18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-05-09, 22:29 1
Do końca miałem nadzieję, że się rozpierdoli.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-05-10, 1:53
Eeeeee,nie wyp...lił sie...strata czasu na oglądanie
Zgłoś
Avatar
konradoo 2012-05-10, 12:09
macleod napisał/a:

Jakiś dzieciaczek z chorą wątrobą już zaciera rączki



Akurat przy wypadku motocyklowym wątroba pierwsza pęka i nie nadaje się do niczego. Jest bardzo delikatnym narządem i przy uderzeniu po prostu sie rozpada.

ps. wkurwiają mnie tacy pseudo napinacze.

LWG
Zgłoś
Avatar
kamiljot 2012-05-10, 13:09 1
konradoo napisał/a:



Akurat przy wypadku motocyklowym wątroba pierwsza pęka i nie nadaje się do niczego. Jest bardzo delikatnym narządem i przy uderzeniu po prostu sie rozpada.

ps. wkurwiają mnie tacy pseudo napinacze.



Dobrze, że pokazałeś macleodowi jak należy się spinać
Zgłoś
Avatar
Aley_23 2012-05-10, 15:23
też tak umiałem w tym wieku... a potem się obudziłem
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-05-10, 19:19
clemenza napisał/a:

jakoś niezauważyłem, że 100 % tematów była brutalna, więc nie rozumiem skąd te ciągłe rozczarowanie przy tematach pt. ciekawostki.

"Mnie wqurwiają takie wielce urażone p*zdeczki jak ty, co nie potrafią się śmiać z tego co ich dotyczy. "

zamknij mordę jak masz takie głupoty gadać. żartować na temat dawców, to sobie mogę w kręgach motocyklowych, a nie z jakimiś internetowymi pajacami. jak do mnie podjedzie kumpel na przecinaku i przezwie mnie dawcą to przybije mu pionę, ty byś miał szczenę skasowaną za taki text...

"Sami sobie tą łatkę dawców dorobiliście, zapie**alacie jak osły (oczywiście nie wszyscy, ale grupa idiotów jest dużo bardziej widoczna od tych normalnych, których pozdrawiam ), a potem wielkie żale i płacze, ze was tak a nie inaczej postrzegają . "
o taaak, kolejny stereotyp a wiadomo, że tylko ograniczeni umysłowo są podatni na stereotypy. teraz zrobiłeś z siebie idiotę bo oczywiście widząc 10 letniego chłopca na pokecie nazywasz go dawcą, pewnie po wyłączeniu kamery zapierdalał 250 haha dno totalne gościu. może to normalny chłopak który ma więcej z życia od ciebie i dlatego mu zazdrościsz.
za pozdrowienia nie dziękuje.
żegnam



Ty sobie możesz żartować z dawców w swoich "kręgach motocyklowych" a ja mam "zamknąć mordę" bo bym miał "skasowaną szczeną" . Napinka przez internet - jakie to kurwa żałosne .
I to jest twój argument, że szydera skierowana w "kręgi motocyklowe" jest nie na miejscu . Sorry, ale nie będę tu z tobą polemizował, bo jednak prezentujemy zdecydowanie inny poziom Nawet bardzo zdecydowanie .

Twierdzisz, że stereotypy są dla ludzi ograniczonych umysłowo?
Stereotyp jest stereotypem tylko wtedy gdy jest fałszywym przeświadczeniem. A jak widzę niemal codziennie co robią twoi koledzy na jednośladach, czy zerknę rok w rok na bilans (najczęściej zwany jako czarny lub tragiczny) wypadków motocyklowych to niestety, ale to są fakty.

Powtórzę co już napisałem wcześniej - to jest sadistic .
Ludzie wchodzą tu właśnie dla szydery - co znaleźli w moim komentarzu, a nie dla analizy psychologicznej 10-latka - co znaleźli w twoim.
Zgłoś