18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
Dannyk 2010-04-13, 0:07 1
pierdolicie, śmieszne było
Zgłoś
Avatar
bratto 2010-04-13, 0:22
epickie to było, jeśli nawet reżyserowane to i tak szóstkę za aktorstwo, rozwaliło mnie
Zgłoś
Avatar
le1t00 2010-04-13, 0:44
Jeżeli to fejk to nasuwa mi się pytanie "Po chuja to w ogóle kręcić? Jakie to ma przesłanie? Kim był scenarzysta?"
Natomiast jezeli to prawda to ZAJEBIŚCIE MUSI BYĆ TO ZASILANE! Ten płot chyba przed cygańskimi pandami bronić sie ma, albo przed debilami - różnicy zawsze nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2010-04-13, 1:14
gówno... dodajcie opcję ujemnych piw ;/ proponuję nazwać to rzygi, suchary, laska z fiutem ... byle
Zgłoś
Avatar
serdel1 2010-04-13, 8:45
Kurwa, jakie dno...
Zgłoś
Avatar
chash 2010-04-13, 10:48 2
serdel1 napisał/a:

Kurwa, jakie dno...



że film czy że niektóre komentarze?
Zgłoś
Avatar
rotttt 2010-04-13, 12:06
nie ma piwa..
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-04-13, 12:47 1
..bo nie było cycków
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2010-04-13, 13:19
Noo koncowy komentarz oddaje emocje tego filmiku jak i emocje tego ' kogos '
Zgłoś
Avatar
KomarDK 2010-04-13, 15:40
mówcie co chcecie ale to mnie rozbawiło bardziej niż dzisiejsze polskie "komedie"
Zgłoś
Avatar
kobzdej 2010-04-13, 17:00
Że tak powiem fake jak chuj!!! gdby zeczywiście złapał sie ogrodzenia pod napięciem prawdopodobnie(To zalezy od natężenia prądu) nigdy by juz go nie puścił (tj. do śmierci oczywiście )
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-04-13, 17:14
bratto napisał/a:

epickie to było, jeśli nawet reżyserowane to i tak szóstkę za aktorstwo, rozwaliło mnie



Twój stary jest epicki. Proponuję jeszcze może, aby pod każdym filmem gdzie kot napierdala na cymbałkach, podpisywać że było to epickie zagranie. Albo tam gdzie kobieta ciągnie kolesiowi fujarę , że epicko ciągnie loda...
Zgłoś
Avatar
ripost 2010-04-13, 19:43
Jakie kurwa impulsy. Impulsowo to jest w ogrodzenie na łące żeby krowy nie wychodziły. Impuls trwa ułamek sekundy a przerwy pomiędzy impulsami kilka sekund żeby krowy nie zabiło. Na odrodzenia np. domu nie wolno stosować żadnego prądu (a szkoda mniej by było takich idiotów), chyba ze w wojsku przed jakimś magazynie z amunicja. Idiota udaje jak by go 220V złapało. Ale wtedy by się nie uwolnił bo prąd płynący powoduje skurcz mięśni i nie otworzył by już reki.
Poza tym przy tak długim kontakcie wpadł by w migotanie komór a w mózgu u normalnego człowieka (on nie jest normalny bo nie ma takiego narządu) zaszły by nieodwracalne zmiany. Pomijam oparzenia zewnętrzne i wewnętrzne jak i możliwość uszkodzenia nerek po kilku dniach.
Przepraszam za ten wykład.
Mogło by huja zajebać wtedy był by to filmik na sadistica i by było piwo.
A tak to wypierdalaj, idź wsadź palce w kontakt.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-14, 11:46 1
ripost napisał/a:

Jaki kurwa impuls. Impulsowo to jest prąd w ogrodzeniach dookoła łąki żeby krowy nie wychodziły.



Pierdolnąłeś taki wykład a nie wiesz że to się pastuch nazywa
Zgłoś