18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wiochmen 2010-11-05, 11:28 2
pewnie ta co ich filmowala jest gruba
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-11-05, 11:50 1
leśniak - pavulonik 5 i do spania. Chuja byś zrobił internetowa kreaturo ^^

Co do pomysłu i filmu... Jezu jebie mnie to kto kupuje jak kupuje... Moze mieli kurwa isc napierdolic sie jak zule pod pomnikiem i rzucac w ludzi jajkami?
Jezus. Studiujesz czy sie uczysz? Bo to DWA rózne pojecia. Ja nie zamierzam 5 lat studiów spedzic przed ksiazkami, tylko miec co wspominac, bo potem przyjdzie dorosłe zycie, bo nie wypada, bo nie mozna, bo za starym jestem. A jesli kurwa ty wolisz siedziec te 5 lat przed ksiazkami a potem zapierdalac 40 lat i w wieku 60 lat uswiadomic sobie ze byles tylko kolejną nic nie znaczącą jednostka... No sorki - do piachu i nie pierdol. Góry morze i inne rzeczy moge robic w wieku 40 lat. Takich "odpałów" bez dopalaczy czy innego scierwa - moge tylko teraz, póki nikt mi nie mówi ze za to wylece z roboty, ze daje zły przyklad dziecku...
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2010-11-05, 12:38 2
Cytat:

leśniak - pavulonik 5 i do spania. Chuja byś zrobił internetowa kreaturo ^^

Co do pomysłu i filmu... Jezu jebie mnie to kto kupuje jak kupuje... Moze mieli kurwa isc napierdolic sie jak zule pod pomnikiem i rzucac w ludzi jajkami?
Jezus. Studiujesz czy sie uczysz? Bo to DWA rózne pojecia. Ja nie zamierzam 5 lat studiów spedzic przed ksiazkami, tylko miec co wspominac, bo potem przyjdzie dorosłe zycie, bo nie wypada, bo nie mozna, bo za starym jestem. A jesli kurwa ty wolisz siedziec te 5 lat przed ksiazkami a potem zapierdalac 40 lat i w wieku 60 lat uswiadomic sobie ze byles tylko kolejną nic nie znaczącą jednostka... No sorki - do piachu i nie pierdol. Góry morze i inne rzeczy moge robic w wieku 40 lat. Takich "odpałów" bez dopalaczy czy innego scierwa - moge tylko teraz, póki nikt mi nie mówi ze za to wylece z roboty, ze daje zły przyklad dziecku...



tak lepiej sie teraz posmiac i potem przez 40 lat zapierdalac za 1500 zl masz racje... pierdole studia bo mi na huj jak potem bede miec co wspominac...huj tam ze potem bede zalowac ze sie nie uczylem przez 5 lat ale jakie wspomnienia np ze wraz z 3 kolegami podbilem pod maka zajebista sprawa
Zgłoś
Avatar
Kwass 2010-11-05, 13:01
Kurwa skąd się biorą takie barany!!!!
Żeby Adolf żył.....
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-11-05, 13:24
Mi to bardziej wygląda jakby się oni zabawiali w kolejarza.
Zgłoś
Avatar
Lesniak007 2010-11-05, 14:44
Lupi
Dziecko drogie studiuję już 3 lata a jestem dalej na pierwszym roku. Takie zabawy nie są kurwa śmieszne. Śmieszne jest np wyjebać z 10 piętra lodówkę lub telewizor z akademika, pośmiać się później dalej ruszyć chlać ruski spiryt. Jestem wręcz zbulwersowany tym zachowaniem. Jak chcesz zobaczyć prawdziwe życie godnego imprezowicza to zapraszam do mnie. Może jakaś ruska wam nadstawi kotła to już nie będziecie prawiczkami i mi podziękujecie. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-11-05, 14:49
Lesniak007 hehe to podziwiam zaparcie 3 lata na 1 roku byc. Ja umiem połaczyc nauke i studia...

A nie bede sie odnosił do dalszej czesci tekstu, bo ani bym nie chciał złapac od twojej "ruski" zadnego grzyba czy czegos, a z prorokami (vide tego ze WIESZ ze jestem prawiczkiem, wg. ciebie) nie rozmawiam bo sie was boje ^^
Zgłoś
Avatar
wronek89 2010-11-05, 16:56
Niedawno zrobiliśmy taki numer z ekipą.
youtube.com watch?v=u86ZGBx0vaI
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-11-05, 17:28
wronek89 napisał/a:

Niedawno zrobiliśmy taki numer z ekipą.
youtube.com watch?v=u86ZGBx0vaI



Hohoho, no boki zrywać.



To jest prawdziwa hardkorowa ackja pod Mcdonalds.
Zgłoś
Avatar
Miguel92 2010-11-05, 17:33
wronek89 napisał/a:

Niedawno zrobiliśmy taki numer z ekipą.
youtube.com watch?v=u86ZGBx0vaI



akcja zaczyna się od 1:38 ...
Zgłoś
Avatar
KlaudiaTyrek 2012-01-20, 0:34
mnie to wygląda albo na mc przy krajowej jedynce (włókniarzy/pabianicka) albo ten mcd na retkińskiej
Zgłoś