18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
chłopaki chcieli zrobić rondo bokiem e46.. wszystko by im ładnie wyszło ale ekspert za bardzo doradzał.. Akcja od 0:40





Film nie jest mojego autorstwa, ja swoich dzwonów nie nagrałem (

I pamiętajcie driftery e46 nie ma szpery !
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-12-12, 12:45 6
Zawsze mówie prawde nawet kiedy kłamie ^^


Kupiłem to auto eby polatać w zime, polatałem dwa dni na śniegu
Zgłoś
Avatar
kinko 2013-12-12, 13:18
@niki99
Wszystko się zgadza, w e36 montowane były fabryczne (jako opcja) szpery.
Niestey od e46, e39 szpera była tylko w modelu M.
Co do filmu to bym się nie rwał driftować diesel bez zacieśnionego dyfra na suchym asfalcie. Jak się wchodzi grubo to tylko dym z jednego koła i nic więcej, chuj nie drift.
Zgłoś
Avatar
prawda 2013-12-12, 13:40
a od kiedy to bez szpery nie da sie latac bokami?
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-12-12, 13:45
@Max Ibuprom
80 (!), 2.8 (!!), quattro (!!!)
Wyłączyłeś awd, czy za dużo mocy?
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-12-12, 14:28 2
hipekzryty@ teraz to zajebałeś cebulą ćwoku,widzę ze jesteś wielki ,,yntelygent'' skoro używasz argumentów cytuje ,,pewnie cie nie stać''chuj wiesz ,na co mnie stać a na co nie .Ludzie bogaci to przeważnie ludzie inteligentni no własnie tylko przeważnie .Ciesze sie ze stać cie na takie bmw ale chuj ci w dupe za to ze sie chwalisz tym ile to ja nie mam mocy,jaki rok itp.chuj tu kogo to obchodzi , daj zdjecie jak rozpierdalasz sobie morde tym napewno sie nacieszymy.Idz pilnuj swojej zony bo jak tak siedziesz na tych Sadolach,qwejakach i nk to moze ktoś ja obraca .pozdro
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-12-12, 15:03
Dla mnie to dziwne. Pod koniec przed udezeniem w tle widac jakis znak/reklame i ona wogole sie nie przemieszcza, jakby samochod w miejscu stal, i jeszcze ten brak ruchu przy udezeniu. Plus jeszcze rozwalony przod samochodu? Przeciez z przodu nic nie bylo ....

Edit.
W 0:58 - 0:59 jest przeskok na inny filmik. Fake jak HUJ. Nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-12, 16:13
maksym_gorki napisał/a:

@Max Ibuprom
80 (!), 2.8 (!!), quattro (!!!)
Wyłączyłeś awd, czy za dużo mocy?



stary szrot
Zgłoś
Avatar
teken 2013-12-12, 16:21
Jakie to jest piękne, jak frajernia się rozbija ;D
Zgłoś
Avatar
sajlas13093 2013-12-12, 17:53
Sprzedam BMW ! Igła ! Od Starszego Pana ! Nie katowane !
Zgłoś
Avatar
shiters 2013-12-12, 17:59
przy takim jebnieciu by wyjebalo poduchy, fake to jest jak nic
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-12-12, 18:28
o znam to miejsce. pogiąłem tam belkę i urwałem kółko zeszłej zimy :p

auchan wroclaw dla dociekliwych
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-12-12, 19:31
fajne rondo, na nim latał bokiem gościu ciągnikiem siodłowym (TIRem)
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-12-13, 14:51
Gorki, trafiłem na naprawde hujowy zakręt... Genralnie był to zakręt "ślepy" zacieśniający się i opadający w dół mocno(odciążający-tracisz przyczepność) do tego było strasznie ślisko bo asfalt ze smoły i padało, a ja na hujowych nalewkach zimówkach które wogole nie trzymają na takiej nawierzchni... Wyglądało to tak że w momencie w którym trzeba było hamować do teog zakrętu i redukować do 3 zakręt wyglądał jeszcze jak delikatny łuk do przejechania bez zwlaniania na 4/5biegu, a w momencie gdy ukazał się cały jego profil i spadek było już dużo za późno na zapanowanie nad podsterownością i poleciałem.... i tak fart żę udało mi się szybko odbić w drogą stronę i nie przyjebać w drzewo przy samej drodze bo byłby hard jak nic, a takto sporo prękdości wytraciłem w grząskim, mokrym piachu/ziemi. Generalnie wpadałem w ten zakręt ok. 100-120 (połowa czwartego biegu), a w tych warun kach to był zkaret na 60 maks 70... Tyle mojej w tym winy żę zapierdalałem po drodze której wogole nie znałem w warunkach które nie zostawiają zapasu na błąd...

a co do 80 2.8q to jest to świetny samochód za śmieszne pieniądze. Do tego zaskakująco mało pali jak na taki silnik i nie gnije bo ma ocynk-naprawde polecam, ja sowjego kupiłem za 5tyś. Prowadzi się zaskakująco przyjemnie jak na takie auto a w zime banan nie schodzi z gęby a na lato porobiony 200sx :p
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-12-13, 18:39
Wstyd ,że to wstawiliście, robicie przypał wszystkim kierowcom BMW.
Zgłoś