18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Eth 2012-04-21, 2:17
@ UP

Powinszowac, pewnie cala sie trzesie i rozlatuje przy tej zawrotnej predkosci.
Nie chce niszczyc twoich idealow, ale na prawdziwym motorze to ja sie moge do 120 rozkulac na 1 biegu.

Nie o to tu jednak chodzi - pogarda do skuterkowcow, wynika z braku posiadania przez nich prawa jazdy -> braku znajomosci zasad ruchu, braku ogarniecia na drodze co powoduje sporo problematycznych sytuacji.
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2012-04-21, 9:16
Nie ma to jak najpierw trąbić, a potem hamować.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-04-21, 12:07 1
Q eth

nie wiem jak w twoim bangladeszu, ale tu u nas w polsce na skutery, których pojemność skokowa przekracza 50ccm również potrzebne jest uprawnienie do kierowania zwane dlaej prawem jazdy. co za tym idzie posiadacz w/w dokumentu musiał zdać egzamin oraz opanować przepisy.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-21, 12:14
lofix1 napisał/a:

ale tu u nas w polsce na skutery, których pojemność skokowa przekracza 50ccm również potrzebne jest uprawnienie do kierowania zwane dlaej prawem jazdy



Do 125cc może zrobić to młodszy człowiek, kategoria A1.
Zgłoś
Avatar
Eth 2012-04-21, 14:28
@ lofix1

Wiekszosc skuterkow nie przekracza 50cc, a zdajac wspomniane A1 to celuje sie w cos innego niz skuter czyt. jakas 125.

Sam zreszta widziales jak na tym filmiku koles nie byl w stanie wyhamowac przy max 40km/h na suchej nawierzchnie i calkiem sporej odleglosci od poprzedzajacego go samochodu.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-04-22, 19:34 1
Linekk napisał/a:



Do 125cc może zrobić to młodszy człowiek, kategoria A1.



co nie znaczy, że ów młodszy nie będzie posiadaczem prawa jazdy, więc nie wiem do czego pijesz.
Zgłoś