18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
deathlordq 2013-02-04, 6:47 2
Na autora filmu też jest pewnie już wydany 'wyrok'.
Zgłoś
Avatar
weeds 2013-02-04, 7:32 3
Nie chce tego komentowac bo samobójstwo mi popełnią...
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-02-04, 7:47 6
Haha Biskup Mirosław Cieślar odebrał telefon od nieżyjącego księdza. Następnie stwierdzenie, że Knyż sfilmował podejścia Tu-154. Kurwa co to za brednie?! Owszem jest parę dziwnych przypadków, ale widzę, że materiał robił jakiś spec od manipulacji i propagandy.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-02-04, 8:21 19
Po was też przyjde
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-02-04, 8:37
Chciałem to wrzucic z miesiac temu ale nie umiałem
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-02-04, 9:19
skąd wiadomo że ten typek sfilmował? i jesli sfilmował, to gdzie jest film?
Zgłoś
Avatar
platinum1234567 2013-02-04, 9:32 1
boje się dać piwo
Zgłoś
Avatar
rudy6236 2013-02-04, 9:50 1
to powinno mieć 1000 piw
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-02-04, 9:50
Loaloa napisał/a:

O żesz kurwa, naprawdę się wzruszyłem. A ten "Adam Mickiewicz AD 2012" to stuprocentowy wyciskacz łez.

Dobrze, że jesteście tacy czujni. Z waszym intelektem i przenikliwością analiz Antoni Macierewicz z pewnością zburzy mur kłamstw, a winni zostaną przykładnie ukarani.



Tu nie chodzi o wyciskacz łez. Nie powiem ci o co chodzi, człowiek najlepiej się uczy jak z własnego zainteresowania szuka wiedzy. Zatem do dzieła.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-02-04, 10:09
Całkiem, całkiem... wysoki poziom seryjnego samobójcy, szuka różnych sposobów, a to pociąg, a to zatańczenie się na śmierć.... dla mnie profesjonalista

dla mnie profesjonalista ten seryjny samobójca, nigdy bym nie wpadł na to że można kogoś zabić przez "zatańczenie na śmierć"
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2013-02-04, 10:32
ypsilanti napisał/a:

Haha Biskup Mirosław Cieślar odebrał telefon od nieżyjącego księdza. Następnie stwierdzenie, że Knyż sfilmował podejścia Tu-154. Kurwa co to za brednie?! Owszem jest parę dziwnych przypadków, ale widzę, że materiał robił jakiś spec od manipulacji i propagandy.



Ty tam byles i wiesz, a przepraszam w tuskvision tak mówili i w GW'nie pisali, to dopiero spece od propagandy.
Wydaje mi się ze chodzi o filmy z ladowania tego rudego, poniewaz tez mogly byc materialem dowodowym. Co by nie bylo ze sa dowody, ze sie jednak udalo wyladowac 3 dni wczesniej.
Zgłoś
Avatar
Gimbo 2013-02-04, 10:42 6
Od kilku miesięcy odnoszę nieodparte wrażenie, że jesteśmy u progu wielkich zmian.
Nie mam tutaj na myśli dojście tej czy innej partii do władzy, ale poważne zmiany w Europie, a może nawet na świecie.
Skala ogłupienia jest już tak duża, że coś musi się stać. To nie dzieje się bez powodu.

Powoli kurczą się rynki zbytu dla wielkich korporacji, trzeba wymyślić coś, aby to naprawić.

Być może nie będzie jakiejś wielkiej wojny, ale z pewnością stanie się coś, co odmieni nasze życie.
Zgłoś
Avatar
SA10 2013-02-04, 10:49 8
dziwne jest to że sprawa ciągnie się już prawie 3 rok i nic., 1,5 - 2 lata po zamachu info o znalezieniu pozostałości trotylu. Jakby chciano jak najpóźniej dojść do rozwiązania. Koniec końców z tego co kojarzę żadni archeolodzy tam nie pojechali, chyba wszyscy się bali wypadków samochodowych.

zaminowałem obejście, zamurowałem schody do piwnicy, postawiłem piwo i czekam ...
Zgłoś
Avatar
Jo 2013-02-04, 11:01
Boże, i gdzie ten koniec świata? Kiedy jest potrzebny to go nie ma. A media wciskają nam kit, że będzie...
Zgłoś
Avatar
damua 2013-02-04, 11:09 5
Widzę,że stworzyła się na sadisticu sekta pis.Dużo zdrowia wam życzę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie