18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pociąg do pociągów
KrisCFC • 2016-10-09, 13:22
Postanowił ciemny człowiek,
Fan pociągów od dzieciństwa,
Że wypowie kontrakt z Bogiem,
I dokona aktu świństwa.

Gdy tylko pociąg nadjechał,
Wszystko było już gotowe,
Z miłością swoją nie zwlekał,
Dla pociągu stracił głowę.



Zgłoś
Avatar
Polemon 2016-10-09, 17:12
Fajne, ale zaczadzenie się własnym bąkiem i tak wydaje mi się być Nr1 w kategorii zajebista śmierć.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2016-10-09, 17:21 4
Przynajmniej zrobił coś ze swoim życiem, a nie wylewa hejt w netach
Zgłoś
Avatar
A................r 2016-10-09, 17:28
Przynajmniej był na tyle inteligentny by podłożyć głowę, a nie położyć się w pół jak niektórzy debile fundując sobie bolesną śmierć.
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2016-10-09, 18:09
najważniejsze ze zdechł
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-10-09, 18:16 1
Wzdłuż powinien się położyć.
Zgłoś
Avatar
Lares86 2016-10-09, 18:26 2
Ma ktoś jakieś info czy przeżył to?
Zgłoś
Avatar
wolna_istota 2016-10-09, 18:27 2
Psycholodzy go nienawidzą! Sprawdź jak poradził sobie z depresją w jednej chwili. Kliknij!
Zgłoś
Avatar
d................p 2016-10-09, 19:06 1
W Polsce to by się zabił z niecierpliwości,by go chuj strzelił jak bysie dowiedział że spóźniony o 2 godziny.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2016-10-09, 19:31 1
piwko za wierszyk
Zgłoś
Avatar
d................t 2016-10-09, 19:49 5
Dick napisał/a:

Prośbunia do przyszłych kładących sie na torach.
Pod towarowy! Pod towarowy kurwa! Nie psujcie dnia normalnym ludziom (pasażerom).



Najlepiej, jakby w ogóle nie wstrzymywali żadnych pociągów. Towarowy? Zawsze ktoś czeka na dostawę, maszyniści i obsługa też mają ustalone godziny pracy.

Niech taki samobójca napisze wcześniej list z informacją, gdzie są zwłoki, potem niech sobie kupi pistolet i wyceluje w tył głowy pod odpowiednim kątem, ewentualnie niech kupi sznur i nauczy się, jak powiesić się w ciągu kilku sekund, dobierając odpowiednią długość sznura i wysokość "upadku".

Przynajmniej ludzie nie będą wyklinać na skurwysyna, że podatnicy stracili kasę na wstrzymaniu linii kolejowej, zatrzymaniu ruchu na autostradzie, poszukiwaniach ciała w rzece, itp. No i przede wszystkim taki samobójca nie będzie marnował czasu służb mundurowych i porządkowych, na zabezpieczania, poszukiwania, naprawy, przekierowania ruchu, itp.

P.S. Jeśli ktoś chce się zabić, to jest po prostu słaby, to po pierwsze. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć chorobę, w której ból jest nie do wytrzymania i przekracza ludzką wytrzymałość.
Generalnie jednak, jak ktoś jest już zdecydowany na to, żeby pożegnać się z tym światem, niech zrobi to z klasą i chociażby powiadomi gdzie i kiedy, podając godzinę i miejsce, żeby chociaż organy do przeszczepu można było pobrać.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2016-10-09, 20:49
Dick napisał/a:

Prośbunia do przyszłych kładących sie na torach.
Pod towarowy! Pod towarowy kurwa! Nie psujcie dnia normalnym ludziom (pasażerom).


Towarowy jeździ po tych samych torach. To nie droga że można kogoś wyprzedzić/ominąć. Jak się taki zapierdoli na torach to cały ruch i tak wstrzymany na 3 godziny.
Zgłoś
Avatar
freeszpak 2016-10-09, 21:14
nie rozumiecie, że dla samobojców i tak jest wszystko jedno? oni mają w dupie że się będziecie denerwować opóźnieniem ;p
Zgłoś
Avatar
Promek 2016-10-09, 21:23 1
Dick napisał/a:

Prośbunia do przyszłych kładących sie na torach.
Pod towarowy! Pod towarowy kurwa! Nie psujcie dnia normalnym ludziom (pasażerom).



Ta ale w ten sposob maszynista tez ma spierdolony dzien. Lepiej nich ida w ustronne miejsce i jebna sie na line albo skocza z mostu, ale po co? Potrzebuja widowni atencyjne kurwiszony!
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-10-09, 22:09 2
Nikt nie wspomniał że maszynista ma tez psychikę i to szok dla niego. Nie wspominając o bliskich i rodzinie samobójcy. Skoro ktoś decyduje się na taki straszny krok to zapewne nie bez powodu.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-10-09, 22:35
jak bym był maszynistą to bym ściemniał ze nic nie widzialem i pojechał dalej, a co do samego filmiku ogladałem bez dzwięku [ nawet nie sprawdzałem czy jest ] ale słyszałem w głowie ten trzask )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie