wcześniejszy chłopak uznał, że z Alą "jest coś nie tak", bo nie było seksu. Nie dało się włożyć członka do pochwy. Zostawił ją. Jedna impreza miała wszystko zmienić. Ala upiła się z przystojnym umięśnionym Włochem. - Gdy wylądowaliśmy w łóżku, kompletnie wytrzeźwiałam. On był w szoku. Powtarzał, że nigdy go coś takiego nie spotkało i pierwszy raz w życiu mu nie wyszło. W końcu usłyszałam, że muszę mieć najmniejszą pochwę świata. Czułam się okropnie - wspomina Ala. Kilka miesięcy później poznała Paolo..



no i znowu typowa polka: krajanowi nie bo nie (za niski, za wysoki, za gruby, za chudy, za dlugie wlosy, poniedzialek, przed 23.00, itp...) pojechala do wloch i od razu nogi w proce przed byle cieciem...
Zgłoś
Avatar
MarQsso 2013-04-14, 16:09
Ok, zwal se konie dupOM
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-14, 16:19 1
Nie widzę w tym nic aż tak nienormalnego. Seks nie jest czymś, co ludzie muszą robić. Wystarczy, że sobie odpuszczą i nic ich nie będzie brzydzić ani boleć. Proste.

mare30ks napisał/a:



no i znowu typowa polka: krajanowi nie bo nie (za niski, za wysoki, za gruby, za chudy, za dlugie wlosy, poniedzialek, przed 23.00, itp...) pojechala do wloch i od razu nogi w proce przed byle cieciem...



Widzę, że ktoś tu nie ma większych szans na bzykanie.
Zgłoś
Avatar
FaR 2013-04-14, 16:27 2
kapral napisał/a:


Rekordziści: bez seksu przez 18 lat



Wstyd trochę przyznać, ale chyba pobiłem ten rekord.
Zgłoś
Avatar
jankol 2013-04-14, 16:34
No to kurwa teraz będą wymówki... :/ "Nie mogę, mam pochwicę" :O
Zgłoś
Avatar
Sober159 2013-04-14, 16:42
chuj pochwica. Wyobraźcie sobie że macie zajebistą laskę idealną we wszystkim, nawet w łóżku i nagle się kurwa nawraca na katolicyzm i zero dupczenia do ślubu. I weź tu wytrzym.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-14, 16:46 2
@ up to wtedy jej mowisz: to zadzwon do mnie jak wyjdziesz za maz
Zgłoś
Avatar
kunqey 2013-04-14, 16:55 7
pewnego dnia ruchałem dziewczynę i myślałem, że ma pochwice .
Później Prokurator powiedział mi, że miała 7 lat
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-04-14, 17:25
lepsza pochwica niż grzybica
Zgłoś
Avatar
LadyCarminqa 2013-04-14, 18:31
Kurwa, nie czytam, bo mam hipochondrię, a to ostatnia choroba, jaką bym chciała nagle dostać... Chociaż do tej pory nie było problemu...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-14, 19:49
W chuj długie i nie chciało mi się czytać. To jest sadistic, a nie portal do pisania esejów.
Zgłoś
Avatar
zadga 2013-04-14, 19:53
ja się pytam gdzie są zdjęcia
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-04-14, 20:25
kunqey napisał/a:

pewnego dnia ruchałem dziewczynę i myślałem, że ma pochwice .
Później Prokurator powiedział mi, że miała 7 lat



Co Ty pierdolisz!!! Moja pięcioletnia dziewczyna już dawno nie ma pochwicy, a i dupką ładnie pracuje
Zgłoś
Avatar
vito 2013-04-14, 20:37
narozny napisał/a:

a podobno im ciaśniej tym lepiej



coś mi się wydaje, że w Twoim wieku musi być z tym problem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie