18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
macius3553 2012-10-02, 15:36
Firma IMPEL clining takimi jezdza w ofercie impela jeszcze jest ochrona i catering
Zgłoś
Avatar
Sonal 2012-10-02, 16:12 2
rsr napisał/a:

Autor filmu też nie błysnął w sumie. Z pasa do skrętu w lewo pojechał prosto.



Idź do okulisty po nowe okulary. Przydadzą się by nie robić z siebie idioty.
Zgłoś
Avatar
teken 2012-10-02, 16:14
Miałem podobną sytuację, skręcałem busem w prawo, gdzie był 1 pas wjazdu i 2 pasy wyjazdu z parkingu, kobita oczywiście stała czołowo na moim pasie z chęcią skrętu w lewo, jak zobaczyła busa przed maską matiza to nie wiedziała co się dzieje ;D
Zgłoś
Avatar
buoba 2012-10-02, 16:25 1
Hipster drogowy
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2012-10-02, 16:29
Ale kurwa JAK !?

Zrozumiał bym wjechanie pod prąd w uliczkę jednokierunkową, bo czasami naprawdę chujowo są oznakowane, ale kurwa, na RONDO !?
Tak to jest kurwa dać w łapę za prawo jazdy, wystarczy że umie jeździć do przodu, a potem w byle jakim większym mieście, takie kurwa cuda.

NA POHYBEL Debilom !!
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-10-02, 16:32
rozumiem, ze juz odebrano jej prawo jazdy i juz nigdy nie zasmieci ulic Katowic.
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-10-02, 17:15
Kapitan Dupa napisał/a:



Znam ten ból

Szczególnie wkurwia motyw jak jedziesz po centrum w godzinach popołudniowych, jak wsioki wracają po pracy do domu a ty nie możesz przejechać bo droga cała zajebana. Stoisz w tych jebanych korkach i wracasz do domu dopiero po paru godzinach. Aaaa no i oczywiście nie masz gdzie zaparkować pod własnym domem, krążysz w poszukiwaniu miejsca, marnując tym samym wciul benzyny.



To samo w Warszawie, tylko stężenie przyjezdnych (najczęściej) ćwoków dużo wyższe i nie tylko z okolicznych miejscowości, ale z całej Polski. Rozumiem Twój ból, bo mój jest jeszcze większy.
Zgłoś
Avatar
Adid7 2012-10-02, 17:19 1
Prawo jazdy to chyba w Lay'sach znalazła
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-02, 17:20
"Tak sprawczynią była kobieta "

To zabrzmialo jak:

"Tak, woda jest mokra"
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-10-02, 17:23
Cytat:

Kurwa jak ja nie lubię jeździć po Katowicach. Wiecznie korki, drogi zajebane albo rozkopane, nie ma gdzie zaparkować i ogólnie chuj i gnój. Ale kierowcy kulturalni, trzeba przyznać. Zawsze wpuszczają.



Bonguś nie wiedziałem, że po moim mieście jeździsz, fakt kierowcy puszczają, fakt z parkingiem szczególnie w centrum to chuj, jeszcze Ci pizda wydrze ryje, że moto stoisz na parkingu strzeżonym, a opłata od jednośladu nie może ściągnąć, ale co mnie to jebie.
Co do korków, to na moto problemu nie ma, duży plus nie jeżdżenia puszką
I dziur odziwo dużo mniej niż w Piekarach, Chorzowie ( o zgrozo ), Siemianowicach.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-02, 17:54 1
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-10-02, 18:02 2
Kapitan Dupa napisał/a:



Znam ten ból

Szczególnie wkurwia motyw jak jedziesz po centrum w godzinach popołudniowych, jak wsioki wracają po pracy do domu a ty nie możesz przejechać bo droga cała zajebana. Stoisz w tych jebanych korkach i wracasz do domu dopiero po paru godzinach. Aaaa no i oczywiście nie masz gdzie zaparkować pod własnym domem, krążysz w poszukiwaniu miejsca, marnując tym samym wciul benzyny.



Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-10-02, 18:10
Okryła hańbą literki DW
Zgłoś
Avatar
lllll 2012-10-02, 18:34
Nepritomny napisał/a:

Ale kurwa JAK !?

Zrozumiał bym wjechanie pod prąd w uliczkę jednokierunkową, bo czasami naprawdę chujowo są oznakowane, ale kurwa, na RONDO !?
Tak to jest kurwa dać w łapę za prawo jazdy, wystarczy że umie jeździć do przodu, a potem w byle jakim większym mieście, takie kurwa cuda.

NA POHYBEL Debilom !!



To tutaj: goo.gl/maps/YtH3q
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2012-10-02, 18:37
@Saint Spear- jakby było można to bym dwa postawił, mimo że rodowity mieszczuch ze mnie...Jak Ci przeszkadzają korki to idź na piechotę, a nie jeszcze je tworzysz...Ano tak, Ty ich nie tworzysz, tylko mityczne "wsiury"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie