18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Mom and Death 2020-09-04, 19:57 4
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-09-04, 20:04
Szczęśliwi Ci, którym pojebały się kroki i szkołę razem z uniwersytetem robią po śmierci
Zgłoś
Avatar
m................n 2020-09-04, 21:47 4
mała młoda rosjanka jest sto razy mądrzejsza od wszystkich czarnych.
Zgłoś
Avatar
werther 2020-09-04, 22:22 1
martin.villian napisał/a:

mała młoda rosjanka jest sto razy mądrzejsza od wszystkich czarnych.



Następny йобаний в рот поліглот, to jest Ukrainka a nie Rosjanka.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-09-04, 22:55
Była taka fajna reklama(?) Kobita prze, prze w czasie porodu aż noworodek wylatuje jak z armaty, leci, leci, po drodze się coraz bardziej starzeje aż wpada prosto do wykopanego grobu.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-09-04, 23:16
hdposter napisał/a:

Nie zrozumiałem ani jednego słowa po rusku. Gdyby nie dali napisów byłem pewny, że już puszcza się jak jej matka za kromkę chleba.



jesteś zwykłym debilem paniał ?
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-09-04, 23:49
hdposter napisał/a:

Nie zrozumiałem ani jednego słowa po rusku. Gdyby nie dali napisów byłem pewny, że już puszcza się jak jej matka za kromkę chleba.



O tym właśnie mówili. Tylko debil nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-09-05, 8:57 1
Na samym początku to w ogóle myślałam, że to nie ruski, tylko jakiś podkarpacki czy białostocki.
Zgłoś
Avatar
kpold3004 2020-09-05, 10:44 1
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



To , że ty masz kacapskie geny i panimajesz nie oznacza, że każdy Polak je ma.

werther napisał/a:

Następny йобаний в рот поліглот, to jest Ukrainka a nie Rosjanka.



Kacap to kacap , bez różnicy
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-09-05, 16:17 2
Drogie dzieci Sadistic.pl , za mych czasów rosyjskiego uczyli w szkole natomiast język ukraiński jest bardzo podobny do języka polskiego.
Ta dziewczynka po ukraińsku mówi.
I mówi prawdę.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-09-05, 20:45
Ostrovsky napisał/a:

Nie każdy polak rozumie po rusku LoL



- Dlaczego chcesz iść do szkoły?
- Bo najpierw będziemy tam się bawili, później będziemy się uczyli, później znów będziemy się uczyli w gimnazjum, później w liceum, później na studiach., a później pójdziemy do pracy...
- A później...?
- A później już umrzemy.
Zgłoś
Avatar
Presty 2020-09-05, 20:55 1
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



To nie jest rosyjski. Raczej serbski, słoweński czy chuj tam wie.
Rosyjskiego sie uczyłem.
To nie jest rosyjski.
Zrozumiałem treść dzięki angielskim napisom, a nie znajomości rosyjskiego
Zgłoś
Avatar
aret 2020-09-07, 3:43
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



Nie Kurwa, nie są podobne i ciężko jest zrozumieć kacapa gdy nigdy nie miało się do czynienia z tym językiem. I tylko debil myśli inaczej. Widocznie ty jesteś tak stary, że kazano ci się tego uczyć w szkole i cis tam pamiętasz.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-09-07, 11:50
aret napisał/a:

Nie Kurwa, nie są podobne i ciężko jest zrozumieć kacapa gdy nigdy nie miało się do czynienia z tym językiem. I tylko debil myśli inaczej. Widocznie ty jesteś tak stary, że kazano ci się tego uczyć w szkole i cis tam pamiętasz.



Nigdy nie uczyłem się kacapskiego i nie miałem z nim nic wspólnego, nie grałem też w żadne gry komputerowe, jak to ktoś sugerował, ostatni raz za gówniak na Commodore. Zrozumiałem co mówi, bo mam w głowie mózg (do tego on służy). Ty pewnie nawet nie zrozumiałbyś czeskiego, który jest bardzo podobny do naszego. Ewidentnie masz człowieku jakieś deficyty intelektu.
Zgłoś
Avatar
varimas 2020-09-07, 21:55
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



Chyba Twój język jest na tyle podobny, żeby zrozumieć ukraińca czerwony nosie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie