18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Podryw na Barney'a Stinsona
s................n • 2012-03-29, 14:28
Filmik pokazujący czy teksty mistrza wyrywania lachonów działają w prawdziwym życiu.

Zgłoś
Avatar
Josseph 2012-03-29, 21:57
Barney jest nieco bardziej ogarnięty od jakiegoś downowatego chinola afgańczyka co pewnie c4 ma pod koszulą i debila co myśli że jest fajny bo ma garniak.. Barney może pedał ale prędzej by zaciągnął laske do łóżka niż oni razem wzięci..
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-03-29, 21:59 1
Dobra, macie 2 teksty "miszcza podrywu":

-Wpadłaś mi w oko maleńka, nie spierdol tego.

-Fajna <tu wstaw jakiś przedmiot, który dziewczyna ma> np. żółta torebka, chodź się ruchać.
Zgłoś
Avatar
Alkir 2012-03-29, 22:23
Brak Garniaka + nie biali = brak efektu
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-29, 22:38 1
ronio19 napisał/a:

Garniak pomógł znacznie, przybliża do przybicia high five i zdobycia tych numerów. Podryw na Barneya jak widać jest skuteczny, tylko żeby zapierdalać w tym skafandrze jak on 24h/dobę to jest lekka przesada.


A nie zauważyłeś, że na początku próbuje w dzień w przypadkowych miejscach. Następnie wieczorem podbija do lekko podpitych lasek (są łatwiejsze). Na dodatek jest to pod jakimiś barami, gdzie ludzie są bardziej otwarci.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-03-30, 10:14
to działa tylko... na amerykanki. Inteligentne kobitki na cos takiego nie polecą....

ale kto by się przejmował inteligentnymi
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-30, 12:28 1
@up
Mogę się mylić, ale doświadczenie mi mówi, że na kobiety działa głównie język niewerbalny - powiedz cokolwiek ale w odpowiedni sposób. Poziom inteligencji nie gra tutaj roli.
[true story ]

jozinb napisał/a:

od barneya bije energia bo jest pedalem i nie boi sie zagadac do dziewczyn



Też się nie boje a pedałem nie jestem.
Chociaż już się dawno w to nie bawię bo jestem w dłuższym związku to polecam szkolenia PUA. Tutaj nawet nie chodzi o to, że Cię tam cudów nauczą, ale jak zobaczysz jakie stada facetów mają ten sam problem to aż się chce być lepszym
Zgłoś
Avatar
matiskate 2012-03-31, 11:27
No nieżle ale te kobitki jakieś takie niewyraźne.
Zgłoś