18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
zajac1190 2024-08-20, 8:52 1
stoned napisał/a:

Ale ta dmuchawa ma moc! Co to za model?



Japonsko ruska firma wódzitsu najebiotsa
Zgłoś
Avatar
lebol1990 2024-08-20, 9:40 1
Ależ wieje...
Zgłoś
Avatar
leonfun 2024-08-20, 10:44 2
stoned napisał/a:

Ale ta dmuchawa ma moc! Co to za model?



To jest podkarpacka wersja Jet Pack
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2024-08-20, 10:58 1
Pietrushka napisał/a:

Przecież na sadolu też jest zakładka "soft"
Czego nie można się pośmiać z pijaka na wstecznym w między czasie oglądania wietrzenia głów w krajach latynoamerykańskich, afrykańskich pieczeni miejskich ewentualnie bardziej eko hinduskich, bo tam grillują elektrycznie a nie w oponach



Bo to k..a sadol! W między czasie włącz sobie inny portal-nie napisze jaki bo usunął komentarz.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-20, 11:57 1
Dokładnie, lepiej do warszafki spierdalać.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-20, 15:09 1
krzysieks997 napisał/a:

Bo to k..a sadol! W między czasie włącz sobie inny portal-nie napisze jaki bo usunął komentarz.



Nawet w gazecie masz wstawki motoryzacyjne albo sportowe, przepisy na ciasta w krzyżówkach itd itp.
Wiesz, w życiu chodzi o to by mieć szeroki wachlarz możliwości i zaciekawić jak największe grono odbiorców.
Sam korzystam z różnych portali np na W albo na K i tak jak na jednym jest nasrane polityką tak na drugim reklamami i powoli z tamtąd odchodzę bo mnie to nudzi.
Tu jest zabawniej i tragiczniej za razem xDD
Ale co kto lubi.

Jeszcze powinni tu zamieścić strefę aukcyjną, z rzeczami typu jakiś stryczek po "sąsiedzie" albo zakonserwowany palec z torów xDDDD
Tak tak, jestem jebnięty, trzymałbym to w piwnicy xD
Zgłoś
Avatar
gajsu 2024-08-20, 16:04 1
Nachlane robactwo, ha tfu!
Zgłoś
Avatar
jvsiu_420 2024-08-20, 16:51 1
stoned napisał/a:

Ale ta dmuchawa ma moc! Co to za model?



Husqvarna, chujowy model. Stihl dużo lepszy.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-20, 19:16
stoned napisał/a:

Ale ta dmuchawa ma moc! Co to za model?



0.7l C2H5OH
Zgłoś
Avatar
Honoratka1401 2024-08-20, 20:37
Z ciekawości mogę przekazać że ten pan pracuje na dwa etaty. Drugi jako grabarz 😂
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2024-08-21, 8:05
Honoratka1401 napisał/a:

Z ciekawości mogę przekazać że ten pan pracuje na dwa etaty. Drugi jako grabarz 😂



I pewnie wódkę w grobie trzyma tak jak Nikoś

[ Dodano 2024-08-21, 08:12 ]
Pietrushka napisał/a:

Nawet w gazecie masz wstawki motoryzacyjne albo sportowe, przepisy na ciasta w krzyżówkach itd itp.
Wiesz, w życiu chodzi o to by mieć szeroki wachlarz możliwości i zaciekawić jak największe grono odbiorców.
Sam korzystam z różnych portali np na W albo na K i tak jak na jednym jest nasrane polityką tak na drugim reklamami i powoli z tamtąd odchodzę bo mnie to nudzi.
Tu jest zabawniej i tragiczniej za razem xDD
Ale co kto lubi.
Jeszcze powinni tu zamieścić strefę aukcyjną, z rzeczami typu jakiś stryczek po "sąsiedzie" albo zakonserwowany palec z torów xDDDD
Tak tak, jestem jebnięty, trzymałbym to w piwnicy xD



Gowno prawda..robisz jedną rzecz, a zajebiscie. Jak znasz się na wszystkim to nie wiesz o niczym tak naprawde. Sam chcesz sklep, ale w jednej tematyce. Wiesz jaki byłby problem? Jakby do tego sklepu pchali lalki barbi tylko z logiem sadola. Tak samo tutaj wkurzają mnie sriktoki i inne filmów z istniejących portali. To ma być sadol i tyle! Jak tego nie rozumiesz to znaczy, że za krótko tu przebywasz. Bez odbioru.
P.S. To kupujesz kiepskie krzyżówki-moje są tylko z krzyżówkami/łamigłówkami.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-21, 14:49
krzysieks997 napisał/a:

I pewnie wódkę w grobie trzyma tak jak Nikoś
Gowno prawda..robisz jedną rzecz, a zajebiscie. Jak znasz się na wszystkim to nie wiesz o niczym tak naprawde. Sam chcesz sklep, ale w jednej tematyce. Wiesz jaki byłby problem? Jakby do tego sklepu pchali lalki barbi tylko z logiem sadola. Tak samo tutaj wkurzają mnie sriktoki i inne filmów z istniejących portali. To ma być sadol i tyle! Jak tego nie rozumiesz to znaczy, że za krótko tu przebywasz. Bez odbioru.
P.S. To kupujesz kiepskie krzyżówki-moje są tylko z krzyżówkami/łamigłówkami.



To nie chodzi o to że ja czegoś nie rozumiem, albo że Ty czegoś nie rozumiesz.
Po prostu Tobie to przeszkadza a mi nie.
Jak Ci przeszkadza, to usuń konto, mi nie przeszkadza bo jak nie mam nastroju na softa to nie muszę tego oglądać. Jest przycisk "Hard", tam nie ma tiktoków xD
A przebywam wystarczająco długo żeby przekonać się że tu ludzie na siłe próbują wcisnąć własne zdanie drugiemu.
A ze zdaniem jest jak kutasem i religią, nie wciska się go na siłe xD
Jak tego nie rozumiesz, to znaczy że jesteś typowym szarakiem.

Po drugie to nie jest sklep, tylko portal internetowy. Ja wolę mieć wszystko w jednym miejscu, gdybym mógł tu jeszcze dodawać znajomych i założyć sobie email to pewnie bym z tego korzystał bo lubię sobie upraszczać rzeczy i zamiast zakładania 20 kont na różnych portalach wolę mieć wszystko w jednym.
Nie jest to zmieszane, w ogóle mi to nie przeszkadza.

Chodzisz czasem do biedronki? Albo lidla albo do jakiego kolwiek sklepu gdzie sprzedają chemię, pieczywo, gazety, kondomy, mięso, mrożonki, alkohol, ubrania, narzędzia i chuj wie co jeszcze pod jednym dachem? Takie czasy.
Zgłoś
Avatar
Mr2Wojtek1 2024-08-24, 21:57
Ukasz995 napisał/a:

Napisał głupi głupiec



Napisał Polak niziołku
Zgłoś