18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pocieszenie
MichaU • 2013-10-30, 18:26
Myślisz, że masz gówniane, bezsensowne życie, które skończysz marnie? Pomyśl, że jakieś drzewo rosło dziesiątki lat tylko po to żeby zostać notatnikiem Macierewicza.

 
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2013-10-30, 22:21 1
@Sayagin666

Ale on i jego "zespół" już sie dawno skompromitowali. Eksperci od wybuchów bo 50 lat temu widział wybuch szopy, pękające parówki i putiny na skajpie.
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-10-30, 22:57 4
Wypierdalać z polityką z sadistica!
Zgłoś
Avatar
amwwm 2013-10-31, 0:08 2
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni wy lewackie pedały. To przez takich ignorantów jak wy jest tak bardzo źle w tym pięknym kraju. Wyśmiewacie ludzi, którzy dążą do prawdy łykając to co podają przekupione media. Pięknie kurwa. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do normalności.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-31, 12:41 1
Wolałbym być notatnikiem Macierewicza niż pachołkiem Tuska.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-10-31, 16:05
bobrełę napisał/a:

A pomyślcie, że kiedyś takie drzewo sobie rosło i zostało przerobione na papier toaletowy, którym ja podtarłem sobie dupę. Jakiś czas później ten papier mógł trafić do oczyszczalni ścieków i zostać poddany recyklingowi po czym zmienić postać na pudełko do pizzy, którą właśnie wpierdalacie. Nie wiecie nawet jak blisko zajebistości możecie się znajdować



Oczyszczalnie ścieków nie pozyskują materiałów ze ścieków. A papier się rozpuszcza w ściekach. Ściek przeżera nawet stal nierdzewną.
Zgłoś
Avatar
trololo_ 2013-10-31, 18:18
chyba, że papier którym podtarłem sobie dupę oddam na makulaturę
Zgłoś
Avatar
misiekkk 2013-10-31, 21:36
@bobrełę weź ty sie rozbiegnij i pierdolnij się w łeb, ale tak porzadnie, może na coś wpadniesz
Zgłoś