18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Nadir1 2012-05-04, 15:41
Wiecie co mnie najbardziej denerwuje w tego typu filmikach, a łatwo można by zyskać jakże cenny dla nas czas? Marnujemy minutę na oglądanie niczego, akcja trwa parę sekund i tyle. Nie lepiej by było gdyby tego typu filmiki były przycinane tylko do najciekawszych momentów, a sam moment akcji (tutaj trwający z 3 sekundy) pokazany w zwolnionym tempie?
Zgłoś
Avatar
icac 2012-05-04, 16:08 2
BongMan napisał/a:

Panie szczupak, mamy tu jedną taką wkurwiającą kaczkę, weź ją zjedz.



No kurwa, a jakże! Tylko zostaw pana donalda w spokoju, bo on nam dobrobyt przynosi! Zielona wyspa europy, nosz kurwa możemy być dumni! We wakacje natomiast jak pójdę do pracy to będę sobie mógł kupić aż 380 litrów ropy za całą wypłatę z beztroskiej pracy dorywczej na tartaku! Gdzie i kiedy ja to wyjeżdzę? Ni chuja, poprzewraca się mi w dupie od tego luksusu jak nic!

PS
Nie jestem ani PISowcem, ani POwcem, ale wkurwia mnie najazd na Kaczora. Media tuska robią wam w głowie większe gówno niż macie. Ale wy z radością na dupie ich słuchacie. A w sumie to chuj mi do tego.
TAK! Wolałbym Kaczora, ale Lecha. On nie lizał dupy ruskom i jułesej. I niestety skończył jak skończył...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-04, 17:05
@BongMan Donald to nie kaczka -,-
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2012-05-04, 17:46
Co tu dużo mówić... Poszło gładko jak gówno z kaczej dupy
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-04, 20:30
Cytat:

380 litrów ropy za całą wypłatę


kup odemnie ruską!
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2012-05-04, 21:00
pakicito napisał/a:


kup odemnie ruską!



Po ile ?
Zgłoś
Avatar
icac 2012-05-04, 21:15
Podłączam się do pytania Jędrzeja
Zgłoś
Avatar
Araxiel 2012-05-04, 22:10
Zgłoś