18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
artiee 2012-10-10, 18:03 1
@Pater patriae & Martinezd

Ależ wy pierdolicie, to na kogo glosować ? Mordy nie zmieniają się od lat a pieprzycie o głosowaniu na kogoś innego. Ja nie głosuję w ogóle, po kiego chuja mam wybierać lepsze zło?
Zgłoś
Avatar
ciahciach 2012-10-10, 18:08
Ale zauważcie, że ci wszyscy pierdolenie złodzieje to nie tylko PO. Wszyscy są tak samo są winni naszej aktualnej sytuacji w kraju z Tuskiem na czele. Za czasów jak lewica rządziła było źle. PiS - fatalnie. No ale teraz to już kurwa przesada.
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-10-10, 18:09
@Janóż a na kogo mamy głosować skoro wszyscy politycy kradną?
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-10-10, 18:12 1
Zgłoś
Avatar
warzecha 2012-10-10, 18:13 2
artiee napisał/a:

@Pater patriae & Martinezd

Ależ wy pierdolicie, to na kogo glosować ? Mordy nie zmieniają się od lat a pieprzycie o głosowaniu na kogoś innego. Ja nie głosuję w ogóle, po kiego chuja mam wybierać lepsze zło?



Jeśli nie głosujesz, to mam nadzieję, że udajesz się do lokalu wyborczego, odbierasz kartę do głosowania i oddajesz ją bez zakreślania jakiegokolwiek kandydata. W ten sposób możemy pokazać, że wybory interesują Nas-obywateli, ale nie ma reprezentantów godnych tych głosów.
Zgłoś
Avatar
DanZ 2012-10-10, 18:14 2
Chuj z rządem.
Czas na anarchię.
Zgłoś
Avatar
Av3k 2012-10-10, 18:20
Wprowadzić podatek od głupoty i Posłów opodatkować w 100%
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-10-10, 18:25 2
Ja wiem gdzie można szukać i znaleźć pieniądze...
...na kontach tej hołoty z rządu, w ich portfelach i garażach !!!
Taki chuj wam zapłacę podatek od deszczu!!!
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-10-10, 18:35
Tusku. Wykurwiaj.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-10, 18:41
Pater patriae napisał/a:



Kiepskim żartem jest nasze społeczeństwo, które wybiera z roku na rok tych samych złodziei, a potem narzeka jak to jest źle i drogo.



a którzy nie są złodziejami lub populistami?
Zgłoś
Avatar
typo 2012-10-10, 18:46 7
To jest kurwa taki paradoks podatków:

Państwo potrzebuje kasy, żeby funkcjonować. Obywatele powinni tej forsy dostarczać, no bo jednak korzystamy z dobrodziejstw naszego kraju i chcemy żeby się rozwijało. I po to są podatki. W teorii - mocno spłyconej, ale nie w tym rzecz, żeby się tu wymądrzać. Problem jest w tym, że ta banda baranów która była i jest u władzy - chuj już jaka partia, czy obecna, czy poprzednia, żadna nie popchnęła gospodarczo Polski na jakiś inny level. To raczej ewolucja przez długie lata i ciężka praca obywateli, czyli nas, czy naszych starych, czy nas w przyszłości. Wystarczy wybrać się do lekarza, żeby to sprawdzić jak są wydawane pieniądze.

W związku z tym podatki płacone są niechętnie i wszyscy często je omijają. Wiadomo, jesteśmy wyjątkowo biegli w wałkach. Do niedawna połowa ludzi mających działalność miała kratkę w samochodzie - dentyści, fryzjerzy, tłumacze i inni. Albo kto płaci abonament RTV?! A czemu nie płaci - bo gówno tam leci. Bitwa na głosy, Tańce na lodzie - największe show publicznej?! Za to mamy płacić? Tak samo z władzą. Gówno robią, to gówno się im chce płacić.

Zmierzam do tego, że jak ktoś chce być uczciwy to jest ruchany podwójnie. Raz, że jego pieniądze będą zmarnotrawione przez skurwiały aparat władzy, a dwa, ze zapłaci więcej, bo trzeba podnosić podatki, bo nie spływa do budżetu tyle ile trzeba.

Najgorsze jest to, że ja nie widzę alternatywy. Nie ma na kogo głosować. Mnie chuj obchodzi kto leży w trumnie, kto zawinił przy katastrofie w smoleńsku, czy rząd ma iPAdy czy nie. Jakby zapierdalali i ruszyli gospodarkę do nikt by im tych tabletów nie wypominał.

Chleb mi nie stanieje od tego czy Gosiewski leży w swojej trumnie, czy stopy ma na Wawelu. Nikt mi nie dołoży do wypłaty, za pierdolenie o wotum zaufania, czy tłumaczenie się Rudego dlaczego powiedział coś tak a nie srak. Oni wszyscy są niegodni zaufania.

Mogę płacić podatki jak będę widział, że w służbie zdrowia jest lepiej, da się jeździć po drodze bez strachu o zawieszenie, w szkołach zaczną stawiać na kreatywną edukację, nasze uczelnie wyższe nie będą znajdować się w zawstydzającej 4. setce najlepszych szkół świata, jak będę mógł sobie pełen bak napierdolić kilka razy w miesiącu...

No kurwa, takie mam marzenia w cywilizowanym europejskim państwie.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-10-10, 18:48 5
Zrozumiał bym jak by mi ktoś powiedział:

No słuchaj mieszkasz tu sobie ale ciągle cie zalewa. Znaczy nie zalewa bo my kiedyś pomyśleliśmy i na tej naszej ziemi zrobiliśmy kanalizację. No i masz farta nie zalewa cię zwykły deszczyk.
Mało tego. Ostatnio zalało cie po chuju fest bo powódź itd. więc wybudowaliśmy za 12mln zbiornik retencyjny. Czyścimy go. Wiesz tam w razie co powiększymy. No masz generalnie 100% od nas że cie nie zaleje. I w związku z tym że robimy to w sumie dla ciebie chcieli byśmy żebyś, no nie zapłacił nam za wybudowanie ale pomógł generalnie to utrzymać w czystości i stanie takim żeby się za szybko nie rozjebało. Wiadomo w dużej mierze było to robione dla ciebie więc chcieli byśmy żebyś pomógł nam finansowo utrzymać to bądź co bądź drogie ustrojstwo. Zgadzasz się? <<<tak się to tłumaczy narodowi w normalnym kraju.

Teraz wersja z Polski:
E hehehe słuchaj bedziesz mi płacił za padający deszcz.

Nosz kurwa aż sie chce podejść i przyjebać pałą w łep.
Zgłoś
Avatar
TomusK 2012-10-10, 18:55 3
@warzecha
Nie oddajesz pustej karty bo Ci zaznaczy komisja kandydata, który akurat im się podoba.

Robisz tak: zaznaczasz wszystkich i rysujesz karnego kutasa za chujowych kandydatów..
Zgłoś
Avatar
mefju90 2012-10-10, 19:18
Skoro każda alternatywa jest zła to czemu nie rozpierdolić tego w pył i nie zbudować czegoś nowego ?
Zgłoś
Avatar
XxxX66 2012-10-10, 19:25 6
Jak to nie ma na kogo głosować?Jest taki jeden Janusz Korwin Mikke się zwie. Ktos kto ma plan na wyjście z tego gówna. Tak Tak Tak zaraz ktos wyskoczy, że co on to nie powiedział o niepelnosprawnych albo czymś innym co zobaczyliscie w TV, oglądnijcie sobie jego wywiady których nie ma i nie bedzie w TV, na youtube jest tego troche.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie