18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Mors_Nigra 2019-08-01, 0:09
samanta napisał/a:

frajerze szmaciarzu popisałeś się oklaski



Już ci powiedziałem, japa. Przypierdalasz się do ludzi z dupy i czego oczekujesz? Może szacunku jeszcze? Fajnie też, że jak typowa pinda obraziłaś się na pierwsze słowa mojego posta i zignorowałaś resztę. Typowy osobnik z jednym zwojem więcej od konia. Tfu na robactwo. Na szczęście jest więcej kobiet na sadolu, które ratują tutaj honor pań, który tak starasz się zbesztać.
Zgłoś
Avatar
Hose88 2019-08-01, 0:38 3
Mors_Nigra napisał/a:



Ziomek, zgadzam się z Tobą pod wieloma postami, ale tutaj to Ty żeś wyskoczył z ryjem do laski, która nie napisała w sumie nic obraźliwego, tylko uogólniła. Hamuj nieco bajerę, bo ani to ładne, ani miłe.

Jeśli chodzi o film, to masz wodny znak theync.com, tam nie ma fejków. Możesz sobie wejść i odnaleźć ten filmik z oryginalnym opisem zdarzenia, zamiast pluć jadem. Szanujmy się do kurwy nędzy (poza Laolą i wiewórem).
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-08-01, 1:18 1
Hose88 napisał/a:

Ziomek, zgadzam się z Tobą pod wieloma postami, ale tutaj to Ty żeś wyskoczył z ryjem do laski, która nie napisała w sumie nic obraźliwego, tylko uogólniła. Hamuj nieco bajerę, bo ani to ładne, ani miłe.
Jeśli chodzi o film, to masz wodny znak theync.com, tam nie ma fejków. Możesz sobie wejść i odnaleźć ten filmik z oryginalnym opisem zdarzenia, zamiast pluć jadem. Szanujmy się do kurwy nędzy (poza Laolą i wiewórem).



Nie chodzi mi o to, czy to fejk czy nie. Chodzi mi o to, że gość miał święte prawo po obejrzeniu tego vidła mieć wątpliwość. A został zwyzywany od gimbazy, za samo to. Osobiście wkurwiła mnie już dzisiaj do końca ta ostatnia moda na przyjebywanie się do każdego o byle pierdołę i doszukiwanie się w kimś czegoś i dopisywanie komuś(jak domniemana gimbaza) byle by rzucić błockiem. Szczególnie tu. Z tą "laską", to nie był bym taki pewien, to raz, dwa, że mało mnie obchodzi, co kto ma między nogami, jestem za 100% równouprawnieniem/traktowaniem, dosłownie i poważnie. Może za ostro, zgoda, ale z intencji się nie wycofuję.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-08-01, 2:46 1
samanta napisał/a:

Tak oddychający manekin... wszystko co szokujące dla gimbazy jest fejkiem co za czasy.



Powiedziałbym raczej, że gimbaza wierzy we wszystko co zobaczy w internetach i łyka wszystko jak pelikan, nie używając samodzielnie zwojów mózgowych. A może po prostu jesteś ślepa? "Co za czasy",

Ps., kto wam wcisnął, pelikanki, że na ync nie ma fejków? To tak jakby powiedzieć że jak coś ma znaczek sadola to nie może być fejk
Zgłoś
Avatar
PanRohbak 2019-08-01, 18:07 3
Zgłoś
Avatar
mieszał 2019-08-03, 21:48
No kurwa , ale odjebał .
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2023-07-30, 22:17
To nie manekin. Manekin po uderzeniu nie padł by w taki sposób. W zwolnionym tempie widać, że ją zgięło w pół a ręce na boki poleciały.
Zgłoś