18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
contracts 2013-03-05, 13:08
To odcinek 34
Zgłoś
Avatar
rzba1991 2013-03-05, 13:29
sofokles? ku*wa co to ma byc???!!!
Zgłoś
Avatar
Kowal_ssj5 2013-03-05, 13:34
Co ja kurwa oglądam...?

A potem dziwy że poprawki na studiach...
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-03-05, 13:43 1
kurwa ubrania im ukradli a stroje kąpielowe chamy zostawiły ;/

buziak to buziak kolega powinien wyjąć pałę jak one takie mądre
Zgłoś
Avatar
vonFuchs 2013-03-05, 13:46
Laski przynajmniej ładne, było na co popatrzec. Bez dźwięku filmik tylko zyskuje.
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-03-05, 14:16 3
100mph napisał/a:

ten dowcip z bramą DNS zajebisty!


z bramą DNS...
Zgłoś
Avatar
nevmano 2013-03-05, 14:26
Szychu187 napisał/a:

Ktoś wie czy wróciły z sianem i telefonem? ;/


wróciły
Zgłoś
Avatar
RafalMKS 2013-03-05, 14:58 2
Chujowe jak lato z radiem

caly ten bajzel taki jest...
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2013-03-05, 15:14 1
Polsat zdecydował się na emisję trzeciej serii "Pamiętników z wakacji". To program, który był liderem oglądalności w swoim paśmie. W kolejce, żeby w nim wystąpić, czeka 25 tys. osób. Mimo, że takie seriale nie są najwyższych lotów, to sukces komercyjny i niskie koszty produkcji sprawiają, że wiosną zobaczymy kilka nowych tytułów
Stacje telewizyjne znalazły nowy format, który okazał się żyłą złota - jest tani w produkcji i przyciąga dużą liczbę widzów. Chodzi o telenowele dokumentalne (z ang. docu soap albo scripted docu). To format, który przyszedł do nas z Zachodu. Formuła jest prosta: amatorzy odgrywają sceny przed kamerą według nieskomplikowanego scenariusza: kłótnia rodzinna, zdrada, problemy finansowe. Największą popularnością takie seriale cieszą się w Niemczech i we Włoszech. Nazwy programów mówią same za siebie: "Ukryta prawda" (TVN), "Trudne sprawy" (Polsat). Jednak największą popularność zdobyły emitowane w stacji Zygmunta Solorza "Pamiętniki z wakacji".

Ile to kosztuje?

Stacje telewizyjne chętnie zamawiają takie programy, bo są one tańsze w produkcji od tradycyjnych seriali. Mniejsze koszty to efekt tego, że przed kamerą występują amatorzy wyławiani na castingach, którym nie trzeba płacić takich gaż jak zawodowym aktorom. Często na planie występują sami członkowie ekipy filmowej.

Dodatkowo sceny realizowane są bez dodatkowego oświetlenia i nie w studiach filmowych, ale w wynajętych mieszkaniach. Wyjątkiem są "Pamiętniki z wakacji", które kręcone są w ciepłych krajach.

Za produkcję "Pamiętników z wakacji" odpowiada firma Tako Media należąca do Okiła Khamidowa, wieloletniego reżysera serialu "Świat według Kiepskich". - Wyprodukowanie jednego odcinka telenoweli dokumentalnej kosztuje kilka razy mniej niż normalnego serialu. Dla przykładu przy normalnej produkcji ekipa realizatorska liczy 60 osób. U nas jest ich trzy razy mniej. Potrzebujemy też mniej sprzętu - mówi Okił Khamidow. - Aktorom płaci się dużo mniej. Nie mówię o pieniądzach, które trzeba by zapłacić Bogusławowi Lindzie, ale nawet świeżo upieczonym absolwentom szkoły teatralnej - dodaje Khamidow. Ile dokładnie Polsat płaci za produkcję serialu to tajemnica handlowa.

Read more: wyborcza.biz/biznes/1,100896,13204829,_Miesny_jez__recepta_telewizji_n...
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2013-03-05, 16:11
Zgłoś
Avatar
luki666 2013-03-05, 16:17
Ten z lewej ma dojebane okularki. ;d
Zgłoś
Avatar
polik95 2013-03-05, 16:58
Zgłoś
Avatar
WEEED 2013-03-05, 19:27
RafalMKS napisał/a:

Chujowe jak lato z radiem Obrazek

caly ten bajzel taki jest...



Z jakiego to filmu ????
Zgłoś
Avatar
Xesis 2013-03-05, 20:18
Ja pie*dole SOFOKLES ku*wa.

nie no kogo ja oszukuje, sam jestem infonerdem
"moje ziomy" /

ps.

maska podsieci jak coś
Zgłoś
Avatar
Qdlej 2013-03-05, 20:47
Ciekawe czy przyszły?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie