18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:35
Podwójny pech
Nap_Limak • 2012-05-29, 12:55
Zaczęło się zwyczajnie: "- Może pomóc?"
Jednak wiadomo, że nieszczęścia jeżdżą parami. Jedno nieszczęście - nie potrafi parkować, drugie - holować.

Zgłoś
Avatar
pkh 2012-05-29, 21:08
Jak mozna wyciągać samochód bez kierowcy? Kto mi to wyjaśni?
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-05-29, 21:22
pkh napisał/a:

Jak mozna wyciągać samochód bez kierowcy? Kto mi to wyjaśni?



Kurwa proste... wystarczy wysiąść...
Zgłoś
Avatar
Towdi 2012-05-29, 22:04
@up ru_ziolo

Już Ci chciałem wyjechać od gimbusa, ale z szacunku do wieku po prostu odpuszczam.

Ta historia o blondynkach krąży od prawie dekady w mediach, plotkach i ludowych podaniach. Znana jest w każdym mieście, miasteczku, wiosce, a nawet osadzie.

Nie spinaj się, po prostu łykasz wszystko jak młody pelikan w locie. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-05-29, 22:35
@up Chuj, może w Polsce się to nie wydarzyło, ale jeśli dobrze pamiętam to widziałem nawet filmik jak dwie laski holowały auto w ten sposób.
Zgłoś
Avatar
mahalik666 2012-05-30, 0:08
holendrzy i ich umiejętnosci za kierownicą ... nic nowego.
Zgłoś
Avatar
McPower 2012-05-30, 0:12
ru_ziolo napisał/a:

W środku holowanego auta nikt nie siedzial??

bueheheh debile.

W Zielonej Górze 2 laski z nowej soli też holowały auto. W tym, że obie siedziały w aucie które holowało a auto holowane zostawiły bez kierowcy. Nie wyjechały nawet z podziemnego parkingu i skasowały auto o słup. Głupie torby.



to nie było w Zielonej Górze tylko przed Nową Solą w kierunku Zielonej Góry, i nie było to w garażu tylko na drodze krajowej nr12

Widziałem skutki zniszczeń bo akurat jechałem do ZG później nawet w regionalnej o tym pisali...

I było to tak że na prawdę to były dwie blondynki, jednej auto nawaliło i zadzwoniła po męża a on nie odbierał tel więc zadzwoniła po koleżankę... ta przyjechała i podpięły linkę i zaczęły holować tylko że obie siedziały w aucie holującym od razu po ruszeniu był lekki zakręt i autko uderzyło w drzewo.
Zgłoś
Avatar
JaTyOn1 2012-05-30, 0:12
Mam zastrzeżenia do tytułu postu. Otóż nie widzę tutaj podwójnego pecha, tylko zwykłego pecha i głupotę.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-05-30, 13:49
Holendrzy nie sa przyzwyczajeni do nierownosci terenu, stad to zaskoczenie.
Zgłoś